כוסות חד פעמיות ממותגות

כוסות חד פעמיות ממותגות הן הלהיט היום בקרב עולם העסקים, החל ממסעדות ובתי קפה ועד משרדים וחברות. הכוסות עשויות מנייר והן מתאימות עבור שתייה חמה או קרה ואפשרויות השימוש בהן הן בלתי מוגבלות. מכיוון שמדובר בכוסות נייר (ולא פלסטיק) הן נחשבות לידידותיות לסביבה. מי שמזמין כוסות נייר לשתייה חמה נהנה ממיתוג מוצלח במיוחד - כל מי ששותה קפה מעביר את המסר הפרסומי של העסק.

כוסות חד פעמיות ממותגות

כוסות נייר חד פעמיות ממותגות

כוסות חד פעמיות ממותגות

מק"ט: P12210929

תכונות עיקריות

 • כוסות נייר עם לוגו והדפסה במיתוג אישי
 • מתאים לשתייה חמה
 • נפח הכוס: 250 מ״ל (8 OZ)
 • עובי נייר הכוסות: 285 גרם (למטר מרובע)
 • משקל הכוס: כ - 7.5 גרם
 • הדפסה צבעונית (דיגיטלית או אופסט)
 • שירות של בנק כוסות
 • מתאים למסעדות, בתי קפה, משרדים ועוד
 • מעולה לחיזוק המותג
 • כוסות קרטון חד פעמיות ידידותיות לסביבה
 • ניתן להזמין עם מכסה פלסטיק בתוספת תשלום
 • ניתן להשיג אצלנו גם כוסות אספרסו ממותגות: 125 מ"ל (Oz 4)
 • וגדלים נוספים (oz 20, oz 16, 0z 12)מחירים לכמויות קטנות

כמות
1,000
2,000
3,000
4,000
5,000
מחיר לאלף
900 
800 
700
600
400

מחירים לכמויות גדולות

כמות
10 אלף
20 אלף
30 אלף
40 אלף
50 אלף
100 אלף
מחיר לאלף
300
275
250
240
230
230
 • כל המחירים לפני מע"מ
 • הכנה לדפוס = 100 ₪ + מע"מ
 • המחירים אינם כוללים מכסה פלסטיק לכוסות
  (מכסה פלסטיק בתוספת של 140 ₪ + מע"מ לכל אלף יחידות)
 • זמן אספקה: 30 ימי עבודה מיום אישור הגרפיקה

לאחר אישור ההזמנה תקבלו הדמיה לאישורכם

כוסות נייר מודפסות לכל סוגי העסקים

כוסות נייר עם לוגו מתאימות לכל סוגי העסקים ולכל מטרות הפרסום, להלן כמה דוגמאות:

בתי קפה או דוכנים לממכר קפה יכולים להזמין כוסות קרטון חד פעמיות בהן ניתן להגיש קפה ללקוחות. הלקוחות יכולים לקחת איתם לדרך כוסות קפה או תה חם בכוסות נייר לשתייה חמה. על הכוסות ניתן להדפיס את הלוגו של העסק וזוהי צורת הגשה מכובדת המסייעת לחזק את המותג.

חברות הייטק ומשרדים יכולים להזמין כוסות נייר ממותגות עם שם החברה ולשים אותן במטבחון או בפינת הקפה. במקום להשתמש בסתם כוסות קרטון חד פעמיות עדיף להשתמש בכוסות חד פעמיות עם לוגו היוצרות אפקט מרשים יותר ומחזקות את הזדהות העובד עם המותג. כוסות חד פעמיות לשתייה חמה הן פשוט חובה בכל משרד.

כוסות חד פעמיות לשתייה חמה מתאימות גם לאירועים וכנסים. ניתן להדפיס עליהן כל מה שתרצו; זה יכול להיות השם של האולם בו מתקיים הכנס או שמות החברות המשתתפות; הכל לפי הצרכים שלכם.

חנויות בתחום הקמעונאות יכולות להזמין הדפסה על כוסות נייר על מנת שיוכלו להגיש שתייה ללקוחות בצורה מכובדת.

בין לקוחותינו

רשימת הלקוחות המזמינים ייצור כוסות נייר במיתוג אישי היא עוד ארוכה ותוכלו למצוא בה גם: אגודות סטודנטים, משרדי עורכי דין, בנקים, חברות ביטוח, חברות נדל״ן ועוד. כל עסק המתייחס לעצמו ברצינות ורוצה גם שהלקוחות יתייחסו אליו ברצינות יכול להפיק תועלת רבה מהדפסה על כוסות נייר. כוסות נייר מודפסות מתאימות גם ללקוחות וגם לעובדים בעסק המרגישים כך תחושת משפחה.

כוסות נייר ממותגות בהתאמה אישית

אם גם אתם רוצים להזמין ייצור כוסות נייר ממותגות, תוכלו לבחור בין שני גדלים: כוסות קטנות של 125 מ״ל המתאימות בתור כוסות אספרסו או כוסות חד פעמיות לקפה של 250 מ״ל. ישנה גם אפשרות להזמין את הכוסות עם מכסי פלסטיק בתוספת תשלום. מכיוון שמדובר בכוסות חד פעמיות לקפה או תה, מומלץ מאוד להזמין כוסות חד פעמיות עם מכסה. ההבדלים בעלויות הם מינימליים והתועלת היא רבה. כוסות חד פעמיות עם מכסה מאפשרות ללקוחות לקחת את כוס הקפה לדרך או לרכב והמכסים הם מה שנותן לכוס את הערך האמתי מבחינת הלקוח. מכיוון שאנו עוסקים במיתוג ותדמית חשוב מאוד שהלקוחות (המשתמשים בכוסות) יצאו עם רושם חיובי ולא יתלוננו על כך שלכוסות אין מכסה.

אפשרויות ההדפסה על כוסות חד פעמיות

וכמובן שמלבד בחירת גודל הכוסות והמכסה, אתם מקבלים אותם בכל עיצוב שתבחרו. ניתן לבצע הדפסה על כוסות חד פעמיות בכל צבע שתבחרו. ניתן להזמין ייצור כוסות נייר עם הדפסה דיגיטאלית אן הדפסת אופסט (הדפסה עם גלופות). ההדפסה הדיגיטלית מאפשרת לכם להדפיס הדפסת צבע איכותית עם מעברי צבעים, אפשר להוסיף אינסוף צבעים באיכות מדהימה. הדפסת אופסט נעשית בעזרת גלופות, גלופה נפרדת לכל צבע וניתן להזמין הדפסי צבע בצבעים מופרדים. על הגלופה תשלמו תשלום חד פעמי ותוכלו להשתמש בה בעתיד להדפסת כוסות נוספות.

הזמנת בנק כוסות

רוצים להזמין הזמנה גדולה של כוסות חד פעמיות לקפה במיתוג אישי? ככל שתזמינו כמות גדולה יותר כך העלות לכוס נמוכה יותר. אך מכיוון שאנו מבינים שלא תמיד יש לכם מקום לאחסן בו כוסות נייר לשתייה חמה אנו מציעים לכם שירות של בנק כוסות. הזמינו כוסות קרטון ממותגות בכמות גדולה ואנו נאחסן אותם אצלנו, כל פעם תוכלו למשוך את הכמות הדרושה. שירות זה אינו דורש תשלום נוסף, אתם משלמים רק על הכוסות.

כוסות חד פעמיות ממותגות - עבודות לדוגמא

השוואת גדלים של כוסות

גימיקים - מוצרי פרסום ומתנות

אנו מתמחים בהדפסות איכותיות במגוון רחב של טכנולוגיות. ניתן להדפיס, להטביע, לחרוט ואפילו לרקום את לוגו החברה שלכם והסלוגן על גבי המוצר. שלחו לנו קובץ גרפי ונשמח להכין לכם הדמיה ולהמליץ לכם על סוג ההדפסה המתאימה למוצר.