מתנות למנהלים

בקטגוריה זו תוכלו למצוא מבחר מתנות למנהלים, מתנות לשולחן המנהל, אביזרי יין יוקרתיים, משחקי מנהלים ומבחר גאדג‘טים ומתנות אשר מתאימות בתור מתנות לבכירים בארגון. למתנות אלו אופי מיוחד ויוקרתי, הן מתאימות לקישוט משרד המנהל ורבות מהן יכולות להיות שימושיות מאוד במהלך יום העבודה, כמו לדוגמה כדור ג‘ירו - משחק מנהלים ומכשיר ספורט מהפכני המאפשר לאמן את היד אך גם נותן מנוחה למחשבה ומנקה את הראש לקראת קבלת החלטות חשובות.

מתנות למנהלים

מתנות מנהלים יוקרתיות יכולות להיות מתנה למנהלים ובכירים בארגון, אך לא רק. הן מתאימות גם לכל מי שקיבל קידום בעבודה ולכל מי שיש לו משרד ממנו הוא מבצע את עבודתו. מתנות מנהלים מעוצבות לפי סטנדרטים גבוהים אשר מוסיפים ליוקרה ולרשום המיוחד של משרד המנהל. רבות מהמתנות הן הרבה יותר מקישוט משרדי ויש להן תכונות שימושיות.

משחקי מנהלים

בתחום של מתנות מנהלים יוקרתיות תוכלו למצוא גם את משחקי המנהלים. משחקי מנהלים הם קישוטים שולחניים אשר יש בהם אלמנט משחקי. אלו הם אינם סתם משחקים להעביר את הזמן, יש להם מטרה ברורה - משחקים אלו עוזרים להתרכז ולהפיג לחצים ולכן הם מתאימים במיוחד בתור מתנות למנהלים. המנהלים העסוקים בחברה צריכים לקבל החלטות חשובות ובעלות משמעות, לשם כך עליהם להתרכז ולחשוב ומשחקי המנהלים מסייעים להם לעשות זאת; כמו לדוגמה כדור ג‘ירו המאפשר לאמן את היד אך גם נותן מנוחה למחשבה ומנקה את הראש לקראת קבלת החלטות חשובות.

יין ואלכוהול - מקובל מאוד בקרב מנהלים להחזיק קצת אלכוהול איכותי במשרד, בשביל לעשות הרמת כוסית בפגישות חשובות בהן נחתמים חוזים מול לקוחות או שיתופי פעולה עסקיים. לכן כאשר רוצים להעניק מתנות מנהלים יוקרתיות ומתנות לבכירים ניתן להם מתנות כמו חבית יין אישית או בר משקאות גלובוס. כך כאשר ירצו להרים כוסית ברגעים חשובים יהיה להם משהו מכובד להציע לאורחים.

מתנות בעלות משמעות - מתנות לבכירים הן לפעמים אביזרים קישוטיים לשולחן אשר בנוסף ליופיים ולהקדשה האישית, יש להם גם משמעות מיוחדת. למשל מאזניים המסמלות את שיקולי הצדק הן מתנה מקובלת לעורכי דין, כמו גם פטיש שופט. אלו הם קישוטים משרדיים בעלי משמעות וניתן אפילו להוסיף להם הקדשה אישית.

אביזרים משרדיים - כל שולחן משרדי צריך מעמדי עטים, שעון, מעמד לטלפון, זכוכית מגדלת ועוד חפצים שיש להם שימוש של ממש. אך כאשר מדובר במתנות למנהלים צריך להקפיד על רמה גבוהה של יוקרה ולהעניק להם פריטים מהודרים ומכובדים.