אפשרויות מיתוג והדפסה

חברת גימיקים מתמחה בהדפסות איכותיות במגוון רחב של טכנולוגיות. ניתן להדפיס, להטביע, לחרוט ואפילו לרקום את לוגו החברה שלכם והסלוגן על גבי המוצר. שלחו לנו קובץ גרפי ונשמח להכין לכם הדמיה ולהמליץ לכם על סוג המיתוג המתאים ביותר למוצר שבחרתם.

מחירון לפי כמויות

הדפסה על עטים
- עד 1000 עטים (לפי עבודת מינימום) = 300 ₪ + מע"מ (צבע אחד, לכל הכמות)
- מעל 1000 עטים = 30 אגורות + מע"מ לעט (צבע אחד)
הדפסה על מוצרים קשיחים / כדורי לחץ
- עד 300 יחידות (לפי עבודת מינימום) = 300 ₪ + מע"מ (צבע אחד, לכל הכמות)
- מעל 300 יחידות = 1 ₪ + מע"מ ליחידה (צבע אחד)
חריטה / הטבעה
- עד 120 יחידות (לפי עבודת מינימום) = 300 ₪ + מע"מ (לכל הכמות)
- מעל 120 יחידות = 2.5 ₪ + מע"מ ליחידה

הסבר על אפשרויות ההדפסה השונות

מה זה מספרי פנטון ?

פנטון היא חברה ליצור צבעים הידועה בעיקר בשל שיטת התאמת הצבעים שלה. חברת פנטון משחררת בכל שנה מניפה ובה עשרות גוונים חדשים של צבעים בכל שנה, כאשר מאגר צבעי הפנטון גדל כל הזמן. כל גוון צבע מיוצג במניפת צבעי הפנטון על ידי מספר ייחודי ו/או שם ותמונת צבע שמתקבל לאחר ההדפסה. המניפה מיועדת לגרפיקאים המעוניינים לראות כיצד הצבעים יראו לאחר ההדפסה בדיוק משמעותי. צבעי פנטון מודפסים על מגוון מוצרים – טקסטיל, דפים, פלסטיק, מתכות.

היתרונות של צבעי הפנטון הם בדיוק רב באחידות ובהתאמת הצבעים בכל חומר פרסומי כזה או אחר. לדוגמא, הצבע האדום של חברת "קוקה-קולה" הוא צבע פנטון מיוחד וכאשר הגרפיקאים רוצים ליצור חומר פרסומי עבור הבקבוק ועבור השלט חוצות או המשאית, המעצבים ישתמשו באותו צבע פנטון ויקבלו את אותו הצבע המדוייק תמיד – גם אם הודפס בבית דפוס בלונדון וגם אם הודפס בבאר שבע – הצבע המדוייק ישאר בדיוק אותו הדבר. זאת בניגוד לצבעי הפרוצס המוכנים מתערובת של ארבעת צבעי היסוד של הדפוס – CMYK. שבהם הדיוק לא מגיע לסטנדרט של צבעי הפנטון.

שיטתה של חברת פנטון מתבססת על עירבוב ספציפי של פיגמנטי צבע ליצירת צבעים חדשים, צבעים אלו ידועים בשמם כ"צבע פנטון" (spot colors) והכוונה היא לצבע מוכן מראש, על ידי החברה המייצרת, בגוון ספציפי שלרוב אינו קיים בקשת הצבעים של הפרוצס שמותקן במכונת הדפוס בצורתו הסופית, בגלל השימוש בשיטה נפתחה האפשרות לייצור של צבעים מיוחדים, כגון: צבעים מטאליים וצבעים פלואורסצנטיים. רוב "צבעי הפנטון" (spot colors) נמצאים מחוץ לקשת הצבעים של הפרוצס, צבעים אשר אפשר על ידי פרוצס להדפיסם מסומנים במניפה בסימון מתאים ובנוסף ישנו תרשים כמויות ליצור הגוון המבוקש.

באתר Pantone ניתן למצוא מנוע חיפוש צבעים לפי קוד הפנטון הרצוי וגם להיפך, את הקוד הרצוי לפי הצבע שתבחרו.
שימו לב! במידה ולא ניתן פנטון, צבעי ההדפסה על המוצר יהיו כמו הצבעים שמופיעים על מסך המחשב של בית הדפוס.