קופסת גפרורים גדולה ממותגת

שי קטן לחנוכה לתשומת לב לעובדים או ללקוחות

קופסת גפרורים גדולה ממותגת

קופסאות גפרורים ממותגות יכולות להיות דרך מעולה לשדרג את מארזי החג ולהעניק מתנות יפות לעובדים/ללקוחות לחנוכה. ניתן להזמין קופסת גפרורים במיתוג אישי עם הלוגו והכיתוב שלכם.

0.00

הזמינו קופסת גפרורים ממותגת עם כיתוב מיוחד לכבוד החנוכה וצרפו אותה לאחד ממארזי השי של החג. או אפילו רק קופסת גפרורים גדולה ממותגת כשי קטן לחנוכה לתשומת לב לעובדים או ללקוחות. ניתן להזמין קופסאות גפרורים קטנות או גדולות ולצרף אותן יחדיו לשאר ההפתעות שבמארז. הגפרורים הם תמיד שימושיים בבית ובמיוחד בחג החנוכה בו אנו מדליקים כל ערב את החנוכייה ומשתמשים בגפרורים. עסקים קטנים וגדולים יכולים להזמין קופסאות גפרורים מעוצבות לפי המיתוג שלהם ולהשתמש בהם לצורכי יחסי ציבור וקידום מכירות. ניתן לחלק אותם באירועים עסקיים, תערוכות או בתור מתנה בנקודות המכירה.

 • המיתוג נעשה על ידי מדבקה צבעונית באיכות גבוהה
 • המדבקה מכסה 3 פאות (מלבד הפאה הצדדית של פס ההדלקה)
 • בכל קופסא 45 גפרורים ארוכים
 • ראש הגפרור בצבע אדום סטנדרטי
 • משתלב יפה במארזי החג
 • מעולה בתור מתנה לעובדים וגימיק שיווקי
 • מידות הקופסא: אורך 11 ס"מ, רוחב 6.5 ס"מ, עובי 1.9 ס"מ

חג החנוכה, חג האורים, בו אנו מדליקים את החנוכייה ומציינים את הניצחון על היוונים הוא אחד החגים האוהבים על כולנו. קשה לעמוד בפיתוי של הסופגניות המתוקות עם הריבה ואבקת הסוכר. כולנו חוגגים את חג החנוכה וכולנו מחפשים דרכים להפוך אותו לשונה ומיוחד. בדיוק מסיבה זו אנו מחפשים אחר מתנות וגימיקים לעובדים. קופסאות גפרורים ממותגות יכולות להיות דרך מעולה לשדרג את מארזי החג ולהעניק מתנות יפות לעובדים.

ניתן להזמין קופסת גפרורים במיתוג אישי עם הלוגו והכיתוב שלכם. הזמינו קופסת גפרורים ממותגת עם כיתוב מיוחד לכבוד החנוכה וצרפו אותה לאחד ממארזי השי של החג. ניתן להזמין קופסאות גפרורים קטנות או גדולות ולצרף אותן יחדיו לשאר ההפתעות שבמארז. הגפרורים הם תמיד שימושיים בבית ובמיוחד בחג החנוכה בו אנו מדליקים כל ערב את החנוכייה ומשתמשים בגפרורים. כאשר העובדים שלכם משתמשים בקופסת הגפרורים הממותגת הם מרגישים את הקשר בין המותג לבין ההוויי המשפחתי; אחרי הכל בעסק שלכם העובדים זה כמו משפחה. ולא רק לעובדים, מארזי גפרורים ממותגים יכולים להיות גימיק מעולה לקידום מכירות ויחסי ציבור כל השנה, אך במיוחד בחג החנוכה. ההמלצה שלנו היא להזמין את אחד ממארזי החג ולמלא אותו במטבעות זהב, סביבונים ושאר מאפייני החג היפים.

קופסאות גפרורים הם גימיק מאוד שימושי והם מעניקים חשיפה טובה לעסק. ניתן להעניק במתנה קופסאות גפרורים קטנות (בגודל סטנדרטי), כך כל אחד יכול לשאת אותם איתו לכל מקום. אך מי שרוצה להשאיר אפקט מרשים במיוחד יכול לעשות זאת עם קופסת גפרורים גדולה וממותגת. קופסת הגפרורים הגדולה מגיעה בגודל של 11*6.5 ס״מ והיא מאפשרת לכם להדפיס עיצוב גדול ובולט המותיר רושם עמוק על מקבל המתנה.

ההדפס מגיע בצבע וניתן להדפיס כל מה שאתם רוצים על 3 פאות של הקופסה; אל תשכחו שבצד צריך להשאיר מקום לפס ההדלקה של הגפרורים.

מאפיינים עיקריים

 • קופסת גפרורים במיתוג אישי
 • הדפס צבע ב 3 צדדים
 • ניתן להזמין בגודל סטנדרטי או בגודל של 110x65x19 מ״מ
 • משתלב יפה במארזי החג
 • מעולה בתור מתנה לעובדים וגימיק שיווקי

קופסאות גפרורים במיתוג אישי

קופסאות גפרורים עם הדפס לוגו צבעוני הן גימיק נהדר לעסקים ומוסדות המחפשים גימיקים פרסומיים ואביזרים ליחסי ציבור או סתם למזכרת. ניתן להזמין קופסאות גפרורים במיתוג אישי לכל צורך ולכל מטרה. קופסאות הגפרורים מגיעות בגדלים סטנדרטיים או בקופסה גדולה ובולטת, הכל לפי ההזמנה האישית שלכם. קופסאות הגפרורים הממותגות מאפשרות לכם להדפיס את העיצוב שלכם בשלושה צדדים ולקבל חשיפה ברורה ומעולה למותג שלכם.

למי מתאים קופסאות גפרורים ממותגות?

כל אחד יכול לעשות שימוש יצירתי בקופסאות הגפרורים, רק צריך דמיון ותעוזה ותמצאו את הדרך לנצל אותם לצרכים שלכם. קופסאות גפרורים ממותגות מתאימות ללקוחות פרטיים כמו גם ללקוחות מוסדיים ועסקיים. עסקים קטנים וגדולים יכולים להזמין קופסאות גפרורים מעוצבות לפי המיתוג שלהם ולהשתמש בהם לצורכי יחסי ציבור וקידום מכירות. ניתן לחלק אותם באירועים עסקיים, תערוכות או בתור מתנה בנקודות המכירה.

ועדי עובדים וארגונים אשר רוצים לתת מתנה או מזכרת לחברים יכולים גם הם להזמין קופסאות גפרורים במיתוג אישי ולהשתמש בהם באירועים שהם עורכים או לתת אותם במתנה לאורחים. למשל ניתן גם לצרפם למארזי חג בשילוב של שוקולדים ושאר הפתעות. למשל ניתן להעניק קופסאות גפרורים ממותגות עם ברכה מיוחדת בחג החנוכה בתור חלק ממארז החג.

בעלי מקצועות שונים יכולים להשתמש בקופסאות הגפרורים לצרכים פרסומיים; למשל צלם או תקליטן יכולים לחלק אותם במתנה לאורחי החתונה שבהם הם מצלמים או מנגנים בתור סוג של כרטיס ביקור. גם בתי מלון יכולים להזמין קופסת גפרורים ממותגת ולהשאיר לאורחים בחדר לשימושים או בשביל שייקחו בתור מזכרת מהחופשה.

גם לקוחות פרטיים יכולים ליהנות מקופסאות גפרורים ממותגות וניתן להזמין אותם בתור גימיקים לחתונה, בר מצווה או כל אירוע אחר. על הקופסה ניתן להדפיס תמונות או כיתוב המשמש בתור מזכרת נחמדה מהאירוע אותה האורחים יכולים לקחת הביתה. למשל אם זו חתונה תוכלו להדפיס את שמות החתן והכלה ואת התאריך שבו התקיים האירוע.

מאפיינים עיקריים

 • גודל סטנדרטי או קופסה גדולה 110x65x19 מ״מ
 • הדפס על שלושה צדדים
 • ניתן להדפיס כל עיצוב בצבע
 • מעולה בתור מתנה לעובדים, גימיק שיווקי, מזכרת לאורחים
 • גימיק שימושי
 • חשיפה טובה למותג