מכתביות ממותגות

לפעמים נראה שכול העולם שלנו הפך לדיגיטלי; האמת שבהחלט חלק גדול מההתנהלות שלנו מתקיימת בצורה דיגיטלית אך אין זה אומר שהמחשבים החליפו את העט והנייר; הרבה low tech עדיין נשאר רלוונטי ופופולרי מאוד. מכתביות הן דוגמה טובה לאותם דברים ישנם וטובים שמסרבים להיעלם מחיינו. הן אמנם השתפרו והשתכללו, אך במהותם הם עדיין אותו בלוק דפי כתיבה המגיע במארז מיוחד.

מכתביות ברמה הבסיסית ביותר מגיעות עם נרתיק מיוחד אשר בתוכו ניתן למקם את בלוק הכתיבה וכלי הכתיבה. כך אנו מקבלים פתרון נוח לנשיאה; אנו יכולים לקחת איתנו את המכתביה בתור סוג של ערכה הכוללת כל מה שצריך בשביל כתיבה והגיגים, בעיקר כאשר אנחנו בנסיעות, או לחילופין ניתן להחזיק אותן על שולחן העבודה כך שתמיד יהיה לנו דף זמין וכלי כתיבה לכל צורך.

בין אם אנו צריכים לרשום לעצמנו תזכורת לכמה דברים דחופים שיש לעשות מחר במשרד; תזכורות עסקיות לקראת פגישה חשובה; מכתב רומנטי או כל מחשבה שחלפה בראשנו ובא לנו להעלות על הכתב - המכתביות הן תמיד הפתרון הזמין והמהיר ביותר, יותר מכל טלפון חכם או מחשב נייד.

מכתביות מודרניות

המכתביות המודרניות הן שילוב נפלא של עיצוב ופרקטיות. הן לוקחות את הקונספט הישן והטוב ובמקרים רבים אף משדרגות אותו בהתאם לצרכים המודרניים. כך אנו מקבלים מגוון גדול של מכתביות המתאימות לקהלים שונים: החל מתלמידים בבתי הספר, סטודנטים להשכלה גבוהה ועד המנהלים הבכירים ביותר במשק. כולם יכולים להפיק תועלת רבה ממכתביות.

מכתביות פוליפרופילן - מכתביות העשויות חומר בסגנון פלסטי המתאימות לאחסון מסמכים ואפילו דיסקים. מכתביות אלו מומלצות מאוד עבור תלמידים וסטודנטים אשר יכולים למצוא בהן שימוש רב במהלך הלימודים.

מכתביות קורדורה - מכתביות רבות עושות שימוש בבד קורדורה. אמנם אין לו מראה יוקרתי כמו מכתביות עור אך עדיין הוא מבוקש מאוד בשל תכונותיו הדוחות מים. השימוש בבד קורדורה מסייע לכם לשמור על הכל יבש בפנים גם כאשר יש קצת גשם. כמובן שהן מגיעות במבחר צבעים וגדלים.

מכתביות דמוי עור - מי שמחפש מכתביה בעלת מראה יותר יוקרתי יכול לבחור במכתביות העשויות מחומר דמוי עור. אלו הן מכתביות מרשימות ונוחות לשימוש; מצד אחד יש להן מראה יוקרתי כמו של מכתביות עור אך מצד שני הן שומרות על רמת מחירים זולה. ניתן להשיג אותן בצורות שונות: למשל מכתביות עם מחשבון, עם טבעות או בלי טבעות.

מכתביות עור - מכתביות מהודרות המתאימות למי שרוצה מכתביות מלאות סטייל המתאימות למנהלים ועורכי דין. חלקן מגיעות עם ידית נשיאה, כמו מיני מזוודה. מכתביות אלו הן פשוט פריט הכרחי בפגישות עם לקוחות וישיבות הנהלה; יש בהן דפים בשביל לרשום תזכורות; מקום לכרטיסי ביקור או מסמכים חשובים; מחשבונים לחישובים מהירים וכמובן מקום לכלי כתיבה.

מאפיינים עיקריים

  • מכתביות ממותגות במגוון גדלים ועיצובים
  • מכתביות מבד קורדורה, סקאי (דמוי עור), עור ופוליפרופילן
  • ישנם דגמים המגיעים עם מחשבון
  • כוללות תאים פנימיים
  • מעולה לסטודנטים, מנהלים ובעלי מקצועות חופשיים