סביבון שוקולד ענק

סביבון שוקולד ענק

- סביבון ענק העשוי כולו שוקולד חלב איכותי
- מתנה לתשומת לב לעובדים לחנוכה
- מתנה מדליקה לחנוכה לילדים
- אפשרות להוספת מטבע שוקולד מוטבע על הסביבון
- מגיע בתוך מארז צבעוני ומעוצב במיוחד לחנוכה
- מידות הסביבון: גובה 14 ס"מ, רוחב כל פאה 6 ס"מ

האם דרושה הדפסה / מיתוג לוגו *
12.90
המוצר אזל מהמלאי

בחג החנוכה אנו חוגגים את הנס הגדול, נס פך השמן הקטן, ומציינים אותו באמצעות משחק בסביבונים הנושאים את האותיות המסמלות "נס גדול היה פה". על פי המקורות, כאשר המכבים שיחררו את ירושלים, הם חיפשו שמן להדליק את מנורת בית המקדש. הם מצאו רק פך קטן של שמן אשר מספיק ליום אחד אבל השמן הספיק לשמונה ימים. לזכר אותו הנס הילדים משחקים בסביבונים שהם אחד מסמלי החג.

אם אתם רוצים להעניק מתנה נחמדה לחג החנוכה השומרת על המסורת של החג אך יש לה גם ערך מוסף, נסו את סביבוני השוקולד הטעימים שלנו. מדובר בסביבון ענק העשוי שוקולד אמיתי. לא סתם שוקולד אלא שוקולד חלב איכותי וטעים. זהו גימיק נחמד לתת בתור מתנה לחג גם לילדים וגם למבוגרים. זהו גם שוקולד שכולם נהנים ממנו וגם סביבון משחק ברוח החג.

הסביבון כולו עשוי יצירת שוקולד ובצדו מודבק מטבע זהב (שגם הוא עשוי משוקולד) עם הטבעה של חנוכייה. הסביבון מגיע בתוך מארז שי חגיגי ברוח חג החנוכה והוא מתאים בתור מתנה כמו שהוא. אין צורך לעטוף או לחפש אריזה נוספת, זהו מארז מוכן המתאים בתור מתנה.

למי מתאים סביבון שוקולד ענק?

סביבוני שוקולד זוכים לביקוש רב בתחום המתנות לגני ילדים. חג החנוכה הוא חג שהילדים מאוד אוהבים ותמיד עושים בו מסיבות חנוכה בהם אוכלים סופגניות, מדליקים נר ומחנכים את הילדים לפי מסורת החג. על מנת להעצים את השמחה מומלץ מאוד להעניק לילדים סביבון שוקולד ענק למזכרת.

ולא רק מתנות לגני ילדים, סביבון שוקולד ענק מתאים גם בתור מתנות לעובדים. גם למבוגרים שביננו מגיע לחגוג את חג החנוכה. מקומות עבודה וועדי עובדים גם הם עורכים מסיבות חנוכה לעובדים או לפחות הדלקת נר ראשון. נחמד יותר לעשות את המסיבה או הדלקת הנר בתוספת של מתנה לעובדים כמו סביבון שוקולד ענק. אמנם המבוגרים אינם אוהבים לשחק בסביבונים אבל הם בטוח ישמחו לאכול את סביבוני השוקולד. נו.. גם זו דרך לציין את החג. עם סביבון השוקולד כולם ייהנו מחג חנוכה שמח ומתוק.