מטען קיר USB

כאשר ה usb נכנס לחיינו בעיקר השתמשנו בו לחיבור עכברים אופטיים ודיסק און קי; אבל מאז הרבה דברים השתנו ונראה שכל מכשיר דורש היום חיבור usb. מוצרים רבים בהם אנו משתמשים עושים שימוש בחיבור usb למטרת טעינת הסוללה. למרות שחיבורי usb יכולים לעשות הרבה יותר, נראה שזהו השימוש העיקרי. כל מכשיר טלפון ניתן להטעין באמצעות usb, מצלמות, סוללות ניידות, רמקולים ניידים ועוד מגוון רחב של אביזרים.

למה צריך מטען קיר usb?

המכשירים הדורשים הטענה באמצעות usb הם מסוג המכשירים המלווים אותנו לאורך כל שעות היום. אנו תמיד משתמשים בהם, בעיקר כאשר מדובר בטלפון הנייד, ותמיד צריכים אותם טעונים. אפשר להטעין אותם באמצעות כניסת ה usb של המחשב אך לא תמיד זה נוח ולא תמיד יש מחשב בסביבה. הפתרון הוא מטען קיר usb.

מהו מטען קיר usb?

מטען קיר usb או מתאם usb לחשמל הוא גאדג׳ט שהופך את שקע החשמל בבית לשקע usb ומשחרר אתכם מהצורך בהטענה במחשב. כאשר יש לכם שקע טעינה usb אתם יכולים לחבר אליו כל מכשיר בעל תקע usb (ולאיזה מכשיר היום אין תקע usb?). מתאם usb לחשמל יכול להתאים לכל מכשיר; הוא יכול לשמש כמטען קיר לאייפון, מטען קיר לגלקסי וכל מכשיר חשמלי בעל חיבור usb רגיל.

כל מה שנשאר לכם לעשות זה לוודא שיש לכם מטען usb לבית ולמשרד ואתם מסודרים. זהו פשוט מוצר חובה לכל המשפחה, תמיד יש משהו לחבר בשקע טעינה usb.

מטען קיר usb במיתוג אישי

מטען usb הוא מוצר קטן וקומפקטי אך יש בו מספיק שטח פנים על מנת להזמינו במיתוג אישי. כל אחד צריך גם בבית וגם במשרד מטען שכזה. אם כך זה רק מתבקש שזה יהיה גאדג׳ט פופולרי במיתוג אישי. זהו מוצר פרסום מעולה לחלק בתור אמצעי לקידום מכירות ויחסי ציבור.


מטען usb במגוון דגמים

מטען קיר usb מתאים לבית ולמשרד ומגיע במספר דגמים. אך כמובן שכל הדגמים מתאימים לכל המכשירים. הוא יכול לשמש כמטען usb לאייפון כמו גם לגלקסי. מטעני ה usb מספקים מתח של 5v אשר הפך להיות סטנדרט בתעשייה ומתאים לכל המכשירים. כל מה שצריך זה רק לחבר ליציאת ה USB את כבל הטעינה המתאים לדגם המכשיר שלכם.

מטען בעל יציאת usb אחת

מטען מעולה לשימוש גם בבית וגם במשרד. תוכלו לחבר אליו את הטלפון הנייד, הטאבלט או כל מכשיר אחר. תומך במתח רשת של 100V עד 240V ומפיק זרם טעינה של 1 אמפר המתאים לכל סוגי המכשירים.

מטען בעל 2 יציאות usb

מי שמחפש גרסה מקצועית יותר של מטען usb לבית ולמשרד יכול לבחור במטען בעל שתי יציאות. למטען זה יש שני יתרונות. היתרון הראשון הוא שניתן לחבר במקביל שני מכשירים להטענה, למשל הוא יכול לשמש בתור מטען קיר לגלקסי ולאייפון בו זמנית. היתרון השני של מטען זה הוא עוצמה של 4.2 אמפר המאפשרת טעינה מהירה יותר של כל המכשירים.

קיימת גם גרסת מטען עם שתי יציאות usb אשר כוללת תאורת לד כחולה. פריט שכזה מאוד שימושי בלילה; הוא מפיק תאורה עדינה כמו מנורת לילה ומאפשר לכם לחבר אליו מכשירי usb גם בחשכה.

מטען בעל 4 יציאות usb

ללא ספק זהו הדגם למי שמחפש מטען מקצועי המתאים לכל המשפחה. הוא משמש כמטען קיר usb בעל 4 יציאות. יש לו הספק של 4 אמפר וניתן לחבר אליו 4 מכשירים בו זמנית, כמו שנדרש אצל משפחות רבות - בכל משפחה יש כמה טלפונים ניידים, טאבלט, מצלמה ועוד כמה גאדג׳טים שכולם רוצים לחבר בו זמנית. הוא אפילו כולל נורות חיווי.

מאפיינים עיקריים

  • מטען קיר לכל מכשיר בעל חיבור usb
  • הופך את השקע הביתי לשקע usb
  • מגיע בגרסה של יציאה בודדת/כפולה/מרובעת
  • ניתן להזמין במיתוג אישי
  • מתאים לשימוש בבית ובמשרד
  • מעולה למשפחה בה יש ריבוי מכשירים
מטען USB לשקע חשמלית 220V