קופת חיסכון דיגיטלית - דיגי פיגי

קופה אלקטרונית סופרת כסף עם תצוגת LCD

קופת חיסכון דיגיטלית - דיגי פיגי

האם דרושה הדפסה / מיתוג לוגו *
0.00

באופן מסורתי קופות חיסכון מזוהות עם דמי חנוכה, הרי זוהי הזדמנות טובה ללמד את הילדים לחסוך כאשר הם מקבלים את דמי החנוכה. קופת חיסכון אלקטרונית חכמה הא מתנה מעולה עבור חד החנוכה אך היא שימושית בכל ימי השנה וניתן לתת אותה במתנה לכל חג ומועד.

אז מהי בעצם קופת חיסכון אלקטרוני חכמה?

כולנו מכירים את קופת החיסכון, כולנו היינו פעם ילדים והייתה לנו קופת חיסכון. קופת חיסכון אלקטרונית חכמה היא שכלול של אותה קופת החיסכון שהייתה לנו כשהיינו ילדים. הקופה כוללת מסך תצוגה LCD אשר אומר לכם כמה כסף יש בקופה. כל פעם שתשלשלו מטבע בחריץ הקופה היא תסרוק את המטבע על מנת לזהות את סכומו ותוסיף אותו לחשבון.

כאשר מכניסים מטבע לקופת חיסכון אלקטרונית חכמה, היא קודם כל מציגה על המסך את זיהוי המטבע ל – 3 שניות ואחר כך מציגה את החשבון הכולל של הכסף בקופה. ממש כמו חשבון בנק! אל תחשבו שזה מסתיים בזאת, מדובר בקופה חכמה אשר מציגה גם פתרון לשטרות כסף. היא אמנם אינה מזהה את שטרות הכסף באופן אוטומטי, אך היא מאפשרת לכם להזינם למערכת באמצעות כפתורי פלוס ומינוס. גם אם תרצו למשוך סכום כסף מהקופה תוכלו לעדכן את הסכום שמשכתם.

קופת חיסכון אלקטרונית חכמה הופכת את הילד לבנקאי הלוקח אחריות על הכספים שלו. הקופה עובדת עם כל סוגי המטבעות הישראלים מ 10 אגורות עד ל 10 שקלים.

קופת חסכון אלקטרונית ניתנת למיתוג אישי והיא זוכה להצלחה רבה בקרב חברות רבות אשר מבקשות להשתמש בקופה בתור גימיק פרסומי. זו יכולה להיות מתנה מעולה לאנשים בתחום הבנקאות והכספים, חברות ביטוח וקרנות השקעה. ניתן לתת ללקוחות או לעובדים קופה עם מיתוג אישי הכולל את פרטי החברה, הלוגו, הסלוגן ומה שתבחרו. זהו גימיק לחנוכה ולכל השנה. 

קופה אלקטרונית סופרת כסף עם תצוגת LCD
קופה אלקטרונית סופרת כסף עם תצוגת LCD