מאוורר ממותג לסמאטרפון

קיים בגרסה לאנדרואיד ובגרסה לאייפון

מאוורר ממותג לסמאטרפון

מאוורר לסמארטפון הוא מאוורר קטן המתחבר אל הטלפון הנייד ומאפשר לכם ליהנות מזרם אוויר מצנן בכל מקום שבו אתם נמצאים. מאוורר לסמארטפון אינו דורש סוללה חיצונית, הוא ניזון מהסוללה של הטלפון.

האם דרושה הדפסה / מיתוג לוגו *
0.00

  • מאוורר נייד המתחבר לטלפון החכם
  • קיים בגרסה לאנדרואיד ובגרסה לאייפון
  • בטיחותי - להבים עדינים וקלים כנוצה
  • חסכוני בסוללה
  • ניתן למיתוג עם לוגו חברה או כל כיתוב אחר
  • ניתן לבצע את ההדפסה על גוף המאוורר ואפילו על הלהבים

הקיץ והחום מגיעים וכולם מתחילים לקטר כמה חם. זהו הקיץ הישראלי עם הלחות הגבוהה; חם לנו כאשר אנו הולכים ברחוב; כאר אנו יושבים בלימודים; כאשר אנו מחכים בתחנת האוטובוס או בכל מקום אחר. אבל מהיום לא צריך לסבול - ישנו פתרון פשוט ומקורי אשר יכול לתת לכם משב רוח קל ונעים בכל מקום שאליו אתם הולכים. הרשו לנו להציג את המאוורר לסמארטפון המגיע בגרסה לאייפון ובגרסה לאנדרואיד.

מאוורר לסמארטפון הוא מאוורר קטן המתחבר אל הטלפון הנייד ומאפשר לכם ליהנות מזרם אוויר מצנן בכל מקום שבו אתם נמצאים. מאוורר לסמארטפון אינו דורש סוללה חיצונית, הוא ניזון מהסוללה של הטלפון; כל עוד יש לכם סוללה מוטענת תוכלו ליהנות ממשב רוח מרענן ברגעים שאתם נמצאים מחוץ לטווח המזגן. המאוורר מתחבר אל הטלפון הנייד בחיבור החשמל (נקודת ההטענה) ומסיבה זו ישנן גרסאות שונות לאייפון ולאנדרואיד.

כאשר חם לכם הדם החם זורם אל הפנים, זוהי השיטה של הגוף לקרר את עצמו. משב רוח על עור הפנים מסייע מאוד לסלק את עודפי החום ונותן לכל גופכם הרגשה הרבה יותר נעימה. אפילו מאוורר קטן יכול לעשות הבדל ענק וממש לשנות לכם את התחושה.

המאוורר גם שם דגש על שני דברים חשובים מאוד, בטיחות וחיסכון בסוללה. שתי התכונות החשובות הללו מושגות בזכות להבים עדינים וקלים כנוצה. הם אינם דורשים אנרגיה רבה בשביל לפעול ולא קורה שום דבר אם בטעות הם יגעו בעור הפנים.

מאוורר לסמארטפון - מתנה לקיץ

אם אתם מחפשים מתנה לקיץ, מאוורר לסמארטפון הוא המתנה המושלמת לכבוד הקיץ המתקרב. כל אחד ישמח לקבל מאוורר קטן שניתן לחבר לטלפון הנייד ולקחת אותו לכל מקום. זוהי מתנה שפשוט מתאימה לכולם, כל עוד יש להם סמארטפון. גם ילדים וגם מבוגרים, כולם יוכלו ליהנות מהמתנה הנהדרת הזו. ניתן לקחת אותה לחוף הים, לבריכה, לסיבוב בעיר, לצבא, לבית הספר או לאוניברסיטה והכי טוב שתמיד יהיה לכם מאוורר קטן מוכן לשעת חירום. ההצלחה הגדולה של המאוורר גם הופכת אותו לגימיק פרסומי אידאלי; ניתן להזמין אותו במיתוג אישי ולהשתמש בו לאירועי קידום מכירות בחודשי הקיץ. את ההדפסה ניתן לבצע על גוף המאוורר ואפילו על הלהבים.