הגדות לפסח

הידעת? הגדה של פסח הינה הספר הנפוץ ביותר אחרי ספר התורה בכל בית יהודי.
ההגדה קדושה אף היא וחל איסור להשליכה. לכן מתנה זו תישאר אצל לקוחותיך לנצח.
על כל ההגדות לפסח ניתן להדפיס לוגו + ברכה / הקדשה
מעוניינים בהגדה לפסח בהפקה מיוחדת לפי דרישה? צרו עמנו קשר...

חבילות שי לפסחמארזי יין לפסח
מארזי שוקולד לפסח 
מתנות לחג האביבכלים להגשת מצות 
מפצחי אגוזים 

התקשרו עכשיו: 03-6833633 
או השאירו פרטים בלחיצה על הכפתור ונחזור אליכם בהקדם       
המחירים מתייחסים להזמנה של מינימום 50 הגדות לפסח
 

הגדות לפסח

בלילה הראשון של חג הפסח כולנו עורכים את סעודת החג ובמהלכה מקיימים את מצוות ״והגדת לבנך״. הגדת הפסח היא הדרך שלנו לספר לבנינו את סיפור יציאת מצרים. היא משלבת מדרשים, מזמורי תהילים, דברי חז״ל, ברכות, תפילות ואת מצוות החג אותן אנו מקיימים במהלך הארוחה. בכל בית יהודי תוכלו למצוא הגדות לפסח.

באופן טבעי, מידי שנה, לקראת חג הפסח ישנו ביקוש רב להגדות של פסח ובמסגרת המתנות לחג מקובל מאוד גם להעניק הגדה של פסח. ניתן להעניק הגדה של פסח לעובדים בנוסף לערכת השי לחג. כך אנו מכניסים תוכן וערך אמיתי למתנה ולא שוכחים את הזהות שלנו ואת הסיבה שבגינה אנו חוגגים היום את חירותינו ומעניקים מתנות.

הגדות מעוצבות לפסח

הגדה לפסח היא לא סתם קובץ המכיל טקסט, היא כוללת איורים ותמונות הממחישים את התרחשות האירועים באותם הימים. ישנם סוגים שונים של הגדת פסח ובכולן תוכלו למצוא עיצובים מעניינים המושכים את תשומת הלב. בשוק תוכלו למצוא מבחר של הגדות לפסח בעיצובים מרהיבים, אך מי שמעוניין במתנה מדליקה לעובדים יכול להזמין הגדה של פסח בעיצוב אישי - במקביל לעיצוב הרגיל הכולל ציורים ותמונות של מוטיבים המאפיינים את החג ניתן להזמין הגדה לפסח בעיצוב אישי הכוללת לוגו, ברכה או הקדשה. הכל בהתאמה אישית לצרכים שלכם.

מי שמעוניין בהגדה של פסח מעוצבת ישמח לדעת שאפשרויות המיתוג האישי הן הרבה יותר מעיצוב הכריכה. יש באפשרותינו להפיק עבורכם הגדות מעוצבות לפסח לפי קונספט המשרת את מטרות המותג. ניתן לעשות כל עיצוב גראפי שתרצו, בצבעים, ואפילו חיתוך צורני מיוחד.

הגדות ממותגות לפסח הן פשוט להיט. תמיד עושים בהן שימוש והגדות של פסח נחשבות לקדושות, כלומר לא משליכם אותן לאשפה כמו דברים אחרים שבהם משתמשים פעם אחת וזהו. בסיום ארוחת החג מאחסנים את הגדות הפסח לשנה הבאה.

הגדות לפסח זולות במבחר סגנונות

הגדה לפסח מעוצבת אישית היא לא רק דבר שימושי ומדליק אלא גם דבר זול במיוחד! זוהי השקעה אטרקטיבית ומשתלמת עבור כל חברה הרוצה לחזק את הקשר עם עובדיה או לקוחותיה ולחזק את המותג שלה. זהו אינו סתם פרסום במובן הרגיל של המילה, זהו פרסום אשר נכנס ללבבות ומחזק את הקשר בין העובדים ומשפחותיהם לבין המותג.

ניתן להזמין הגדה של פסח מעוצבת במבחר סגונות, החל מהגדה לפסח המעוצבת בצורת חמסה ועד הגדה של פסח בתלת מימד. כמו כן ישנן הגדות לפסח בשפות שונות כמו הגדה של פסח באנגלית, צרפתית ואפילו ספרדית. השפות השונות הופכות את המתנה לפופולרית גם בקרב קהילות יהודיות בחו״ל אשר שמחות לקבל הגדה של פסח בשפתן המגיעה מישראל.

הגדה של פסח תרומה לקהילה

אחד ממנהגי הפסח הוא ״קמחא דפסחא״, ביטוי בארמית שפירושו קמח למצות. מנהג זו הוא מנהג העזרה לחלשים אשר אנו מקיימים לקראת חג הפסח. פעילויות של עזרה לאוכלוסיות עניות מתקיימות בכל רחבי הארץ. רבות מההגדות של פסח מיוצרות על עמותות המעסיקות אנשים עם צרכים מיוחדים. כאשר אתם רוכשים הגדות של פסח זולות ובעיצוב אישי, אתם זוכים גם לתרום לקהילה.

מאפיינים עיקריים

  • הגדות לפסח במבחר סגנונות
  • ניתן להזמין הגדות ממותגות לפסח
  • הגדה של פסח מעוצבת מתאימה בתור מתנה לעובדים
  • ניתן להזמין בשפות שונות
  • מתנה שימושית לפסח שנשארת לנצח

הגדות לילדים

בחג הפסח אסור לנו לשכוח את הילדים כאשר אנו חושבים על מתנות החג. אך בין כל מתנות החג ישנה אחת בעלת משמעות וערך - הגדה של פסח לילדים. ככתוב בספר שמות (שמות י״ג 8) ״וְהִגַּדְתָּ לְבִנְךָ בַּיּוֹם הַהוּא לֵאמֹר…״, כלומר בנינו ובנותינו הם קהל היעד העיקרי של קריאת ההגדה. עלינו לקרוא בהגדה ולספר את סיפור יציאת מצרים לילדינו וכך בבוא היום עליהם להעביר את הסיפור מדור לדור. כך אנו עושים כבר אלפי שנים בעזרת ההגדה של פסח ובעזרת קיום מצוות בחג.

הגדה לפסח לילדים היא המתנה המושלמת לחג. זהו אינו עוד צעצוע או בגד חגיגי אלא משהו ערכי - כלי המאפשר לנו לקיים את המסורת ולספר לילדינו את סיפור יציאת מצרים, סיפור היציאה מעבדות לחירות. אירוע מכונן בתולדות ישראל, בעל משמעויות הרלוונטיות עד היום גם בסוגיות אקטואליות עכשוויות.

הגדת פסח לילדים

כאשר חשוב לנו לספר לילידנו את סיפור יציאת מצרים, חשוב לעשות זאת בצורה אשר תעורר עניין ותגרום לילדים להתחבר לנושא. מסיבה זו הגדות פסח רגילות שלפעמים קצת קשות להבנה אינן עושות את העבודה, הן עלולות לגרום לילדים להשתעמם ולאבד עניין בסיפור יציאת מצרים. לכן מומלץ להשתמש בהגדה של פסח לילדים עם תמונה - הגדה לפסח עם תמונה מאפשרת לילדים להתחבר לסיפור יציאת מצרים בצורה חוויתית וליהנות מהסיפור כמו שהם נהנים מספרי הילדים המלאים בציורים ותמונות.

הגדה של פסח לילדי הגן

כאשר מחפשים מתנות לילדי הגן לקראת חג הפסח, הגדה של פסח לגני ילדים היא המתנה הטובה ביותר. הגדות לפסח לגני ילדים מביאות את סיפור יציאת מצרים בצורה המתאימה לעולמם של הילדים אך מבלי לזנוח את הטקסטים המקוריים.

הגדה של פסח לילדים עם תמונה - המיוחד בהגדת פסח זו היא שהיא מאפשרת לילדים להתחבר למתנה בצורה מאוד אישית ומרגשת. בזכות הגדה לפסח עם תמונה של הילד ועם שמו, ההגדה הופכת להיות דבר מאוד אישי עבור הילדים שפשוט שמחים לקבל אותה ולעשות בה שימוש בימי החג.

מאפיינים עיקריים

  • הגדה של פסח לילדים
  • כוללת תמונה בצבע ושם הילד
  • מלאה באיורים צבעוניים
  • מודפסת על נייר כרומו משובח
  • כריכה רכה