תיקי אל בד ממותגים

פעם היינו משתמשים בשקיות ניילון בכל מקום; כל חנות בגדים או מתנות תמיד שמה לנו את המוצרים בתוך שקיות ניילון גדולות וצבעוניות. זה אמנם נראה טוב אבל יש לזה מחיר סביבתי כבד שלא עונה בקנה אחד עם הדרישה הציבורית לתיק ידידותי לסביבה. לקח לנו קצת זמן להבין שמוצר ניילון שנראה פשוט ותמים הוא בעל פוטנציאל לנזק סביבתי אדיר. ההבנה הזו יצרה את הצורך בפיתוח מוצר תחליפי; מוצר בעל אותו שימוש ואותם יתרונות אך שבמקביל יהיה ידידותי לסביבה - הפתרון הוא תיקי אל בד או סל רב פעמי.

כמות

100

250

500

1000

3000


מחיר ליח'

7.25

4.95

3.55

2.65

1.95


 • כל המחירים לפני מע"מ
 • הדפסת לוגו (צבע אחד, דופן אחד)
  עד 300 תיקים = 300 ₪ + מע"מ (לכל הכמות)
  מעל 300 תיקים = 1 ₪ + מע"מ (לכל יחידה)

כמות

100

250

500

1000

3000


מחיר ליח'

7.45

5.15

3.75

2.85

2.15


 • כל המחירים לפני מע"מ
 • הדפסת לוגו (צבע אחד, דופן אחד)
  עד 300 תיקים = 300 ₪ + מע"מ (לכל הכמות)
  מעל 300 תיקים = 1 ₪ + מע"מ (לכל יחידה)

כמות

100

250

500

1000

3000


מחיר ליח'

9.95

6.95

5.25

3.95

3.45


 • כל המחירים לפני מע"מ
 • הדפסת לוגו (צבע אחד, דופן אחד)
  עד 300 תיקים = 300 ₪ + מע"מ (לכל הכמות)
  מעל 300 תיקים = 1 ₪ + מע"מ (לכל יחידה)

שקית אקולוגית לשימוש רב פעמי

תיקי אל בד הם סוג של שקיות רב פעמיות העשויות מחומרים ידידותיים לסביבה ומתאימות לשימוש חוזר. יש המכנים אותן שקיות אל בד, אך האמת שעם התכונות המשופרות ראוי לקרוא להם תיקים ולא שקיות אל בד. תיקי אל בד משמשים בתור תיק נשיאה בעל שתי ידיות, ממש כמו שקית ניילון אבל בלי הנזק הסביבתי, עם יותר חוזק והיכולות לשמש בתור תיק רב פעמי. אך העובדה שמדובר בתיק ידידותי לסביבה היא אינה היתרון היחידי של שקיות אלבד! יתרון משמעותי נוסף הוא שניתן לבצע הדפסה על תיקי אל בד ולהכין תיקי אלבד עם לוגו או כל עיצוב אחר שתרצו. חנויות בגדים, חנויות מתנות וכל עסק אחר יכולים להפיק תועלת מתיקי אל בד לפרסום.

שקיות אל בד ממותגות במגוון סוגים

מלבד אפשרויות המיתוג השונות, תיק אלבד מגיע במבחר צורות וגדלים ההופכות אותו למתאים לכל מטרה. תיק אלבד מגיע בגדלים שונים ההופכים אותו מתאים למתנות קטנות, לסל מצרכים, לתיק כנסים ואפילו תיק לים. ניתן להזמין תיקי אלבד שטוחים או תיקי אלבד עם תחתית רחבה אשר יוצרת נפח גדול. בדרך כלל תיק אלבד מגיע בתור תיק נשיאה, בדומה לשקיות ניילון אותן אוחזים ביד; אך בהחלט ניתן להזמין תיק אלבד המתאים לנשיאה על הגב. תיקי אל בד ממותגים גם נבדלים אחד מהשני בחומרים מהם הם עשויים, ישנם תיקי אלבד מבד ארוג ותיקים מבד לא ארוג. ניתן להזמין הדפסה על תיקי על בד עם למינציה מבריקה או מט או בלי למינציה (הלמינציה מאפשרת איכות הדפסה גבוהה במיוחד).

תיקי אל בד ממותגים

תיק אלבד הוא אחד הפריטים הממותגים המבוקשים ביותר. כולנו מכירים את החשיבות של בניית מותג ואת האמצעים השיווקים בהם אנו משתמשים על מנת להשיג פרסום. תיקי אלבד הם בדיוק הפריט שמסייע לנו לבנות את המותג ולהשיג את הפרסום. ניתן לבצע הדפסה על תיקי אלבד, אפילו עם למינציה ולקבל תיק רב פעמי המתבלט מעל האחרים. חנויות ועסקים רבים מזמינים תיקי אל בד עם לוגו והם משתמשים בהם בתור מתנות ללקוחות; למשל כאשר לקוח קונה מוצר הוא מקבל את המוצר בתור תיק אלבד עם לוגו של העסק. מקומות מסוימים, כמו סופרמרקטים, אפילו מוכרים תיק אלבד עם לוגו המשמש בתור סל קניות רב פעמי. העובדה שהצרכנים מוכנים לשלם מכספם עבור תיק אקולוגי ממותג היא ההוכחה שמדובר במוצר בעל ערך אמיתי ולא סתם גימיק שיווקי זול.

רבים גם מזמינים תיק אל בד לכנסים ולתערוכות, שם יש לו הרבה מאוד שימוש. מקובל מאוד בכנסים לחלק לבאי הכנס ערכה הכוללת כלי כתיבה, ספרות מקצועית או כל דבר שרלוונטי עבור הכנס. בעזרת תיק אל בד לכנסים ותערוכות, מארגני הכנס יכולים להכין ערכה ממותגת עבור כל משתתף. גם בתערוכות עסקיות, רבים מהמציגים מחלקים מתנות, קטלוגים ודוגמאות למבקרים בתערוכה; תיק אלבד לפרסום הוא דרך מעולה לעשות זאת. כך מקבל המתנה יכולים להסתובב עם החומר הפרסומי והקטלוגים בנוחות ולא לזרוק אותם לפח הקרוב. לסיכום, תיקי אל בד לפרסום יכולים להיות גימיק שיווקי בפני עצמו וגם לשמש כתיק רב פעמי בו מגישים ללקוחות גימיקים שיווקיים אחרים. התועלות הרבה יחסית להשקעה הקטנה בייצור שקית אלבד הופכת את המוצר להשקעה משתלמת במיוחד עבור כל עסק המחפש אביזרים פרסומיים להגברת הנוכחות והמודעות למותג שלו.

תיקי אל בד הם פתרון אידיאלי וסביבתי חסר תחרות. זוהי דוגמה מעולה למוצר המוכיח שאחריות חברתית וסביבתית עולה בקנה אחד עם האינטרסים העסקיים. הצרכנים מרוויחים שקית אקולוגית לשימוש רב פעמי ובעלי העסקים מרוויחים פריט פרסומי איכותי במיוחד.

מאפיינים עיקריים

 • תיק אל בד
 • תיק אקולוגי עשוי מחומרים ידידותיים לסביבה
 • מתאים בתור סל קניות רב פעמי
 • ניתן להזמין בהדפסה ועיצוב אישי
 • מעולה לפרסום, כנסים ותערוכות
 • נותן הרבה ערך מוסף ללקוח
 • משתלם מאוד מבחינת עלות מול תועלת