טכנולוגיה

כאן תמצאו מוצרים חדשניים ומתקדמים על טהרת הטכנולוגיה שהעובדים והלקוחות שלכם יתרגשו לקבל וישמחו להשתמש בהם. אספנו עבורכם מבחר גדול של גאדג'טים, מתנות ומוצרי פרסום ממותגים באיכות מעולה המתאימים למגוון תקציבים - החל משי צנוע לעובדים ולקוחות ועד למתנות מרשימות להנהלה ולמועדים מיוחדים.

גאדג'טים הם מתנות שימושיות וחדשניות לעובדים, לקוחות והנהלה. המוצרים שלנו נבחרו במיוחד כדי שתוכלו לתת להם מתנה עם ערך מוסף אמיתי בכל תחומי החיים – בבית, במשרד, ברכב ובשטח. כולם מבוססים על הטכנולוגיות המתקדמות ביותר וישתלבו באופן טבעי בחיי היומיום שלהם. המיתוג שלכם יופיע על גבי המוצרים באיכות מעולה וישאיר אתכם בתודעה לאורך זמן.

גאדג'טים מבוקשים לסמארטפון במיתוג שלכם

המכשיר החשוב ביותר בתקופתנו ומי שאי-אפשר לצאת בלעדיו מהבית זה הסמארטפון. מחכים לכם כאן עשרות מוצרים איכותיים וחדשניים לטלפון הנייד לכל ימי השנה; החל ממאווררים שמתחברים למכשיר ומקלים על החום בקיץ, דרך מטענים ניידים לשעת צורך וגם לרכב ועד מוט סלפי ואוזניות. כולם מתוצרת איכותית במיתוג אישי משלכם ויתקבלו בברכה כמתנה מקורית לחגים לצוות וללקוחות.

מתנות חכמות לבית שכיף להשתמש בהן

גאדג'טים לבית הם מתנה מבוקשת שמתאימה לכל המשפחה ומשלבים בין נוחות, איכות ועיצוב. אלה מוצרים חדשניים שיודעים לתת ערך מוסף וגם להוסיף אלמנט דקורטיבי. בין אם תבחרו ברמקולים ממותגים באיכות מעולה, באביזרי תאורה מקוריים או בפריטים נוספים מהמגוון המתחדש שלנו, תוכלו להיות רגועים בידיעה שהמותג שלכם יהפוך להיות חלק בלתי נפרד מהבית.

אביזרים חדשניים למשרד ולמנהל

הטכנולוגיה המתקדמת לא פסחה על משרדים ובתי עסק בכל תחומי העשייה. כיום מנהלים, אנשי מכירות ועובדים זקוקים לה יותר מתמיד בהתנהלות היומיומית של העסק. גאדג'טים למשרד כוללים מצביעי לייזר חכמים, מטענים לנייד, מעבירי מצגות, דיסק און קי ועוד מוצרים פרקטיים. כשאתם עומדים מאחורי מתנה חכמה שהיא גם מוצר איכותי ושמיש, אתם מקרינים ללקוחות ולעובדים שלכם שאתם רואים קדימה ויודעים לזהות את הצרכים שלהם ומבססים אמון שאחר כך יתורגם למכירות.

גאדג'טים ממותגים לשטח, לנסיעות וגם לחו"ל

גאדג'טים נועדו כדי להקל על החיים, להפתיע וגם לשמח. בעמוד זה מחכים לכם פתרונות חכמים גם לנסיעות ולשטח: מתאמי חשמל אוניברסליים שתמיד צריך בחו"ל,  מטענים ניידים לימים ארוכים, אוזניות ממותגות, רמקולים ניידים ועוד. אם ממש תרצו להפתיע, יש לנו גם רחפנים מקצועיים המתאימים לשטח שיספקו שעות של הנאה ותמונות מרהיבות עם אופציות שימוש נרחבות. 

נשמח לעזור לכם למצוא את הפתרון המדויק ביותר, דברו איתנו.