נרות חנוכה בפחית ממותגת

נרות חנוכה בפחית ממותגת

מארז נרות חנוכה בפחית מעוצבת וממותגת בקונספט אישי בהתאם לצבעי הלוגו ולתדמית העסק שלכם. מתנה מקורית לחנוכה לעובדים / ללקוחות.

בתוך כל פחית

 • - 44 נרות חנוכה צבעוניים
 • - קופסת גפרורים

מינימום להזמנה: 100 פחיות ממותגות
כל המחירים לפני מע"מ
מידות הפחית: קוטר 8.3 ס"מ, גובה 10.9 ס"מ

18.30

מחירים

כמות

100

250

500

1000

2000

מחיר ליח'

18.30

15.50

13.80

12.90

11.20

 • כל המחירים לפני מע"מ
 • המחיר כולל מיתוג אישי בהתאם לגרפיקה שלכם
 • זמן אספקה: שבוע לאחר קבלת הגרפיקה מכם ואישור ההזמנה
 • ניתן לקבל שירותי גרפיקה ועיצוב מאיתנו בתוספת תשלום

חג החנוכה מתקרב וכמידי שנה נדליק את נרות החנוכייה ומיד אחר כך נפצח בשירי הלל לניצחונם של החשמונאים כנגד היוונים. וכמובן אחר כך מגיעות הסופגניות והלביבות. בעוד הטמפרטורות בחוץ צונחות, החג מחמם לכולנו את הלב. בלי שום של ספק, חנוכה הוא אחד החגים העליזים ביותר ואהוב מאוד על ילדים ומבוגרים. וכמובן כמו בכל חג אנו מחפשים מתנות לחג. מתנות לחנוכה הן תמיד מתנות נחמדות העושות שימוש בסמלי החג ומגבירות את השמחה. אנו מעניקים מתנה לחנוכה לילדינו, משפחתנו ובתור מעסיקים אנו מחפשים גם מתנות חנוכה מקוריות לעובדינו הנאמנים. מארז נרות זה מגיע בתוך פחית ממותגת אשר בתוכה תמצאו 44 נרות חנוכה וקופסת גפרורים.

מתנות לחנוכה לעובדים

נרות חנוכה בפחית ממותגת הם המתנה האידאלית לעובדים עבור החג. מארז נרות הוא תמיד דבר שימושי בחג מכיוון שאנו משתמשים בהם להדליק את החנוכייה. ואם כבר יש לנו בבית נרות חנוכה, תמיד יש שימושים נוספים לנרות שאפשר למצוא או לשמור לשנה הבאה.

נרות חנוכה בפחית במיתוג אישי יכולים להיות מתנה בפני עצמה; זוהי מתנה יפה וצנועה, אך מי שרוצה להעניק מתנה יותר מרשימה יכול לשלב את הפחית הממותגת יחדיו עם מארזי שי נוספים לחנוכה או למלא את הפחית בעוד מוצרים בסמלי החג, כגון סביבונים מיוחדים, מטבעות שוקולד, מסטיקים סביבונים, חנוכיה מגנטית, קישוטי סופגניות ועוד...

על הפחית הממותגת אתם יכולים להדפיס כל עיצוב שתרצו, כמו למשל את לוגו החברה וברכה מיוחדת לחג. הפחית נפתחת בעזרת לשונית בדומה לקופסת שימורים אך כוללת גם מכסה פלסטיק לסגירה חוזרת. בחלוף חג החנוכה, כאשר נשארתם ללא נרות תוכלו לעשות בפחית שימושים אחרים, כמו למשל להשתמש בה בתור מעמד לכלי כתיבה או כל רעיון יצירתי שיש לכם.

הפחית הסטנדרטית מגיעה בגובה של 10.9 ס״מ וקוטר 8.3 ס״מ; אך מי שמעוניין להשתמש בנרות ארוכים במקום נרות בגודל סטנדרטי יכול להזמין מארז ממותג עשוי גליל קרטון קשיח בגודל המתאים עבור הנרות.

מאפיינים עיקריים

 • מארז נרות בפחית ממותגת
 • כולל 44 נרות וקופסת גפרורים
 • מתאים בתור מתנות לחנוכה לעובדים
 • ניתן להזמין גם מארז גליל קרטון גבוה לנרות ארוכים
 • מתאים כמתנה כשלעצמו או בשילוב עם אחד ממארזי החג שלנו
מעוניינים במארז מתנה יותר גבוה מהפחית כדי שיכנסו בפנים נרות חנוכה גבוהים יותר ועוד הפתעות לחנוכה ? ניתן להזמין אצלנו מארז גליל ממותג עשוי קרטון קשיח בכל גובה שתרצו. לפרטים נוספים צרו קשר...
מעוניינים במארז מתנה יותר גבוה מהפחית כדי שיכנסו בפנים נרות חנוכה גבוהים יותר ועוד הפתעות לחנוכה ? ניתן להזמין אצלנו מארז גליל ממותג עשוי קרטון קשיח בכל גובה שתרצו. לפרטים נוספים צרו קשר...