כיס אחורי לסמארטפון

מתאים לאחסון של כרטיסי אשראי, כרטיס עובד, רישיון נהיגה, כרטיס רב קו וחפצים קטנים

כיס אחורי לסמארטפון

כיס לסמארטפון הוא כיס עשוי סיליקון הנדבק אל מכשיר הטלפון מאחור ומאפשר לכם לאחסן בתוכו כרטיס אשראי ומעט כסף. הכיס נצמד בהדבקה באמצעות מדבקה איכותית של חברת 3M.

האם דרושה הדפסה / מיתוג לוגו *
0.00

  • כיס אחורי לסמארטפון
  • מתאים לאחסון של כרטיסי אשראי וחפצים קטנים
  • עשוי סיליקון איכותי
  • ניתן להזמין במיתוג אישי
  • נצמד בהדבקה לטלפון הנייד בחלקו האחורי
  • מדבקת 3M איכותית
  • דק וקל מאוד
  • שימושי מאוד
  • מידות: רוחב 5.5 ס"מ, אורך 8.5 ס"מ, עובי 0.2 ס"מ

לפעמים כאשר אנו יוצאים מהבית אנו רוצים להרגיש קליל ולא להיסחב עם תיק או יותר מידי דברים בכיסים. למשל כאשר אנו יוצאים לסיבוב בחוף הים אחר הצהריים או יוצאים לאיזה מסיבה עם החברה; אף אחד לא אוהב להסתובב עם ארנק כבד בכיסים. אבל בכל זאת ישנם דברים בסיסיים שאנו צריכים איתנו כמו מכשיר הטלפון, קצת כסף ואולי כרטיס אשראי. כיס לסמארטפון הוא הפתרון שמאפשר לכם לשאת את כל אלה בקלי קלות.

כיס לסמארטפון הוא כיס עשוי סיליקון הנדבק אל מכשיר הטלפון מאחור ומאפשר לכם לאחסן בתוכו כרטיס אשראי ומעט כסף. הכיס נצמד בהדבקה באמצעות מדבקה איכותית של חברת 3M המצטיינת במוצרים מהסגנון. המדבקה של 3M היא כל כך איכותית כך שאין סכנה שהיא תיפול, אך ביום שתרצו להסירה היא יורדת מבלי להשאיר סימני דבק קשים להסרה. בעזרת הכיס תוכלו לצאת מהבית מבלי להיסחב עם ארנק אך גם מבלי לוותר על החפצים ההכרחיים - תוכלו להכניס לתוכו את כרטיס הרב קו; כרטיס האשראי; כרטיס עובד, כרטיס מנוי, סיבוס, מעט כסף; רישיון נהיגה ואפילו אוזניות קטנות... בקיצור כל מה שאתם צריכים.

כיס לסמארטפון מגיע בגודל של 5.5 ס"מ רוחב רוחב ואורך של 8.5 ס״מ; כלומר מתאים לכל טלפון נייד בגודל של 4 אינטש ומעלה. העובי של הכיס הוא 2 מילימטר בלבד, דבר שכמעט אינו משפיע על גודל הטלפון הנייד ומאפשר לכם לשאת אותו בכיס בקלי קלות.

מבחינה עיצובית הכיס עשוי סיליקון איכותי במיוחד ומגיע במבחר צבעים. העיצוב המדליק והשימושי זיכה את הכיס בפרסי עיצוב בינלאומיים והצלחה עולמית.

כיס לסמארטפון במיתוג אישי

ניתן להזמין את כיס הסמארטפון במיתוג אישי עם הלוגו שלכם. ניתן להדפיס על הסיליקון את הלוגו של החברה בצורה גדולה ובולטת ולהשתמש בו בתור גימיק שיווקי מעולה. הוא גם זול וגם שימושי ולא צריך יותר מזה כאשר מחפשים גימיקים שיווקיים ואביזרי פרסום. אתם יכולים להזמין כמות גדולה ולחלק מתנות לעובדים, מתנות ללקוחות חדשים, לקוחות ותיקים, מבקרים בתערוכה ועוד. מוצר מדליק ושימושי.

לאחר אישור ההזמנה תקבלו הדמיה לאישורכם

MB5046 - Sticky Pouch