מארזי פירות יבשים ממותגים

פירות יבשים הם דבר ממנו אנו נהנים כל השנה. מתנה זו מתאימה לכולם ולכל עונות השנה ובמיוחד בט"ו בשבט. כאשר היתרון הגדול אצלנו בגימיקים הוא שתוכלו להזמין מארזי פירות יבשים במיתוג אישי. זאת אומרת, שתוכלו למתג את הקופסא בכל גרפיקה שתרצו לפי בקשתכם - גרפיקה צבעונית ויוקרתית בהתאם לתדמית שתרצו לשדר.

בעיצוב הגרפיקה תוכלו לשלב ברכה אישית לעובדים וללקוחות וכמובן את לוגו העסק שלכם, כך שתקבלו מתנה מקורית ומותאמת אישית שמתאימה לקהלים מגוונים; מתנות לעובדים לימי הולדת, מתנות ללקוחות לכנסים, תערוכות, ירידי תעסוקה, קידום מכירות, מתנות לחג למנהלים שניתן לשלב בתוך חבילות שי יוקרתיות, וגם מתנות קטנות ומתוקות לתשומת לב לספקים ושותפים עסקיים.

להזמנת מארזי פירות יבשים ממותגים, התקשרו עכשיו: 03-6833633
או השאירו פרטים בלחיצה על הכפתור ונחזור אליכם בהקדם

קופסאות במילוי פירות יבשים

קופסאות פח ממותגות במילוי פירות יבשים הן מתנות מקוריות ומדליקות במיוחד שכל אחד ישמח לקבל. כאשר תגיעו הביתה עם פחית מלאה בפירות יבשים טעימים, ברור שכולם יקפצו בהתלהבות והם יגמרו במהרה, אך הפחיות הממותגות ניתנות לשימוש חוזר; מי שמקבל הפחית הממותגת יכול להוסיף לה עוד פירות יבשים ותמיד להשתמש בה בתור קופסה לאחסון כל מיני פריטים קטנים שיש לנו בבית. הפחית היא כלל וכלל לא מסוג המארזים שזורקים לפח. יש לה שימוש לאורך זמן כך שהפרסום שלכם ימשיך לעבוד לאורך זמן.

פחיות פירות יבשים במיתוג אישי

כאן אתם בוחרים ומחליטים איך בדיוק את רוצים את המתנה; אתם בוחרים את סוג הפחית, גודל הפחית ואת סוג המילוי, כלומר אילו סוגי פירות יבשים תרצו בפנים (ניתן לשים גם לערבב מגוון סוגים של פירות יבשים). אבל הבחירה האמיתית היא בעיצוב הפחית. אתם יכולים להזמין פחיות בכל עיצוב שתרצו וכך לעשות מתנה במיתוג אישי, כזו הכוללת את שם העסק וכל מסר פרסומי שתרצו להוסיף. מתנה שכזו מחזקת את הקשר שבין הלקוחות לעסק וגורמת לכולם להרגיש כמו משפחה. פחית ממותגת עם פירות יבשים מתאימה מאוד בתור מתנות לעובדים, ללקוחות אך בהחלט ניתן לעשות בה עוד שימושים; ניתן להשתמש בפחית בתור אמצעי ליחסי ציבור וקידום מכירות בתערוכות, כנסים וכל אירוע חברה אחר.

מגוון סוגי פירות יבשים לבחירתכם

נוכל לרכוש עבורכם בדיוק את הפירות יבשים שאתם מעדיפים. לשוחרי הבריאות ולחברות שרוצות לשדר מסר של בריאות לעובדים, נוכל כמובן לרכוש פירות יבשים אורגניים כאלה שניתן להשיג בחנויות טבע.

מה הכשרות של הפירות היבשים ?

את הפירות היבשים אנחנו רוכשים מיבואנים וסיטונאים בארץ. נוכל לרכוש עבורכם כל סוג של פירות יבשים שתבקשו ובהתאם לכשרות החשובה לכם: רבנות, בד"צ העדה החרדית, בד"צ חתם סופר ובפסח כמובן פירות יבשים כשרים לפסח. הכל לפי הדרישה שלכם. לחלופין, תוכלו גם אתם להביא לנו את הפירות היבשים שאתם אוהבים ואנחנו נכניס את הפירות היבשים לתוך הפחית, נסגור את הפחית בצורה הרמטית ונמתג את הפחית לפי בקשתכם.