מוצרי פרסום ממותגים

מגוון רחב של מוצרי פרסום ממותגים, מתנות ממותגות, מוצרים ממותגים לחברות, מוצרי פרסום לעסק ועוד... נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולהתאים לכם מוצרי פרסום לכל מטרה ובהתאם לתקציב הדרוש.

התקשרו עכשיו: 03-6833633
או השאירו פרטים בלחיצה על הכפתור ונחזור אליכם בהקדם

מוצרי פרסום ממותגים

פעם כאשר רצינו לקדם את העסק, הדפסנו פלאיירים וחילקנו בתיבות הדואר. אתם הרי יודעים איך זה... תיבת דואר מלאה בפלאיירים ופרסומות והכל הולך לפח. זה יותר מטריד מאשר מקדם מכירות. מי שרוצה לקדם את העסק צריך לעשות זאת בצורה חיובית אשר יוצרת אהדה אצל הלקוחות. אם כך כיצד עושים זאת?

כולם אוהבים לקבל מתנות, במיוחד אם מדובר בגאדג'טים ושאר מוצרים מדליקים. מוצרי פרסום לעסק מאפשרים לכם לרכב על הגל – כלומר לתת לאנשים את מה שהם רוצים אך על הדרך להשתמש באותן המתנות לצורך קידום ופרסום העסק. זהו הרעיון הבסיסי מאחורי מוצרי פרסום ממותגים.

אך כאשר רוצים לקדם את העסק, לא ניתן להעניק ללקוחות כל מתנה רק בשביל לצאת ידי חובה, זה לא ישיג את המטרה של מיצוב ומיתוג העסק. מי שרוצה לקדם את תדמית העסק ולהעלות את המודעות של הציבור לעסק, חייב לעשות זאת בעזרת מוצרי פרסום מיוחדים, כאלו שיש להם שימוש ותועלת ואנשים באמת רוצים אותם.

מוצרי פרסום לעסק מתבססים על להיטים פופולריים שכולם אוהבים הממותגים באופן אישי לפי הצרכים של העסק אשר רוצה לעשות בהם שימוש לצורך מטרות פרסומיות. לכן תמיד יכללו מאפיינים כמו לוגו של העסק, סלוגן ואפילו אם אפשר מוצר פרסומי המתאים לאופי העסק, למשל חברה בתחום המחשוב תוכל להזמין כיסוי למצלמת המחשב הנייד עם הלוגו שלה;  סוכן ביטוח יכול להזמין עץ ריחני לרכב עם מספר הטלפון שלו וכו. כאשר משלבים דמיון ויצירתיות בבחירה ועיצוב של המתנות מתקבלים מוצרי פרסום מיוחדים אשר משיגים תוצאות.

הקפדה על איכות

כולנו רוצים לחסוך במוצרי פרסום לעסק ובדרך כלל אלו הם מוצרים זולים אותם ניתן להזמין בכמויות גדולות. אנו בגימיקים אמנם מציעים מוצרים זולים, אך אין זה אומר שאנו מקריבים את האיכות על חשבון המחיר. מוצרי פרסום לעסק חייבים להיות מוצרים איכותיים. מוצרים שלא עובדים טוב, שמתקלקלים מהר משאירים טעם רע ואתם לא רוצים שהלקוח יקשר אותם עם העסק שלכם;  לכן מוצרי פרסום ממותגים תמיד חייבים להקפיד על איכות גבוהה וזמן חיים ארוך המאפשר להפיק את התועלת הפרסומית המרבית מהמוצר.