שוקולדים ממותגים

מי מאיתנו לא אוהב שוקולדים טעימים? כולנו אוהבים שוקולדים, גם אלו אשר ממש משתדלים לשמור על הגזרה אינם יכולים לעמוד בפיתוי. אז כאשר יש לכם מוצר שכולם אוהבים, למה שלא תשתמשו בו למטרות פרסום ויחסי ציבור, או סתם בתור מתנות לעובדים ולקוחות? שוקולדים ממותגים ופרלינים ממותגים הם להיט שמתאים לכל מועד – תמיד ניתן להשתמש בשוקולד ממותג עם לוגו עבור מתנות לעובדים, מתנות ללקוחות ומתנות לחג.

שוקולד ממותג עם לוגו

ישנם סוגים שונים של שוקולדים ופרלינים ממותגים וגם ניתן להכניס אותם למארזים שונים. כל אחד יכול לבחור את העיצוב והסגנון שמתאימים לו, כמו גם את גודל המארז. אך בשורה התחתונה כולם נועדו להשיג את אותה המטרה – מתנה מתוקה שנעים לקבל והיא מסייעת להטמיע במודעות את המותג. השוקולד המתוק והטעים הוא כמו זיכרון מתוק מהעסק שלכם. כאשר הלקוח מקבל שוקולדים ממותגים הוא מקשר בתת המודע בין המותג שלכם לבין המתיקות של השוקולד וזוהי הצורה בה העסק שלכם נתפס אצלו בתת המודע.

מארזי שוקולד לחג לעובדים

כאשר אתם רוצים לשמח את העובדים ובני משפחותיהם, כאשר אתם רוצים לחזק את הקשר שלהם עם העסק או סתם להגיד להם תודה מעומק הלב, ניתן לעשות זאת בעזרת מארזי שוקולד לחג לעובדים. היתרון של שוקולדים ופרלינים ממותגים הוא שניתן להשתמש בהם בכל אחד מחגי ישראל. מארז שוקולדים הוא מתנה שתמיד הולכת ושכולם אוהבים ונהנים.

הדפסה על שוקולד

המיוחד במארזי שוקולד ממותגים הוא האפשרות להדפסה על גבי השוקולד ולהרכבה אישית של המתנה, זהו לא עוד מוצר מדף שאתם מקבלים כמו שהוא. אתם בוחרים את סוג המארז, גודל המארז והתכולה, אתם בוחרים את סוגי השוקולדים שיהיו בתוך המארז ואתם גם בוחרים את המיתוג שתרצו: לוגו חברה, סלוגן וכל כיתוב אישי או הדפסה אישית שתרצו להדפיס על המארז והשוקולדים. כך ניתן להרכיב מתנה אישית לכל עסק לפי הצרכים הספציפיים ולפי התקציב.

אצלנו בגימיקים תוכלו למצוא שוקולדים ממותגים, פרלינים ממותגים ומבחר דברים טובים אשר ניתן להכין מהם מארזי שוקולד לחג לעובדים. אנו שמים דגש לא רק על איכות השוקולד אלא על איכות המארז ומציעים ללקוחותינו סוגים שונים של מארזים, יוקרתיים ומהודרים.