מחזיק מפתחות בעיצוב אישי

ישנן מספר צורות של מחזיק מפתחות בעיצוב אישי

מחזיק מפתחות בעיצוב אישי

מחזיק מפתחות בעל עיצוב צורני הכולל הדפסה בצבע אחד - חיתוך צורני הוא חיתוך של מחזיק המפתחות בצורה מיוחדת המתאימה לקונספט או ללוגו של העסק. לדוגמה סוכנות של ביטוח רכב אולי תרצה להזמין מחזיק מפתחות בצורת רכב. מעבר לחיתוך ניתן לבצע הדפסה בצבע אחד; כלומר צבע הבסיס של מחזיק המפתחות וכיתוב בצבע שתבחרו.

חיתוך צורני כולל הדפסה צבעונית - מחזיק מפתחות בצורה מיוחדת, כמו למשל הרכב שהוזכר קודם או מחזיק מפתחות חמסה. אך הפעם ההבדל הוא שניתן להזמין אותו בהדפסה הכוללת מספר צבעים. במקרים רבים הלוגו של העסק מורכב מכמה צבעים וזהו הפתרון האידאלי.

חיתוך צורני כולל חיתוך לוגו - במחזיקי מפתחות אלו ישנו חיתוך כפול; האחד הוא צורת המסגרת והשני הוא האותיות עצמן. כלומר במקום להזמין הדפסה האותיות נחתכות.

למעשה יש כאן אפשרויות ללא הגבלה, כל מה שצריך זה להפעיל את היצירתיות (אנו תמיד נשמח לעזור) ולהתאים מחזיק מפתחות מיוחד לפי הצרכים של העסק שלכם. ניתן להזמין מחזיק מפתחות חמסה או מחזיק מפתחות לעגלת סופר. האמת שמחזיק מפתחות משחרר עגלות הוא אחד הפריטים המבוקשים ביותר, הוא מעניק ערך מוסף למחזיק המפתחות. כולנו מכירים את המצב שבו אין לנו מטבעות לשחרר את עגלות הסופר, מחזיק מפתחות משחרר עגלות סופר הוא בדיוק מה שאנחנו צריכים.

למי מתאימים מחזיקי מפתחות מעוצבים?

אי אפשר לחשוב על שום עסק שלא עושה בהם שימוש. אלו יכולות להיות סוכנויות רכב המעניקות ללקוחות מחזיקי מפתחות במתנה עם הלוגו של הרכב; אלו יכולים להיות סוכני ביטוח המעניקים מחזיקי מפתחות עם מספר הטלפון של סוכן הביטוח, דבר שבהחלט יכול להיות שימושי כאשר הוא בהישג יד; תחנות דלק; חברות הייטק; בנקים ועוד עסקים רבים. כולם נהנים מפריט פרסומי קטן ושימושי אשר תמיד משאיר את המותג שלהם במודעות הלקוח. לא רק חברות וארגונים מזמינים מחזיקי מפתחות מיוחדים והדפסה על מחזיק מפתחות, גם אנשים פרטיים. הדפסה או חריטה על מחזיק מפתחות יכול להיות רעיון לאירועים. מחזיקי מפתחות לאירועים הם גימיק מקובל מאוד; למשל בחתונות ניתן ליצור מזכרת יפה לאורחים עם תאריך החתונה, שמות החתן והכלה ואפילו תמונה שלהם.

מאפיינים עיקריים

  • מחזיקי מפתחות בעיצוב אישי לפי דרישה
  • ניתן להזמין בהדפס של צבע אחד או מספר צבעים
  • ניתן לחתוך בכל צורה
  • ניתן לבצע חיתוך אותיות
  • ניתן להזמין בצורת משחרר עגלות סופר, חמסות ועוד
  • מתאים בתור מחזיקי מפתחות לאירועים ויחסי ציבור
  • גודל המוצר: עד קוטר 5.5 ס"מ תלוי בעיצוב
  • עשוי פרספקס בעובי 3 מ״מ אותו ניתן להזמין בצבעים שונים