מאוורר מתיז מים

מאוורר אישי עם נתזי מים עדינים לצינון הגוף בימי הקיץ החמים

מאוורר מתיז מים

מאוורר נייד ואישי הכולל גם מתז מים - בגוף המאוורר טמון מיכל קטן בו ניתן למלא מים. בהפעלת המאוורר ניתן בלחיצת כפתור להוסיף לרוח הנעימה גם רסיסי מים מרעננים. פתרון מעולה לשעות החום, אחרי פעילות גופנית מאומצת, במהלך טיול ועוד.

האם דרושה הדפסה / מיתוג לוגו *
0.00

קיץ, הטמפרטורות עולות וביחד עם הלחות זה הופך להיות סיוט. רובנו מעדיפים להישאר בבית במזגן או במקומות ממוזגים מחוץ לבית ולהימנע מכל שהות במקום בלתי ממוזג. אבל מהיום לא צריך להסתגר בבית ולא צריך לסבול בחום. פתרון פשוט מאפשר לכם ליהנות מזרם אוויר צונן בכל מקום שאליו אתם הולכים גם אם אין שם מזגן. הפתרון הוא מאוורר מתיז מים לקיץ.

מהו מאוורר מתיז מים?

מאוורר מתיז מים הוא מאוורר נייד הפועל על סוללות ומאפשר לכם ליהנות מזרם אוויר צונן בכל מקום שאליו תלכו. בשונה מהדור הישן של המאווררים אשר רק סיפקו משב רוח עדין. מאוורר זה משודרג בתוספת של נתזי מים עדינים המסייעים בצינון הגוף. המאוורר כולל בבסיסו מכל מים קטן אשר בעזרתו המאוורר יוצר ערפול נעים וקריר. אין צורך בחיבור לחשמל, פשוט שתי סוללות AA רגילות ואת המכל ניתן למלא אפילו במי ברז ואתם מוכנים לפעולה. טיפ קטן - ניתן להשתמש במים קרים על מנת ליהנות מאפקט כפול. השימוש בפונקציית הערפול נעשה באמצעות ידית ריסוס נפרדת, כלומר לא חובה להשתמש בערפול, ניתן ליהנות מהמכשיר כמו מאוורר רגיל ללא נתזי מים.

מאוורר מתיז מים הוא מאוורר בטוח מאוד לשימוש. הוא כולל להבי פלסטיק עדינים שאינם חדים ואינם קשיחים על מנת לתת למשתמש בטיחות מרבית. כמו כן יש מעליהן קשת הגנה המפחיתה את הסיכוי למגע עם להבי הפלסטיק. הוא קל משקל וניתן לשאת אותו לכל מקום ותמיד ליהנות מזרם אוויר צונן.

מאוורר מתיז מים ידני קטן

מי שרוצה יכול למצוא גם גרסה מוקטנת של מאוורר מתיז מים המגיעה בתור מאוורר ידני קטן. מאוורר זה פועל באופן דומה אך הוא גרסה מוקטנת יותר המגיעה עם שאקל המסייע לשפצר אותו לתיק, לבגדים ואפילו למחזיק המפתחות. הוא אידאלי מאוד לטיולים.

מיתוג אישי

המאווררים ניתנים למיתוג אישי והם צפויים להיות מובילים בתחום הגימיקים הפרסומיים של הקיץ. זהו אחד האביזרים שכולם רוצים לחטוף אותם ולקחת הביתה. והרי בסופו של דבר זה בדיוק מה שאתם צריכים מאביזרים פרסומיים…


  • מאוורר אישי עם שפריצר
  • מיועד לאחיזה ביד
  • עובד על סוללות
  • בתוספת פיצ'ר מגניב ומרענן: מתז מים
  • מוצע ב-4 צבעים: כתום, ירוק, כחול, אדום
  • מתאים למיתוג אישי
  • אריזת מתנה צבעונית
  • הלהיט שיקרר את הקיץ