שואב אבק שולחני בעיצוב תפוח

שואב אבק קטן וקומפקטי המעוצב בצורת תפוח

שואב אבק שולחני בעיצוב תפוח

האם דרושה הדפסה / מיתוג לוגו *
0.00

מתנה מקורית ושימושית - שואב אבק קטן וקומפקטי המעוצב בצורת תפוח שיעזור לכם לנקות את סביבת העבודה שלכם (וגם את המקלדת) מפירורי האוכל שכל כך קשה לתפוס אותם ע"י האצבעות.

שואב בעיצוב תפוח זה פועל באמצעות זוג סוללות AA (לא כלולות). תוכלו לאחוז בו בנוחות בכף ידכם תוך כדי שאתם מנקים את סביבת העבודה ושתסיימו תוכלו להניח אותו על השולחן כפריט עיצוב מדליק.

לאחר השאיבה ניתן לפרק את חלקו התחתון של השואב ולהוציא בקלות את הלכלוך שהצטבר היישר אל פח האשפה.

שואב אבק שולחני

לא פעם אנו מוצאים את עצמנו שוקדים בכובד ראש על מתנה שימושית ובעלת ערך שנוכל לקנות לקרובים שלנו. אנו חושבים זמן רב, מאמצים את הראש ולרוב כאשר איננו מוצאים רעיון מספיק טוב – אנו מוותרים וקונים מתנה סטנדרטים כמו: זר פרחים, אגרטל, בקבוק יין, מארז שוקולדים לחג או איזה סיר יפה למטבח. האפשרויות למתנות שימושיות הוא בלתי נדלה והיום הגעתם למקום הנכון כדי להכיר לפחות כמה רעיונות כאלה. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לחשוב על משהו קטן, צנוע ושימושי.

איך נחשוב על משהו שימושי עבור יקירנו?

לא מזמן גם אני הייתי כמוכם וחשבתי שעות ארוכות על מתנה שימושית ואיכותית שאוכל לקנות לחברי היקר. בקרוב תהיה לו יום הולדת והחלטתי שאני רוצה לקנות לו מתנה בכמה מאות שקלים מכיוון שמדובר בחבר ילדות קרוב. תוך כדי המחשבה על המתנה שאביא לו, שמתי לב שאני מנשנש עוגיות על שולחן הכתיבה שלי ומוצא עצמי שולח יד לנקות אותם פעם אחר פעם. התחלתי לחשוב איזה נחמד היה אם היה לי שואב קטן וקומפקטי לשולחן שיכול לנקות אחרי את הפירורים והלכלוך בלחיצת כפתור. חיפשתי כזה באינטרנט ומצאתי שואב אבק שולחני בדיוק כפי שדמיינתי!

למעשה, אז כבר החלטתי על המתנה הגדולה שאביא לו אך מכיוון שידעתי שהוא עובד במשרד – החלטתי לקנות לו שואב אבק שולחני קטן וקומפקטי גם בשבילו. למעשה השואב היה לו שימושי יותר מהמתנה הגדולה והיקרה.

שואב אבק שולחני – משהו קטן וטוב

 

אין ספק כי מדובר באחד הגאדג'טים הקלאסיים ביותר שיש: גם קטן, גם חשמלי, גם שימושי. המתנה המושלמת לכל אדם העובד/לומד/משתמש בצורה כלשהי בשולחן כתיבה או שולחן משרדי. כאשר אנו אוכלים על השולחן לעתים רבות נשארים הפירורים. פירורים אלה אנו מנקים באלגנטיות בעזרת היד ומשליכים אותם לרוב אל הרצפה, הפח או אל תוך נייר שלאחר מכן יגיע לפח. הפתרון האולטימטיבי לניקיון השולחן הוא באמצעות שואב אבק שולחני. שואב זה מופעל באמצעות סוללות AA ובלחיצת כפתור תוכלו לנקות את כל הפירורים והלכלוכים הקטנים על שולחנכם. כאשר השואב מתמלא תוכלו לפתוח אותו בקלות ולרוקן את הלכלוך המצטבר.