ברבורי מפיות - 6 יחידות

פריט יפיפה לסידור שולחן החג

ברבורי מפיות - 6 יחידות

האם דרושה הדפסה / מיתוג לוגו *
0.00

כאשר רוצים לפנק את המשפחה והאורחים בסעודה חגיגית חשוב להקפיד על כל הפרטים. זה לא רק האוכל הטעים שמוגש, הרבה מזה קשור לאווירה הכללית בשולחן ובעיצובו. מסיבה זו כאשר אנו מארחים בחג אנו שמים מפה יפה על השולחן; מגישים בכלי הגשה יוקרתיים ומקפידים על כל הפרטים של הצגת האוכל וסידור השולחן. פרט קטן שלפעמים אנשים מדלגים עליו הוא מפיות הבד המשדרגות כל אירוע.

במידה והנכם מעוניינים להפתיע את האורחים שלכם תוכלו לעצב את השולחן בצורה יוצאת דופן באמצעות סט ברבורי מפיות. שישה מעמדים יוצאי דופן של ברבורי קרמיקה שישדרגו לכם את השולחן של החג ויאפשרו לכם ליצור עריכה מדהימה לשולחן החג שלכם!

תכונות המוצר

  • עיצוב ישראלי "כחול-לבן"
  • הסט מגיע ב-6 חלקים בצבעי לבן ושחור
  • כל שנותר הוא לבחור את המפיות ולהפתיע את האורחים
  • אחריות שנה למוצר
  • במארז תקבלו הוראות לקיפול המפיות

מה הדבר הבולט ביותר בשולחן החג?

לרוב התשובה שאנשים חושבים עליה היא האוכל או הסכו"ם המנצנץ. הדבר המהודר, היפה והבולט ביותר בכל שולחן חג הוא סטנד מפיות. זה אולי נשמע לכם מוזר אך אם תעצרו לרגע ותחשבו כמה תשומת לב מייחסים לצורה בה מסדרים את המפיות, תגלו כי מי שערך את השולחן חשב על כל פרט ופרט. נוסף לעריכה המקובלת בה יש מפית מתחת לסכו"ם שלכם, תוכלו להשתמש בסטנד מפיות מהודר להנחת מפיות נוספות לסועדים.

כיצד נראה סטנד מפיות?

סטנד המפיות יכול להיות בנוי במגוון רחב של צורות, סוגים, צבעים וגדלים. בדרך כלל הוא יכלול 2 צדדים מקבילים המשמשים לאחזקת מקבץ המפיות במרכזם. בפאבים, מסעדות ובתי קפה שונים תוכלו לזהות סטנדים שונים בצורה קופסא מרובעת עם קפיץ פנימי שמהדק את המפיות אותן ניתן להכניס בקלות.

מי צריך סטנד מפיות ומתי?

סטנד מפיות יכול להתאים הן לעסקים והן לפרטיים. בתי עסק שונים זקוקים דרך קבע לסטנדים למפיות. כל אחד ואחד מאתנו בבית זקוק למעמד למפיות. נוסף ליופי אותו הוא מוסיף לשולחן הסעודה, הוא גם שימושי מאוד עבור אותם אנשים שלא מסתפקים במפית אחת או שתיים המונחות לצד הצלחת. כאשר הם זקוקים למפית נוספת בהישג יד – הם יוכלו למצוא אותה במתקן המפיות שלצידם.

מתנה נפלאה לחג

תקופת החגים הולכת וקרבה ואיתה גם ארוחות החג המפנקות והמפוארות. שולחנות החג יהיו ערוכים כיד המלך ומלאים מכל טוב. בעוד אתם מזילים ריר מלדמיין את סעודת החג והמטעמים השונים, אתם כבר מתחילים "לשבור" את הראש על איזו מתנה להביא ליקיריכם. בעוד אתם חושבים רחוק, אתם לא שמים לב כי התשובה נמצאת מתחת לאף שלכם.

כאשר אתם הולכים להתארח אצל המשפחה או אצל חברים, או אפילו סתם רוצים לקנות מתנה כשי לחג ליקיריכם אתם תוכלו לרכוש סט ברבורי מפיות מהודר ומקסים. לרוב אנו נוהגים לחשוב כי מתנה יקרה יותר תהיה בעלת ערך גבוה יותר. לעתים מתנה קטנה וצנועה שתהיה שימושית, היא תהיה גם בעלת ערך גבוה יותר.