שרשראות הוואי למסיבות

שרשראות הוואי למסיבות

0.00
המוצר אזל מהמלאי

שרשראות הוואי הן שרשראות פרחים סינתטיות לענוד על הצוואר. בהוואי זוהי מסורת לענוד שרשרת פרחים וזוהי צורה יפה לקבל את האורחים בבואם או בלכתם, זוהי צורה להראות חיבה. מוצר זה מתאים גם בתור גימיקים למסיבות. זה מוסיף לחוויית השמחה והכיף של כל מסיבה, האורחים אוהבים להצטלם עם השרשרת עליהם ולכן זה מוצר אידיאלי לעשות בו שימוש בתור גימיקים לחתונה ואביזרים לבר מצווה או בת מצווה.

את שרשראות הוואי ניתן לחלק לאורחים בקבלת הפנים או להשתמש בהם בתור אביזרים לרחבת הריקודים. לא משנה איך תשתמשו בהם, הם תמיד יהפכו ללהיט ויתנו אווירת קרנבל שמחה לכל אירוע משמח, אם תרצו תוכלו לחלק אותם ברחבת הריקודים.

ישנם סוגים שונים של שרשראות הוואי לבחירתכם

שרשראות הוואי צבעוניות

שרשרת פרחים צבעונית בכל צבעי הקשת, כל שרשרת כוללת מספר רב של צבעים. מעולה ליצירת אווירת הוואי אותנטית ברחבת הריקודים או בקבלת הפנים. מתאימה כאשר מחפשים אביזרים למסיבות שעושים שמח על הלב.

שרשראות הוואי בצבעים אחידים

זהו עוד סוג של שרשרת הוואי, רק במוצר זה כל שרשרת מכילה פרחים בצבע אחד בלבד. אתם יכולים לחלק לאורחים שרשראות בכל מיני צבעים, רעיון מעולה כאשר מחפשים הפתעות לבר מצווה. אם תרצו תוכלו לבחור צבע אחד בתור חלק מקונספט מתוכנן.

שרשראות הוואי בצבע לבן

הצבע הלבן הוא צבע חגיגי ומיוחד, לצבע הלבן מייחסים תכונות של טוהר וקדושה ביהדות ולכם הוא מומלץ מאוד בתור גימיקים לחתונה. שימוש בצבע הלבן הוא הרבה יותר מאווירת קרנבל, הוא ממש נותן עומק ורגש לאירוע.

שרשראות הוואי בצבע כחול לבן

שרשראות הוואי מעולות בתור גימיקים למסיבות וגימיקים לרחבת הריקודים. השימוש בצבע הכחול והלבן נותן לשרשראות מראה ייחודי ישראלי. ניתן להשתמש בהן בתור אטרקציות למסיבות יום העצמאות אך בהחלט הן מתאימות לכל אירוע אחר, מאביזרים לבר מצווה ועד גימיקים לחתונה.

מאפיינים עיקריים

  • שרשרת פרחים לצוואר בסגנון הוואי
  • מגיעות במגוון צבעים
  • מעולה בתור גימיקים למסיבות / הפתעות לבת מצווה / הפתעות לבר מצווה
  • מגיע בחבילות של 12 יחידות
  • אידיאלי לקבלת פנים ולחלוקה ברחבת הריקודים