בר משקאות גלובוס

בר משקאות בעיצוב גלובוס עתיק

בר משקאות גלובוס הוא גם פריט דקורטיבי המתאים לחדר האורחים או למשרד המנהל, אך גם אמצעי מעולה ויוקרתי להגשת משקאות אלכוהוליים. דמיינו את הרגע בו אתם חותמים על הסכם חשוב בעבודה ורוצים לעשות הרמת כוסית - אתם ניגשים לגלובוס הדקורטיבי ומוציאים ממנו בקבוק משקה יוקרתי להרמת הכוסית וכל האורחים מתפעלים.

בר משקאות גלובוס הוא בר אלכוהולי ביתי או משרדי בו יש מקום לכוסות ובקבוקי משקה. הוא מגיע בעיצוב מדהים של גלובוס בסגנון קלאסי עתיק המקשט את החדר בבית או במשרד ואף אחד לא יודע מה מסתתר בתוכו. אך כאשר מגיעים האורחים ואתם רוצים להציע להם איזה כוסית ג׳וני ווקר או כל משקה אחר, אתם פשוט פותחים את הגלובוס העתיק ושולפים ממנו כוסות ובקבוק משקה. אין כמו איזו כוס משקה חריף בשביל לחמם את האווירה כאשר האורחים מגיעים.

בר משקאות גלובוס מגיע בשלושה דגמים שונים:

גלובוס בר משקאות שולחני - גרסה שולחנית של גלובוס בר, מעולה בשביל לשים על שולחן קטן בצד של פינת האורחים או במשרד. ניתן להכניס לתוכו 3 בקבוקי משקה ו 12 כוסות. כך אתם יכולים להציע לאורחים מבחר של משקאות. הגלובוס מגיע בקוטר של 42 ס״מ והוא עומד על בסיס עץ מהודר ומתנשא לגובה של 55 ס״מ.

בר גלובוס אטלס - על פי המיתולוגיה היוונית הטיטאן אטלס הוא זה שנושא על כתפיו את העולם בתור עונש שהטילו עליו אלי האולימפוס. גלובוס בר זה מגיע בעיצוב אומנותי במיוחד בו הוא נמצא על כתפיו של הטיטאן אטלס הכורע תחת כובד משקלו. הגלובוס נפתח לשניים ובתוכו תוכלו למצוא 12 כוסות ו 3 בקבוקי משקה.

גלובוס בר משקאות על גלגלים - גרסה זו של גלובוס בר מגיעה על גלגלים; בזכות זה ניתן להעמיד אותו בתור קישוט בפינת החדר וכאשר מגיעים האורחים לקרב אליהם את הגלובוס שגם משמש כבר נייד. זו גרסה למי שלוקח את האירוח ברצינות. בתוך הגלובוס עצמו תוכלו לאחסן 3 בקבוקי שתייה וכוסות בדיוק כמו בדגמים האחרים, אך הוא משודרג במעמד תחתון ל 6 בקבוקי שתייה נוספים. כך תוכלו להכניס מבחר גדול של בקבוקי ליקר עבור האורחים. הגלובוס עצמו מגיע בקוטר 45 ס"מ כאשר גובה המעמד כולו כולל הגלגלים הוא 95 ס"מ.

מאפיינים עיקריים

  • בר משקאות בעיצוב גלובוס עתיק
  • מגיע בשלושה דגמים שונים לבחירתכם
  • כולל מקום לאחסון בקבוקים וכוסות
  • מתנה מעולה לבית ולמשרד
  • מתאים בתור מתנה למנהלים