סט פותחן יין חשמלי עם משאבת ואקום ליין

מתנה יוקרתית לעובדים ולהנהלה בכירה

סט פותחן יין חשמלי עם משאבת ואקום ליין 10014052

מתנת חג מושלמת לחובב הגאדג'טים והיין, מתנה שתהפוך אטרקציה סביב שולחן החג, ותהיה תוספת יוקרתית לבר היינות הביתי.

האם דרושה הדפסה / מיתוג לוגו *
0.00

סט הגאדג'טים המושלם לחובב היינות. מערכת חשמלית הכוללת כל מה שצריך כדי לחלוץ בקבוק יין ובסוף הארוחה כאשר בבקבוק נותר יין, כל מה שצריך כדי לאטום את הבקבוק.

סט חשמלי הכולל

פותחן יין חשמלי - הפותחן בנוי מפולימר איכותי וחזק, בתוך הפותחן מצוי מנוע חשמלי רב עצמה המחובר לבורג החליצה וכל זאת על ידי מערכת גיר היוצרת מומנט פיתול רב עצמה. השימוש בפותחן אינו מצריך כל ידע או ניסיון. זמן פתיחת הבקבוק הוא 15 שניות, ולאחר החליצה לוחצים על הכפתור לכיוון השני ופקק השעם משתחרר.

משאבת ואקום - בסוף הארוחה נשאר יין בבקבוק, כמובן שנשמור אותו, אבל שמירת בקבוק יין ללא הציוד המתאים יגמר ביין מקולקל ובעגמת נפש. את הבקבוק רצוי לאחסן במקרר, ולשמירת בקבוק ליותר מיומיים שלושה צריך להוציא את האוויר מהבקבוק. לשם כך אנו זקוקים למשאבת ואקום. ערכה יוקרתית זו כוללת משאבת ואקום חשמלית חזקה ומשוכללת, שיתרונה הגדול הוא מנגנון פנימי חזק ששואב את כמות האוויר המקסימלית האפשרית.

2 פקקי ואקום - פקקים המאפשרים זרימת אויר חד כיווני, האוויר יכול לצאת מהבקבוק, אבל לא לחזור אליו. בסוף הארוחה שנותר יין בבקבוק, מכניסים את פקק הואקום לפיית הבקבוק, פקקי הואקום עשויים סיליקון ובנויים כקונוס המתאים עצמו לכל גודל בקבוק. לאחר מיקום הפקק מצמידים את המשאבה לחלקו העליון של פקק הואקום, לחיצה קצרה, והאויב מספר אחד של היין (האוויר) כבר לא בבקבוק.

סכין קילוף למכסה הפקק - כדי שפתיחת הבקבוק תהיה מושלמת, מקובל להסיר את חלקו העליון של כיסוי הפקק, נכון שאפשר להוריד אותו או לחתוך אותו, אבל מביני היין תמיד משאירים אותו כמו את התווית כחלק מעיצוב הבקבוק והלוק המקצועי שמאפיין את תרבות היין והאסתטיקה המתלווה אליהם.


  • סט חולץ פקקים חשמלי ומשאבת ואקום
  • סט איכותי למקצוען היינות
  • כולל מקלף כיסוי הפקק ושני פקקי ואקום
  • המתנה האולטימטיבית לחובבי היין
  • מתנה יוקרתית לעובדים ולהנהלה בכירה

מידות הפותחן: גובה 26 ס"מ
מידות משאבת הוואקום: גובה 20 ס"מ