עץ השפע בונסאי ממותג

עציץ שפע וברכה ממותג הוא מתנה מנצחת בעולם העסקים ובכלל

עץ השפע בונסאי ממותג

בואו להעניק לעובדים שלכם מתנה יוצאת דופן ומיוחדת במינה שכולה שפע וברכה! ניתן למתג את העציץ הקומפקטי והמרהיב בלוגו וסלוגן העסק שלכם ואם תרצו גם הקדשה מיוחדת.

האם דרושה הקדשה / מיתוג לוגו *
0.00

עציץ ממותג הוא אחת המתנות המנצחות בעולם העסקים ובכלל. לקבל עציץ שמעניק שפע וברכה מייצר תחושה של אור ושמחה. כל עובד היה שמח לקבל מתנה לבבית שכזו. מדובר במתנה אישית, פרטית, שכולה אהבה ונתינה. הצמח מסמל את הטבע, את ההתפתחות והצמיחה, בדיוק כמו בעולם העסקים. כל עוד תטפח את העובד, כמו הצמח, הוא יצמח וישגשג, והמוטיבציה שלו לגדול תעלה פלאים. מדובר במתנה שכולה מסרים אישיים הטומנים בחובם שפע של ברכות והצלחות. 

עציץ שפע וברכה ממותג כמתנה בחגים

עציץ ממותג נחשב לאחת המתנות המנצחות של ראש השנה וט"ו בשבט. לראש השנה יסמל את תחילת השנה החדשה בה נאחל שפע וברכה ובט"ו בשבט את סימני הפריחה הקשורים בצמיחה, שגשוג ושפע !  

עציץ שפע וברכה ממותג כמתנה פרסומית עבורכם

תוכלו להעניק את העציץ הממותג ולאחל איתו שפע וברכה לעובדים וללקוחות שלכם. העציץ יכול לשבת במשרד, בבית, בחצר, על עדן החלון ובכל מקום שיבחרו. בכך יהווה כלי פרסומי יעיל עבורכם. כל מי שיבחין בו ויראה את לוגו החברה שלכם עליו, יבין שמדובר בעסק שמעריך ואוהב את העובדים שלו. ניתן להוסיף גם סלוגן או הקדשה אישית, תודות לשטח הפרסומי הגדול הנמצא בו. מלבד החגים, תוכלו לחלק את העציץ הממותג גם בתערוכות, כנסים, השקות, קידומים, תודות לצוותים, למנהלים מצטיינים ועוד.

עציץ שפע וברכה ממותג במידות הנכונות לבית ולמשרד

עץ השפע מגיע במגוון גדלים וצורות, הוא קומפקטי ומהווה פריט נוי מהפנט. הוא אינו מצריך תשומת לב מיוחדת ושונה מהרגיל, השקיה קצרה ונשארים איתו לאורך זמן. הוא במידה הנכונה לשולחן ומקשט אותו בצורה מינימאלית אך דומיננטית.


  • לוגו, סלוגן, הקדשה - לבחירתכם
  • מבחר סוגים של צמחים לבחירתכם
  • מבחר גדלים וסוגים של כלים לבחירתכם
  • עציץ קומפקטי שכולו נוי, מעוצב בטוב טעם
  • כל עציץ מגיע עטוף בצלופן יפייפה
  • מתאים לבית ולמשרד