מיני עגלת סופר לשולחן העבודה

מיני עגלת סופר לשולחן העבודה היא דגם מוקטן של עגלת הסופר המפורסמת אשר באמצעותה אנו עושים את הקניות. זהו לא סתם עוד קישוט מצחיק ומשעשע לשולחן העבודה אלא פריט שימושי שאפשר להגיד עליו שהוא ממש נחוץ. מיני עגלת סופר לשולחן העבודה יכולה לשמש כמעמד לכל כלי הכתיבה והחפצים הקטנים שמתפזרים לכם על שולחן העבודה, אם תרצו אפילו ניתן להעמיס עליה כרטיסי ביקור.

מדובר בפריט קטן יחסית אשר יושב על שולחן העבודה, אי שם ליד המקלדת והעכבר ובמידה והוא מפריע, ניתן להסיעו הצידה. אך האמת שהוא לא מפריע, בדיוק להיפך, הוא מסייע לכם לרכז את כל ההפרעות הקטנות שיש לכם על השולחן ולשים אותן במקום מרוכז אחד – כלומר להעמיסן על עגלת הקניות.

הרבה אנשים מתייחסים אל שולחן העבודה כאל המקדש הפרטי שלהם. לכל אחד יש את הסידור המיוחד של הדברים שלו. כל אדם ממקם את המוניטור של המחשב בזווית הנוחה לו ועושה פרסונליזציה אישית של שולחן העבודה. אין לזלזל בזה, זה מסייע לשמור על סביבת עבודה נעימה. מיני עגלת סופר היא אחד מאותם האמצעים אשר מסייעים לכל אחד לתת את הטאץ' האישי לפינת העבודה שלו ובמקביל לשמור עליה מסודרת.

רבים משתמשים בספלים או כוסות בשביל להחזיק את כלי הכתיבה; זה לא רע, ספלים בהחלט יכולים להחזיק את כלי הכתיבה שלכם בצורה מסודרת. אך ספלים הם דבר בנאלי ומיני עגלת סופר היא כמו צעצוע מדליק ויוצא דופן אשר יש לכם על שולחן העבודה. היא תמיד מוסיפה עניין והיא תמיד שימושית.

שימו לב שהמעצבים לא סתם יצרו מעמד כלי כתיבה בהשראת עגלת סופרמרקט, אלא התאמצו לעשות רפליקה כמה שיותר מדויקת הראויה לתואר של עגלת סופר מיניאטורית. כמו עגלת סופרמרקט אמיתית היא עשויה מתכת ויש לה גלגלים וחלקים מפלסטיק. רעיון פשוט מדליק.

מאפיינים עיקריים

  • מעמד רב שימושי המתאים לכל כתיבה, כרטיסי ביקור וחפצים קטנים
  • מעוצב כעגלת סופרמרקט מיניאטורית
  • משקל 95 גרם
  • מידות 11X7X12
  • כולל מארז מתנה
  • מתאים לכל שולחן עבודה בבית ובמשרד
  • מסייע לשמירה על הסדר בשולחן העבודה