ספר "שנה מתוקה כדבש"

מחיר לספר: 20 ₪ | מחיר למארז: 30 ₪

מק"ט: P12551011
  • ספר הכולל מתכונים, טיפים, מסלולי טיולים והכל על דבש
  • מגיע ב 3 גרסאות
  • ספר שנה מתוקה כדבש
  • ספר שנה מתוקה כדבש במארז מהודר
  • ספר שנה מתוקה כדבש במארז הכולל 3 צנצנות דבש אישי
  • מתאים כמתנה בפני עצמה או כתוספת למארזי דבש
  • מעולה בתור מתנות לעובדים / לגני ילדים / לבתי ספר

מחיר לספר: 20 ₪
מחיר למארז: 30 ₪
- כל המחירים לפני מע"מ
- מינימום להזמנה: 50 יחידות


שנה טובה ומתוקה היא הברכה שאנו אומרים אחד לשני בראש השנה. סוף השנה הוא זמן טוב לחשוב על השנה שהייתה ולהתחיל ברגל ימין את השנה החדשה. ומה מסמל יותר טוב שנה טובה ומתוקה מאשר דבש? מסיבה זו כולנו מגישים בארוחת החג תפוח בדבש.

אל תשכחו שבראש השנה גם מעניקים מתנות אחד לשני, לחברים, לבי משפחה וכמובן גם מתנות לעובדים. אז מה יכול להיות יותר טוב מאשר מארז דבש לראש השנה? מדובר במתנה מעולה אשר כולם ישמחו לקבל והיא פשוט מושלמת לראש השנה.

אנו מציעים מבחר אופציות למארזי דבש מיוחדים וחגיגיים, הכל בהתאם לדרישות הלקוח והתקציב.

ספר ״שנה מתוקה כדבש״ 

ספר על דבש אשר נכתב באהבה רבה על ידי בועז בן זאב, דור שלישי למשפחת דבוראים. אהבתו של המחבר לדבש ולדבורים ניכרת היטב בספר זה  המציג לקוראים מבחר של מתכוני דבש; מתכונים אשר עברו מדור לדור במשפחתו או מתכונים שליקט בעולם, כולם על טהרת הדבש המתוק של הדבורים. לצד המתכונים תוכלו למצוא מתכונים לרקיחת תכשירי קוסמטיקה מבוססי דבש, טיפים לריפוי מחלות שונות בעזרת דבש ואפילו מסלולי טיולים אותם תוכלו לעשות בחג.

ספר ״שנה מתוקה כדבש״ במארז מהודר

מי שרוצה לשדרג את מתנת ראש השנה יכול להעניק את הספר ״שנה מתוקה כדבש״ בתוך מארז מהודר המעוצב בצורת חלת דבש. ניתן להעניק את המארז בתור מתנה בפני עצמה, לעובדים, חברים ובני משפחה או לשלב את הספר עם המארז המהודר במסגרת ערכות השי לחג. בצורה זו תוכלו לשדרג את מתנת החג ולהעניק לה הרבה ערך מוסף עם מתכונים, הצעות לטיולים ומידע רב על סוגי הדבש השונים.

ספר ״שנה מתוקה כדבש״ במארז מהודר + 3 צנצנות דבש

אם אתם באמת רוצים לתת מתנה מרשימה לעובדים, לחברים או לבני המשפחה המזמינים אתכם להתארח בחג אז שימו לב למארז זה. בתוך המארז המעוצב עם הדפס צבעוני של חלת דבש תמצאו את הספר ״שנה מתוקה כדבש״ של בועז בן זאב. אך במארז זה לא רק קוראים על הדבש ומתכוני דבש אלא גם מקבלים 3 צנצנות דבש אישיות על מנת שבאמת תהיה לכם שנה טובה ומתוקה. הצנצנות משתלבות במארז עצמו הכולל מקום מיוחד לצנצנות הדבש המתוקות. בכל צנצנת כ 30 גרם דבש.