מסגרות לתמונות

מגוון מסגרות מעוצבות לתמונות - מתנות לעובדים בגוון אישי. דרך נהדרת להעניק לעובדים תחושה חמה ונעימה יותר בסביבת העבודה היא באמצעות מתן אפשרות לכל עובד להוסיף מגע אישי ייחודי לעמדת העבודה שלו (אשר לרוב מעוצבות באופן זהה). העניקו לעובדי החברה מסגרות ממותגות ואלגנטיות כך שיכולו להציב בעמדת העבודה את תמונות הילדים, רגעי נוסטלגיה משפחתיים או כל תמונה אחרת שתתן להם תחושה נעימה.

מסגרות מעוצבות לתמונות

כולנו אוהבים להצטלם וכולנו אוהבים לצפות בתמונות, בעיקר של עצמנו ושל אלו היקרים לנו. לכולנו יש אוסף של תמונות בטלפון הנייד, תמונות המנציחות את הרגעים הטובים של החיים. אבל תמונות בסלולר הן לא אותו הדבר כמו תמונות ממסוגרות בבית. תמונות בתוך מסגרת בבית, של בני המשפחה והיקרים לנו תורמות לאווירה הביתית וגורמות לנו להרגיש בנוח. ולא רק בבית, גם במקומות העבודה אנו אוהבים לשים את התמונות של היקרים לנו, האנשים שלמענם אנו עובדים כל קשה ונותנים סיבה להכל.

מסגרות מעוצבות לתמונות הן הדרך הכי טובה להציג את התמונות בבית או במשרד. ישנן מסגרות מסוגים שונים ואנו לא מדברים אך ורק על העיצוב אלא גם על הסגנון. ישנן מסגרות המיועדות לתלייה על הקיר, מסגרות אחרות מתאימות להצבה על מדף או שולחן. ישנן מסגרות המתאימות לתמונה אחת, אחרות משלבות מספר תמונות יחדיו.

מסגרות מעוצבות לתמונות מעניקות לתמונות הרבה ערך מוסף. המסגרות עצמן הן בעלות נוכחות עיצובית בפני עצמה ועם השילוב של התמונות הן פשוט מושלמות. ישנן מסגרות הכוללות מסרים חיובים ונעימים אשר מעניקים לתמונות משמעות מיוחדת.

מסגרות לתמונות הן מתנה מעולה לכל אחד ולכל גיל. כולם נהנים מתמונות בבית, החל מבני נוער שרוצים תמונה עם החבר או החברה, אבא ואמא שרוצים תמונות של המשפחה בבית ובעבודה ואפילו סבא וסבתא שישמחו למסגרות מעוצבות עם תמונות של הנכדים.

מסגרות ממותגות לתמונות

ניתן להזמין מסגרות לתמונה במיתוג אישי. על המסגרות ניתן להדפיס כל כיתוב שתרצו וכך להפוך את המסגרת למתנה ממותגת ונהדרת ולאו דווקא למטרות עסקיות.