שואב אבק שולחני

כולנו אוהבים את שולחן העבודה שלנו נקי ומסודר... אבל בפועל האמת שהוא די מלוכלך ומבולגן. חתיכות קטנות של נייר תמיד נמצאות עליו; פירורים מהעוגייה של הבוקר או שומשום מהלחמניה של הצהריים; אבק שמצטבר; אפר של סיגריות; שאריות מהמחדד ועוד כל מיני דברים קטנים שאין לכם מושג מאיפה הם הגיעו אבל ברור לכם שאתם רוצים להיפטר מהם. ברור שצריך לנקות את השולחן אבל האמת שאתם די עצלנים ורק רוצים איזה מכשיר פלא, משהו כמו מיני שואב אבק שתוכלו להחזיק ביד אחת ולנקות את הכל מבלי להתאמץ. האמת שיש דבר כזה שואב אבק מיני - הוא ידוע בכינוי שואב אבק שולחני. כאשר יש לכם שולחן עבודה נקי ומסודר אתם יכולים לעבוד ללא הסחות דעת ולהתרכז במטרות שלכם.

שואב אבק שולחני פטריה

בוודאי הבנתם כמה חשוב שואב אבק פירורים לשולחן העבודה שלכם. ישנם דגמים שונים, חלקם עובדים על סוללות וחלקם הם שואב אבק usb. עכשיו הרשו לנו להציג פטריה שואב אבק - שואב אבק לפירורים בשולחן העבודה שלכם. שואב אבק פטריה הוא פשוט מאוד לשימוש והוא כולל כפתור הפעלה וכיבוי להפעלה פשוטה. יש לו מברשת בתחתית המסייעת להסיר לכלוך אשר נדבק. בסוף הפעולה ניתן לפרק את חלקו התחתון ולהשליך את הפסולת ששאב ישירות לפח האשפה וליהנות משולחן עבודה נקי. זהו שואב לשולחן המגיע בעיצוב מדליק של פטריה חמודה המאפשרת גם אחיזה נוחה מאוד. ניתן להזמין אותו בצבעים שונים והוא פשוט דבר מדליק, מסוג המתנות שיושב על שולחן העבודה שלכם ושכל המשרד רוצה לבוא ולראות. שואב אבק פטריה מופעל על ידי זוג סוללות AA ויש לו פעולה שקטה במיוחד.

לסיכום, לשואב אבק פטריה יש את כל התכונות החשובות בשביל המשרד. הוא לא מרעיש, מסייע לשמור על השולחן נקי, מהווה קישוט דקורטיבי וכל המשרד רוצה לבוא ולראות שואב לשולחן בפעולה. שואב אבק קטן לשולחן הוא פשוט המתנה המושלמת לכל מי שמתחיל עבודה חדשה, מקבל קידום או סתם יום הולדת של קולגה במשרד.

שואב אבק שולחני פטריה במיתוג אישי

שואב אבק שולחני בעיצוב פטריה מגיע במבחר צבעים וניתן להזמין אותו בתור מוצר פרסום במיתוג אישי עם לוגו העסק שלכם מודפס על החלק התחתון של השואב. הוא יכולה להיות להיט בקרב חברות וועדי עובדים אשר רוצים לתת מתנה קטנה לעובדים אשר אפילו תעזור לעשות סדר בשולחן העבודה. אידיאלי בתור מתנות לעובדים לפסח - לניקיונות פסח / ביעור חמץ.

שואב אבק לשולחן הוא הכינוי למכשירי שואב אבק מיני אשר עובדים על סוללות או חיבור usb וניתן לאחוז ביד אחת. אין מה להשוות אותם לשואב אבק ביתי, בוודאי שלא ניתן לנקות איתם את הבית. אך שואב אבק לפירורים הוא פשוט הדבר המושלם לשולחן העבודה שלכם. את זה שואב אבק קטן לשולחן עושה בצורה הטובה ביותר. בוודאי שלא תרצו לנסות לנקות את שולחן העבודה שלכם עם שואב אבק ביתי כמו זה ששואבים איתו את השטיחים - הוא מרעיש וישאב לכם אפילו את הדפים; מה שאתם צריכים זה שואב שולחני.

מאפיינים עיקריים

  • שואב אבק שולחני
  • עובד על סוללות
  • בעל עיצוב פטריה מדליק
  • מגיע במבחר צבעים: ירוק, כחול, אדום, סגול וכתום
  • מידות: גובה 8.5 ס"מ, קוטר 10 ס"מ
  • מגיע במארז מתנה
  • מעולה בתור מתנות למשרד
  • שואב אבק לשולחן מסייע לשמור על ניקיון והיגיינה
  • מתאים בתור שואב אבק למחשב / למקלדת