מפצח אגוזים רטרו

Retro Nut Cracker

מפצח אגוזים רטרו

מפצח אגוזים מקצועי בעיצוב רטרו שמפצח כל אגוז בקלות ובמהירות ויאפשר לכם וליהנות מאגוזים טריים, טעימים ובריאים. מתאים לכל סוגי האגוזים: אגוזי מלך, פקאנים, אגוזי לוז ואפילו אגוזי מקדמיה.

האם דרושה הדפסה / מיתוג לוגו *
0.00

עוד מעט מתקרב ט״ו בשבט וכולנו מחפשים מתנות לכבוד החג. מומלץ מאוד לתת מתנות ברוח החג, מתנות אשר יש להן שימוש בימי החג אך גם בשאר עונות השנה. בט״ו בשבט אנו נוהגים לאכול פירות יבשים ואגוזים, אלו הם מנהגי החג. רעיון יפה למתנה הוא מפצח אגוזים מהודר. ולא רק לט״ו בשבט, מפצח אגוזים מהודר מתאים גם לפסח ולכל עונות השנה.


  • מפצח אגוזים מקצועי בעיצוב רטרו
  • המפצח היחיד שמשאיר את הפקאן בשלמותו
  • מנגנון פלדה איכותי המקובע למשטח מעץ
  • ידית מנוף לפיצוח אגוזים במהירות ובקלות
  • מתאים לכל סוגי האגוזים, כולל מקדמיה
  • מתכוונן לגדלים שונים של אגוזים
  • הכוונון שומר על האגוז מפני שבירה
  • מתנה מעולה לט״ו בשבט, פסח וכל עונות השנה

היתרון באכילת אגוזים טריים

מפצח אגוזים הוא כלי שימושי בכל השנה. בריא מאוד לשלב אגוזים בתזונה וישנם סוגים שונים של אגוזים בעלי ערך תזונתי רב וסגולות בריאותיות חשובות. לכל אגוז ערך תזונתי שונה ולכן מומלץ לאכול אגוזים מכל המינים. ואם כבר אגוזים, אז מומלץ לאכול אגוזים טריים ולפצח את הקליפה ממש בסמוך לאכילה. זה גם יותר טרי, גם יותר טעים וגם יותר בריא. אגוזים שקונים במהדורה המפוצחת מאבדים מהטריות שלהם במהלך הזמן. שלא נדבר על אגוזים קלויים בתוספת מלח. אמנם הם טעימים אבל תהליך החימום פוגע בערכם הבריאותי.

אז בדיוק בשביל אלה שמעדיפים לאכול אגוזים טריים הומצאו מפצחי אגוזים שונים שמסייעים לנו לפצח בקלות ובמהירות את קליפת האגוז הקשה וליהנות מאגוזים טריים וטעימים.

בשוק ישנם הרבה כלים לפיצוח אגוזים אך נראה שאף אחד לא מאפשר לעשות זאת בכל כך קלות ובזריזות. אז במקום לחפש שיטות מאולתרות אשר שוברות את הקליפה אך בו זמנית גם מרסקות את האגוז, תשדרגו את מגוון הגאדג'טים למטבח שלכם עם מפצח אגוזים מקצועי זה.

מפצח אגוזים מקצועי זה מתאים לכל סוגי האגוזים: אגוזי מלך, פקאנים, אגוזי לוז ואפילו אגוזי מקדמיה. שימו לב שלא כל מפצח אגוזים מתאים לאגוזי מקדמיה. בזכות מערכת של חמש נקודות אחיזה מפצח אגוזים זה יודע איך לטפל באגוזי המקדמיה.

במה שונה מפצח אגוזים זה ממפצחים אחרים ?

מפצח אגוזים זה שונה ממוצרים אחרים שאתם מכירים. זהו אינו מפצח אשר צריך להחזיק ביד ולהתאמץ כדי לפצח את האגוז, אלא מפצח אגוזים אשר מניחים על השולחן. מנגנון המפצח עשוי יציקת מתכת כבדה ואיכותית המקובעת למשטח עץ, ליציבות מירבית על כל שולחן שתניחו אותו. יש לו ידית מתכת מצופה בעץ, כל מה שצריך זה להניח את האגוז בפנים ולהפעיל לחץ קל על הידית כלפי מטה וקיבלתם אגוז מפוצח וטעים. עם מפצח אגוזים מקצועי זה כל חווית החג משתדרגת.

אין ספק שפיצוח אגוזים באמצעות מפצח האגוזים שלנו, הינו הפתרון המושלם: דקורטיבי, נוח, קל ופשוט לשימוש. מדובר במתנה מושלמת לפסח, ראש השנה, ט"ו בשבט, לכל החגים ובכלל לכל ימות השנה.