עכברים, מקלדות ומשטחי עכבר ממותגים

היום, רוב העבודות מתבצעות דרך המחשב. בחברות ובעסקים יש לא מעט מחשבים המהווים פוטנציאל פרסומי אדיר. הקטגוריה הזו מכילה את האביזרים הנלווים למחשב - עכברים ממותגים, מקלדות ממותגות ומשטחי עכבר ממותגים. לכל מחשב מצורף עכבר אישי שהשימוש בו מתבצע לאורך כל היום. אין ספק שבחשיבה עסקית חכם מאוד יהיה למתג את העכבר בלוגו החברה שלכם, כדי להגדיל את נאמנות העובד לעסק ולפרסם אתכם כל פעם מחדש כשלקוח יכנס. את משטחי העכבר הנוחים במיוחד, כדאי למתג מאותה הסיבה. תוכלו גם לחלק את העכברים והמשטחים בכנסים ותערוכות שונות, כך שגם הלקוחות שלכם יוכלו ליהנות מהם ולמעשה, ליצור בניכם לבינם תקשורת בכל שימוש בהם.

עכברי מחשב, משטחים לעכבר מחשב ומקלדות ממותגים

חברות ועסקים מחפשים כל העת עבור מתנות מושלמות לעובדים, מנהלים, אנשי מכירות וגם לקוחות – כאלו שמי שיקבל אותן יעריך אותן מצד אחד, ושישרתו את מטרות הפרסום והמיתוג של החברה או העסק מצד שני. משום כך מתנות ממותגות הינן מאוד פופולאריות עבור חברות ועסקים מכל הסוגים והגדלים – מעסק קטן ועד החברות הכי גדולות בעולם.

כאן באתר "גימיקים" תוכלו למצוא מתנות בדיוק כאלו: שימושיות, איכותיות ובעלות פוטנציאל מיתוג ופרסום גדול! עם מגוון רחב של עכברי מחשב, משטחים (פדים) לעכברי מחשב ומקלדות – עם אפשרויות מיתוג לוגו של החברה שלך עליהן – אתם יודעים שהמתנה הבאה שלכם לעובדים, לצוות הניהול הבכיר או הלקוחות תהיה מושלמת.

כל המוצרים באתר באים מהיצרנים המובילים בעולם, אך בגלל כח הקנייה הגדול שלנו – אתם מקבלים אותם במחירים הכי משתלמים. השילוב של מתנה איכותית ומקורית, עם מיתוג חזק שעובד, יאפשר לכם לעשות קידום מכירות אפקטיבי וממוקד – אם באמצעות חלוקת המתנות לעובדים, אנשי מכירות ולקוחות, ואם באמצעות חלוקת המתנות בכנסים.

מקבלי המתנה יודעים שאם מקבלים מתנה מקורית של יצרן עולמי מוביל, אבל עם המיתוג שלך על המתנה – כל הקרדיט יגיע לך!

עכברי מחשב ומקלדות ניידות בעיצוב ומיתוג שלכם!

עכבר למחשב ופד לעכבר הם בין המתנות הכי פופולאריות באתר שלנו. למה? כי אלו המוצרים הכי שימושיים בחיי היומיום של כולנו, בין אם אנו עובדים על מחשב נייד או נייח. גם מקלדות למחשב נייד או נייח הם חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו כיום, שכן הן חלק בלתי נפרד מכל סוג של מחשב.

עכשיו, תכפילו את זמן השימוש היומי במקלדת ועכבר בחשיפה שיקבל הלוגו שלכם, המודפס עליהן באיכות גבוהה – ותקבלו את השילוב המנצח בין מתנה שימושית להזדמנות פרסומית!

ישנה גם חבילה מנצחת, בשילובים שונים על פי בחירתכם: שילוב של עכבר למחשב, משטח לעכבר מחשב ומקלדת, כאשר בכולם אפשרויות מגוונות של מיתוג עם הלוגו שלך. איך פעם אמרו? "אם אתה יכול לחלום את זה, אפשר לבצע את זה". חברות רבות קנו סטים שלמים כאלו לעובדים, מנהלים, אנשי מכירות וגם לקוחות, ודיווחו לנו חזרה על תגובות נהדרות של מי שקיבל את הסטים הללו.

כך למשל יש באתר עכבר מחשב אופטי אלחוטי מכל הסוגים והצורות, עכבר מחשב מתקפל, עכבר מחשב בצורת מטיל זהב (!!!), משטחים לעכבר עם כל סוגי המיתוג על פני שטח גדול, פד ממותג ותלת מימדי לעכבר, משטחי עכבר דמויי עור (עם ובלי כריות ארגונומיות עבור היד).

כל משטחי העכבר באתר הן מן האיכות הגבוהה ביותר, נוחים ורכים מאוד לשימוש, ויש בהם את אחת מהזדמנויות הפרסום והמיתוג הגבוהות ביותר מבין מוצרי האתר, בהינתן שטח הפרסום העצום שיש עליהם, בו נתקלים המשתמשים בכל יום, עד כדי "צריבת המסר השיווקי" אצלם בראש מרוב חשיפה יומיומית למסר שלכם!

בחירה נכונה של עכבר למחשב ומקלדת למחשב

כאמור, באתר שלנו ישנו מגוון עצום של עכברים למחשב ומקלדות ממותגות. עכברים ומשטחי עכבר מוקטנים עבור מחשבים ניידים הפכו למאוד פופולאריים בשנים האחרונות, והם נפוצים בעיקר לשימוש ביתי ולשימוש במצגות. גם כאן, אנו מציעים מגוון של עכברים ומשטחים לעכבר מוקטנים ממותגים עם הלוגו המנצח שלך.

עכברים ארגונומיים, מקלדות ארגונומיות

מכיוון שרבים מאיתנו עובדים שעות רבות מול מחשב, ישנה חשיבות לא רק לנוחות השימוש בהם, אלא לבריאות הכללית של מי שיושב שעות רבות מול המחשב. לכן עכברים ארגונומיים ומקלדות ארגונומיות הפכו לא רק למוצר נדרש, אלא למוצר בעל חשיבות בריאותית גדולה.

עכברי מחשב ארגונומיים ומקלדות ארגונומיות מפחיתות את הלחץ על כף היד העובדת עליהם, וגם מתאימות עצמן לכף היד של כל אחד ואחת מאיתנו. מכיוון שיש באתרנו סוגים רבים ומגוונים של עכברי מחשב ארגונומיים ומקלדות ארגונומיות, כדאי לבדוק מה מתאים למי שצפוי לקבל את המתנה החשובה הזו – וגם להציע מספר דגמים וגדלים כדי להגיע להתאמה מקסימלית של כמה שיותר אנשים.

לסיכום: עכבר ממותג למחשב, משטחי עכבר (פדים לעכבר) וגם מקלדת מחשב ממותגת יכולים להיות מתנה שימושית ואיכותית שמי שיקבל אותה יעריך מאוד, וישתמש בה כל יום – והפרסום שלך יהיה אפקטיבי ביותר, בשעה שלא רק משתמשי המחשב הקבועים יהיו חשופים למסר שלך, אלא גם כל מי שבסביבתם הקרובה!