ספלים ממותגים

בקטגוריה זו תמצאו מגוון ענק של ספלים ממותגים, ספלים מעוצבים ומגניבים, ספלי אימוג'י מחייכים, ספלים עם הדפסת סובלימציה בצבע מלא, מאגים מדליקים למשרד, כוסות זכוכית ממותגות עם דופן כפולה, כוסות בירה ממותגות, ספל הפלא עם ציפוי משתנה בחום שמתגלה רק במזיגת מים חמים, ספלים בשילוב כפית ועוד המון דגמים של ספלים מיוחדים בעיצובים מדליקים והכל ממותג בלוגו שלכם.

ספלים ממותגים

אם אתם רוצים מתנה או גימיק שיווקי שתמיד תופס, אתם יכולים למצוא את התשובה בספלים ממותגים. זוהי מתנה שתמיד שימושית, מתאימה לגברים ולנשים ויכולה להעביר כל מסר שתרצו. זה בדיוק מה שצריך כאשר מחפשים מתנות לעובדים או מוצרים פרסומיים. על הספלים ניתן להדפיס כל דבר שרק תרצו המשרת את המטרות שלכם וניתן להזמין ספלים בצורות שונות או כוסות זכוכית.

קידום מכירות באמצעות ספלים ממותגים

ישנם דרכים שונים בעזרתן ניתן לעשות קידום מכירות עם ספלים ממותגים. הדרך הבסיסית ביותר היא לחלק אותם במתנה עם הדפס של לוגו החברה. כך מקבלי המתנות ייהנו מספל עם לוגו ויחשפו למותג בכל פעם שהם שותים כוס קפה או תה. ספלים ממותגים מאפשרים לשמור על המותג במודעות הלקוח לאורך זמן. אך זוהי אינה האפשרות היחידה, ניתן להשתמש בספלים ממותגים גם לקידום מוצרים ספציפיים ולא רק את המותג באופן כללי. למשל ניתן להציע מבצע הכולל מארזים מיוחדים המשלבים את המוצר ובונוס ספל ממותג. אם לדוגמה אתם רוצים לשווק קפה או שקיות תה, תוכלו ליצור מארז בו רוכשים את התה או הקפה ומקבלים במתנה ספלים ממותגים. כך גם תגדילו את המכירות בזכות מבצע אטרקטיבי, אך גם תכניסו אלמנט פרסומי לבית הלקוח, דבר המסייע ליצירת מערכת קשרי לקוח ארוכת טווח.

ספלים ממותגים לעובדים

ספלים ממותגים יכולים להיות גם מתנה נהדרת עבור העובדים. אולי בחגים העובדים מצפים למתנה יותר גדולה, אך באירועים שונים ניתן להעניק לעובדים ספלים ממותגים. הם בוודאי ימצאו לספלים שימוש, בבית או בשביל הקפה במשרד ואפילו בתור מעמד חמוד לכלי כתיבה. הזמינו ספלים ממותגים עם לוגו החברה וחלקו אותם לעובדים.

אך חברות רבות יכולות ליהנות מספלים ממותגים לא רק בתור מתנות לעובדים אלא לשימוש פנימי. למשל את ספלי הקפה במטבחון של המשרד או בחדר הישיבות תוכלו להחליף בספלים ממותגים עם לוגו החברה. דבר המשדר מסר יותר רציני.

גם מסעדות ובתי קפה מזמינות ספלים ממותגים. ניתן להזמין ספלים עבור שתייה חמה המוגשת בבית הקפה או אפילו כוסות בירה בשביל הפאב. כך תוכלו לטפח את מיתוג המקום כאשר אתם מגישים לאורחים ספלים וכוסות ממותגות.

שימוש נוסף שיכול להיות לספלים ממותגים הוא עבור מתנות לאורחים באירועים. אם למשל אתם מפיקים חתונה או בר מצווה תוכלו להשתמש בספלים ממותגים על מנת להעניק לאורחים מזכרת מהאירוע. אז אולי אינכם מותג אך תוכלו להדפיס על הספלים תמונה של בני הזוג ואת תאריך החתונה.
ספלים מיוחדים | כוסות מעוצבות | הדפסה על ספלים | הדפסה על כוסות

ספלים ממותגים - עבודות לדוגמא

גימיקים - מוצרי פרסום ומתנות

אנו מתמחים בהדפסות איכותיות במגוון רחב של טכנולוגיות. ניתן להדפיס, להטביע, לחרוט ואפילו לרקום את לוגו החברה שלכם והסלוגן על גבי המוצר. שלחו לנו קובץ גרפי ונשמח להכין לכם הדמיה ולהמליץ לכם על סוג ההדפסה המתאימה למוצר.