נרות לד אלקטרוניים מחליפי צבעים

סט 3 נרות לד אלקטרוניים מחליפי צבעים עם שלט רחוק

נרות לד אלקטרוניים מחליפי צבעים

האם דרושה הדפסה / מיתוג לוגו *
0.00

נרות תמיד מככבים בקטגורית מוצרי האווירה. לא צריך שנספר לכם על האווירה המיוחדת אשר נוצרת מלהבת הנר המרקדת בחושך. נרות הם מתנה מאוד פופולרית ורבים משתמשים בהם לאווירה וגם לקישוט הבית. הם אפילו שימושיים מאוד בהפסקות חשמל.

הנרות של היום משלבים טכנולוגיה עם אווירה. אלו הם לא נרות רגילים אלא נרות לד אלקטרוניים העושים שימוש בטכנולוגית LED מתקדמת. במקום שעווה מטפטפת מקבלים נר שאינו מתכלה אך מבחינת העיצוב בהחלט מקבלים נר במראה טבעי של שעווה נמסה. במקום להבה, יש לנר תאורת LED עדינה ומרצדת היוצרת אפקט של להבה אומנותית ומשרה בחדר אווירה רומנטית כאילו היה זה נר אמיתי.

נרות שעווה עושים שימוש בשעווה צבעונית על מנת להשיג אפקט עדין של אור בצבע. לעומתם נרות ה LED עושים זאת בעזרת אורות לד צבעוניים. כך שיש כאן יתרון ברור לנרות הלד על פני נרות השעווה הרגילים – לכל נר ישנם 12 צבעים הניתנים לבחירה באמצעות השלט. לעומת זאת בנרות שעווה יש לקנות 12 נרות שונים אם רוצים 12 צבעים!

נרות LED הם מוצר האווירה המושלם גם בזכות רמת הבטיחות הגבוהה מאוד שלהם. כולנו יודעים שנרות עלולים להיות דבר מסוכן מאוד. להבת האש יכולה לגרום לשריפה קטלנית ולכן יש להיזהר מאוד מנרות דולקים ובמיוחד לא להירדם כאשר ישנם נרות דולקים בסביבה. מהבחינה הזו, עם נרות LED אתם בטוחים לגמרי, אין שום להבה אלא רק אור עדין ומרצד הפועל על סוללות.

הנרות מגיעים בסט 3 נרות בגבהים שונים עם שלט רחוק באמצעותו ניתן לשלוט על צבעי הלהבה ואף לשים טיימר לכיבוי אוטומטי לאחר 4 או 8 שעות. כל נר עובד על 3 סוללות AAA (לא כלולות).

סט 3 נרות LED הוא מתנה רומנטית וגם סתם מתנה לבית לתוספת אווירה. ניתן גם למצוא הרבה מסעדות ובתי קפה שעושים שימוש בנרות אלו במקום בנרות אמיתיים, בעיקר בזכות בטיחותם הרבה והעובדה שהם אינם מתכלים ואינם כבים ברוח.

מאפיינים עיקריים

  • סט 3 נרות לד אלקטרוניים
  • מחליף 12 צבעים
  • טיימר כיבוי אוטומטי
  • כולל שלט רחוק
  • בטיחותי