שעון שולחני NEXTIME - תקליט

שעון שולחני NEXTIME - תקליט

149.00

מחפשים מתנה לאבא או מתנה לאמא? מחפשים מתנה למשרד החדש? מחפשים משהו לעצמכם בשביל לעצב את סביבת העבודה שלכם? יתכן שיש לנו רעיון מעולה בשבילכם – שעון תקליט שולחני. זה שונה, זה מגניב וזה אפילו שימושי.

שעון הוא תמיד מתנה שימושית, כל אחד צריך שעון ומקובל לשים שעונים בקירות הבית והמשרד או על שידות ושולחנות. ישנם שעונים בנאליים וישנם שעונים מדליקים התורמים לעיצוב ולאווירה. שעון תקליט הוא אחד מהשעונים שיש להם אמירה עיצובית הרבה מעבר לגבולות השעון. זהו שעון שולחני המעוצב בצורת תקליט ויניל ומתאים לעיצובי רטרו כמו גם לעיצובים מודרניים. תקליטי הויניל האיכותיים כבר כמעט ונעלמו מהעולם אך הם הותירו אחריהם זיכרונות רבים וניתן לראות הרבה עיצובים המתבססים על תקליטי ויניל. יש האומרים ששעון תקליט הוא בעל אמירה סוריאליסטית – מחוגי השעון נעים קדימה ומייצגים את העתיד בעוד השעון מעוצב בסגנון ישן. שעון תקליט על שולחן העבודה שלך יכול לשבור את הקרח בכל פגישת עסקים, תוך זמן קצר תמצא את עצמך עם לקוח או חבר לעבודה, מעלים זיכרונות מהימים ההם.

שעון התקליט עשוי זכוכית בקוטר של 20 ס"מ והוא בעל מעמד מיוחד לשולחן העבודה. השעון הוא פרי פיתוח של קבוצת המעצבים NEXTIME מהולנד. על השעון מוטבע שם האלבום "ספינינג טיים".

השעון מתאים בתור מתנה למנהלים או לכל מי שיש שולחן עבודה משרדי אפילו בבית. תקליט הויניל הוא פריט רטרו קלאסי ולכן השעון משתלב בחדרים המעוצבים בסגנון שנות השבעים אך זה לא הכרחי. הוא יכול להשתלב בתור קישוט לצג פריטי רטרו אחרים. למרות ששעון תקליט ויניל שולחני נחשב כפריט בסגנון רטרו, עיצוב הזכוכית השחור והמבריק דווקא הופך אותו לאידיאלי עבור סביבה מודרנית עם סגנון עיצובי הייטיקי. במילים אחרות פשוט אפשר להגיד ששעון תקליט שולחני מתאים לכל מקום. השעון בגודל קטן יחסית כך שאינו מהווה הפרעה על שולחן העבודה, לחילופין ניתן להניחו גם על שידות.

תכונות עיקריות

  • דו שימושי – שעון קיר ושעון שולחן
  • עובד על סוללה
  • שנה אחריות
  • מתאים לכל סגנון עיצובי
  • מתנה שכולם אוהבים
  • קוטר 20 ס"מ