גלובוס שולחני מסתובב

גלובוס מסתובב הוא פריט נחמד אשר יכול לקשט את שולחן העבודה, המדף או חדר הילדים. הוא מציג מפה פיזית-מדינית של העולם שבו אנו חיים כאשר הוא מסתובב על צירו באופן קבוע. מצד אחד זוהי דקורציה ומצד שני זהו פריט בעל ערך חינוכי שאפילו מצית את הדמיון.

הגלובוס המסתובב מונח על השולחן ומסתובב סביב צירו בצורה מסתורית ומהפנטת, כך שתוכלו ליהנות מכל היופי של הגלובוס מבלי ששום דבר מפריע.

ההיסטוריה של הגלובוסים

בעבר, בהיעדר יכולות טכנולוגיות, חשבו בני האדם שכדור הארץ הוא שטוח ואף חששו מאוד ממפלצות השאול אשר מחכות בקצותיו. ככל הנראה היה זה אריסטו אשר הביט על הספינות המתרחקות ולאט לאט נעלמות באופק, עד אשר התחיל לחשוד שכדור הארץ עגול. אריסטו הבחין כי כאשר הספינה מתרחקת היא לאט לאט נעלמת מהבסיס כלפי מעלה והתורן הוא זה שנעלם אחרון. אריסטו הבין שיש רק הסבר אחד הגיוני - ישנו סוג של שיפוע מתעגל באופק. זו הייתה תחילת ההבנה שכדור הארץ עגול ואחריה באו הניסיונות לייצר מפות בצורת ספירה - זו הייתה ראשיתו של הגלובוס המודרני. מאז יכולת המיפוי של האנושות השתכללה ונוצרו מפות יותר מדויקות וכך נבנה הגלובוס המודרני. הגלובוס בתקופת הזוהר שימש את כל מגלי הארצות והחוקרים אשר נדדו ברחבי תבל; הוא הפך במשך הזמן לפריט עיצובי המקשט משרדים ופינות עבודה ותמיד היה לו קסם מיוחד והוא משך עניין רב.

גלובוס מסתובב במבחר דגמים

ישנם דגמים שונים של גלובוסים מסתובבים; חלקם מגיעים עם בסיס כסוף הנראה לעין ואחרים בלי. חלקם אף כוללים תאורה פנימית המחליפה צבעים וחלקם קיימים בצבעים לא סטנדרטיים, דבר המאפשר להתאים את הגלובוס לסביבה שבו הוא נמצא. למשל אם תרצו גלובוס לחדר ילדים תוכלו להזמין גלובוס בצבעים המקובלים בתחום המיפוי והאטלסים, כך הילדים יוכלו ללמוד על העולם שבו אנו חיים. לעומת זאת אם תרצו גלובוס לפינת עבודה או חדר אורחים תוכלו להזמין גלובוס מסתובב בצבעים לא שגרתיים כמו למשל שחור, מוזהב או סגנון עתיק.

גלובוס במיתוג אישי

את הדגם המגיע על בסיס כסוף ניתן להזמין במיתוג אישי, כאשר לוגו העסק שלכם מודפס על הבסיס. גלובוס במיתוג אישי יכול להיות מתנה למנהלים ומתנה למשרד. הוא מתאים מאוד כאשר אתם רוצים להוקיר תודה על שירות עסקי ולתת מתנה למי שעזר לכם. מתאים מאוד למי שמנהל, או שואף לנהל, עסקים חובקי עולם.

גלובוס מסתובב עושה שימוש בסוללה אחת AA על מנת להפעיל את המנוע הפנימי וציר הסיבוב.

מאפיינים עיקריים

  • גלובוס מסתובב המגיע במבחר צבעים
  • מסתובב בעזרת מנוע פנימי
  • מגוון דגמים לבחירה כולל דגם עם תאורה פנימית
  • עובד באמצעות סוללה אחת AA
  • ניתן להזמין במיתוג אישי
  • מתנה למנהלים