מארז משחקים של פעם

משחקי נוסטלגיה בתוך גליל מתנה ממותג

מארז משחקים של פעם

למשחקים של פעם יש קסם מיוחד שעומד במבחן בזמן. אלו הם משחקים ישנים ומוכרים אותם ההורים יכולים לשחק עם הילדים והילדים גם יכולים לשחק לבדם. המשחקים מגיעים בתוך גליל ממתנה ממותג בהתאם לעיצוב שתבקשו. מתנה נהדרת ליום המשפחה לעובדים, ליום העצמאות, לבתי ספר, גני ילדים, קידום מכירות ועוד.

האם דרושה הדפסה / מיתוג לוגו *
0.00

 • מארז משחקים של פעם בתוך גליל ממותג
 • מיתוג היקפי צבעוני של הגליל בהתאם לגרפיקה שלכם
 • מגוון משחקי נוסטלגיה בהתאמה אישית בהתאם לתקציב הדרוש
 • מתנה אידיאלית ליום המשפחה / ליום העצמאות
 • מתאים לחברות, מוסדות חינוך ועוד
 • מעולה לקידום מכירות ויחסי ציבור

לא חסרים משחקים היום, הם נמצאים בטלפון הנייד, בטאבלט, במחשב או בקונסולת המשחקים. הם כוללים אפקטים מדהימים, רזולוציה גבוהה, וידאו באיכות HD וזה בהחלט חוויה גדולה לשחק בהם. אבל עדיין למרות זאת, רבים מתגעגעים למשחקים מפעם ואפילו ילדים מגלים בהם עניין.

למשחקים של פעם יש קסם מיוחד שעומד במבחן בזמן. מארז משחקים של פעם הוא מתנה נהדרת המתאימה לכולם. אלו הם משחקים ישנים ומוכרים אותם ההורים יכולים לשחק עם הילדים והילדים גם יכולים לשחק לבדם. מתאים מאוד לכל מי שאוהב את הנוסטלגיה ורוצה שילדיו יכירו את המשחקים של פעם.

גליל קרטון הכולל משחקים של פעם הוא רעיון מעולה כאשר אתם מחפשים מתנה ממותגת. את המיתוג האישי ניתן להדפיס בצבע על הגליל ותוכלו לבחור מה אתם רוצים לכלול בתוכו. כלומר ניתן להתאים את המארז בהתאם לתקציב ולצרכים של הלקוח בצורה מודולרית.

חברות רבות מחפשות להעניק מתנות ממותגות לעובדים או להתשמש במתנות לצורך קידום מכירות ויחסי ציבור. הגליל הוא אפשרות טובה מאוד. יש בו שטח פרסום גדול וזהו סוג הפריטים שאנשים שומרים לשנים ארוכות וכך המותג תמיד נשאר אצלם במודעות. המתנה מתאימה מאוד לאירועים כמו יום המשפחה אך בהחלט לא צריך סיבה מיוחדת בשביל להעניק מתנה יפה ונחמדה לעובדים. ולא רק לעובדים, זוהי יכולה להיות גם מתנה לגני ילדים ומסודות חינוך.

היתרון הגדול הוא שמדובר במארז קטן משחקים המגיעים בתור מארז קרטון בצורת גליל הכולל מכסה מפלסטיק או מפח. הרבה אפשרויות משחק דחוסות לתוך גליל קטן שאפשר לקחת אותו לכל מקום. למשל כאשר המשפחה יוצאת לחופשה, בקלות ניתן לארוז את הגליל וליהנות ממשחקים עם הילדים במהלך החופשה מבלי להיסחב עם הרבה דברים.

מארז המשחקים של פעם כולל בתוכו מגוון משחקי נוסטלגיה

 • דלגית - הדלגית המפורסמת היא משחק מעולה, כזה המשלב הנאה עם מידה יפה של פעילות גופנית.
 • דומינו - משחק אותו ניתן לשחק בחברה ואפילו ישנם משחקים שונים אותם ניתן לשחק בעזרת אותן הקוביות.
 • 5 אבנים - משחק של פעם בו צריך לזרוק ולתפוס חמש קוביות.
 • דוקים - משחק כיפי הדורש מיומנות עדינה של האצבעות.
 • יויו - משחק הלוקח אותנו שנים רבות אחורה בזמן, אפילו לימי יוון העתיקה. ניתן לשחק בו ולעשות תעלולים.
 • גומי קפיצה - משחק מוכר בו קופצים עם הגומי וניתן לשחק משחקים שונים.
 • גולות - משחק שם פעם הנקרא גם ג'ולות או ג'ולים בו צריך לזרוק גולות כמה שיותר קרוב לקיר, להכניס לבור ועוד גירסאות נוספות.

שימו לב ! מדובר במארז בהתאמה אישית (כולל מיתוג צבעוני של הגליל בכל גרפיקה שתרצו) וקיימת אפשרות לכלול בו גם מגוון עצום של משחקים לפי בקשתכם: דוקים, דומינו, גולות משחק, חמש אבנים, יויו, קלפים, סולמות וחבלים, חבל קפיצה, גומי קפיצה, ארבע בשורה, קוביה הונגרית ועוד...

משחקים של פעם - הוראות משחק

קפיצה בחבל / דלגית

האביזרים והתנאים הנחוצים: חבל באורך של מינימום 2 מטר ושטח פנוי.
 
מהלך המשחק: שני שחקנים עומדים אחד מול השני, אוחזים בחבל משני קצותיו ומתקרבים קצת אחד לכיוון השני עד שהחבל נוגע קצת ברצפה ואז מתחילים לסובב את החבל בקצב. הקבוצה מסתדרת בטור ואחד אחרי השני קופצים אל תוך מרכז החבל ומקפצים בכל סיבוב של חבל על פי חוקים קבועים מראש, קפיצה אחת או שתיים וכדומה. כאשר מי שלא מצליח להשלים את המשימה בשלום והחבל נתפס ברגלו - נפסל והופך להיות התורן שמסובב את החבל.
 
הקפיצה בחבל היא משחק מעולה, כזה המשלב הנאה עם מידה יפה של פעילות גופנית. היא מתאימה מאוד כאמצעי לשיפור קואורדינציה וסיבולת לב-ריאה במסגרת ספורטיבית בלתי תחרותית.
גומי קפיצה
האביזרים והתנאים הנחוצים: גומי באורך של 2 וחצי מטר ושטח פנוי.
    
מהלך המשחק: שני שחקנים עומדים בפישוק רגליים וסביב רגלי שניהם רצועת גומי שמקיפה אותם ויוצרת מרובע. לתוכו קופצים המשתתפים קפיצות שונות על פי התור. מי שאינו מצליח במשימה הופך להיות ה"עומד" ומחליף את אחד המחזיקים את הגומי על רגליהם. לאחר שכל המשתתפים סיימו לקפוץ את כל סדרת הקפיצות, מגביהים את מיקום הגומי ברגליים של העומדים, וחוזרים על כל הסדרה של הקפיצות. סדרת הקפיצות משלבת קפיצות בהן צריך להפגין זריזות וגמישות. למשל קפיצה מחוץ לגומי לחלקו הפנימי, קפיצה בשני רגליים על הגומי, קפיצה עם רגל אחת ועוד.
דוקים
האביזרים והתנאים הנחוצים: חבילת דוקים (41 מוטות) ומקום פנוי וישר.
    
מהלך המשחק: מחזיקים את כל הדוקים ביד במעין אגרוף, עוזבים ונותנים להם ליפול בערימה שיתבלגנו. מטרת המשחק היא להוציא כמה שיותר דוקים מהערימה בזה אחר זה, מבלי להזיז את הדוקים האחרים שבערימה. בכל פעם שולפים דוק אחד. אם הוזז מהערימה דוק שלא היה מיועד לזוז, התור נגמר והוא עובר למשתתף הבא. המנצח הוא זה שיש לו הכי הרבה דוקים.
5 אבנים
האביזרים והתנאים הנחוצים: 5 קוביות מתכת בגודל 1 ס"מ על 1 ס"מ על 1 ס"מ עם פינות מעוגלות ומקום פנוי.
    
מהלך המשחק: מטרת המשחק היא להשלים את כל השלבים בלי טעות. כל שלב מסתיים כשכל האבנים בכפו של השחקן. שגיאה בשלב כלשהו מעבירה את התור למשתתף הבא בתור. המשתתף הראשון נדרש לשוב ולבצע את השלב בו נכשל עד שישלים אותו בלי טעות. המנצח במשחק הוא זה שהשלים את כל שלבי המשחק ראשון. על השחקן בתורו לאסוף אבן מהרצפה. אסור לו להזיז אבנים אחרות. בנוסף, כאשר השחקן זורק אבן כלפי מעלה, והוא צריך לאסוף אבן/אבנים מהרצפה, הוא יאסוף אותן לפני שהאבן שנזרקה תפגע ברצפה. בנוסף, לאחר ששחקן זרק אבן כלפי מעלה, הוא מחוייב לאסוף את האבנים מהרצפה באותה יד שבה זרק את האבן.
גולות
האביזרים והתנאים הנחוצים: שקית גולות המכילה ארבעים גולות קטנות (שהיו נקראות בדרך כלל "פושטיות") וגולה אחת גדולה יותר, המכונה "בומבילה" ושטח פנוי.
    
מהלך המשחק: למשחק בגולות אפשרויות מגוונות. מי קרוב לקיר - המשתתפים עומדים בשורה אל מול קיר ומטילים גולות לעבר הקיר. המנצח הוא זה שהטיל את גולתו קרוב יותר לקיר והוא זוכה בגולות של יתר המשתתפים. קליעה לבור - על המשתתפים לקלוע לבור שנחפר מראש. אלה שקלעו מתחלקים בגולות של אלה שלא קלעו. בגרסה אחרת על המשתתפים לכוון את הגולה כך שתפגע בקיר ורק אז תיכנס לבור. במסגרת המשחק חופרים בור קטן (בערך בגודל אגרוף) - חשוב שדפנות הבור יהיו חלקות, ושהבור לא יהיה עמוק מידי, כל משתתף שם גולה אחת בתוך הבור, מסמנים קו בערך 4 מטרים מהבור; המשתתפים עומדים אחרי הבור וזורקים את הגולות לכיוון הקו, כל אחד בתורו; מי שהכי קרוב לקו - ראשון, וכך הלאה - מי שעובר את הקו - אחרון; עומדים מאחרי הקו, וזורקים לפי התור את הגולות לכיוון הבור; המטרה להוציא גולות מהבור - גולה שהוצאה שייכת למוציא. (כל אחד משחק בתורו לפי התור שנקבע בהתחלה); אם שחקן מצליח להכניס את הגולה שלו לבור הוא זוכה בכל הקופה (הגולות שהונחו בתחילת המשחק)- ומתחילים משחק חדש. קליעה לעבר גולות - מספר גולות נקבעות מראש כמטרה: גולה שהשליך השחקן הראשון, מספר גולות שנקבעו במרחק 5 ס"מ זו מזו או במבנה אחר. המשתתפים צריכים לפגוע בגולות הנמצאות כבר בשטח. אם השחקן לא פגע באף גולה, הגולה שלו נשארת במגרש כמטרה, ואם פגע, מקבל השחקן גם את הגולה שזרק וגם את הגולה (או הגולות) הנפגעות. שלושה בורות - לאורך המסלול נחפרות שלוש גומות - "בורות". המשתתפים עומדים בשורה חזיתית במרחק מהבור הראשון. מטילים את הגולות לפי תור ומתחילים בבור הקרוב ביותר. השחקן קולע את הגולה שלו לתוך הבור. אם הוא הצליח, הוא ימשיך הלאה לבור הבא וכך הלאה - ומי שמסיים ראשון כשהגולה שלו הגיעה לבור השלישי - הוא המנצח.
יויו
האביזרים והתנאים הנחוצים: צעצוע יויו הבנוי משתי דיסקיות שוות בגודלן, העשויות מפלסטיק, עץ או מתכת, ומחוברות זו לזו בציר, שסביבו מלופף חוט.
דומינו
האביזרים והתנאים הנחוצים: משחק דומינו המורכב מ - 28 אבני דומינו ומקום פנוי. אבני הדומינו הן מלבניות וקו מחלק אותן באמצע לשני ריבועים, שעל כל אחד מהריבועים מסומנות נקודות מאפס עד שש נקודות.

מהלך המשחק: כל שחקן מקבל מספר שווה של אבני דומינו. השחקן הראשון (אפשר להגריל) שם אבן דומינו בצד שמאל בצורה מאוזנת. השחקן השני לוקח מתוך אבניו אבן שבאחד מריבועיה מספר זהה למספר בריבוע של האבן שנמצאת על השולחן ומניח אותה בסמוך, השחקן הבא בתור חוזר על פעולה זאת, כך שמתקבל מראה של זוגות זוגות של מספרים זהים. ישנן אבני "דאבל" עם מספרים זהים בשני הצדדים אותן שמים בצורה מאונכת לאבן באותו המספר מה שיוצר מעין צומת T ומאפשר להתפתח לכיוונים נוספים. לכן, אבני דאבל עדיף תמיד להוריד כמה שיותר מהר. כאשר אין לשחקן אבן מתאימה לשחק, הוא צריך לקחת אבן מהקופה. כאשר הקופה נגמרת ואין לשחקן אבן מתאימה התור שלו עובר לשני. השחקן שמסיים את האבנים שלו ראשון מוכרז כמנצח.