מכונת פופקורן ביתית

מכונת פופקורן ביתית זאת היא בדיוק מה שאתם צריכים כדי ליהנות מפופקורן חם, טרי וטעים בדיוק כמו בקולנוע רק בלי לשלם את המחירים המופקעים. כל מה שצריך זה לקנות מכונה ביתית להכנת פופקורן. המכונה מגיעה בעיצוב רטרו של מכונת פופקורן אמיתית בדיוק לפי העיצוב שפעם היה בבתי הקולנוע אבל רק בגודל המתאים לשימוש ביתי. המכונה ברוחב של 24 ס״מ, עומק 27 ס״מ וגובה 47 ס״מ, כך שהיא ממש מתאימה לכל מטבח. אין מדובר בסתם גימיק אלא מכונה של ממש המפיקה פופקורן טעים. מכונת פופקורן ביתית זאת מסוגלת לייצר עד 8 כוסות פופקורן בכל פעם.

היתרון של מכונת הפופקורן הביתית

מלבד העיצוב המדליק למכונה זו יש יתרון של ממש, היא מאפשרת לכם ליהנות מפופקורן טעים ובריא עם מעט שמן. יש להכניס אל תוך הסיר הפנימי כמות שמן מדודה, וגרעיני תירס, במהירות הם יתחילו להתפצפץ ותוך מספר דקות תקבלו פופקורן טעים. בסוף תוכלו להוסיף למגש מלח לפי הטעם וליהנות מפופקורן טעים כאילו אתם יושבים בקולנוע. ניתן להכין כמות גדולה וליהנות ממנורת החימום אשר שומרת על הפופקורן חם. גם כאשר רוצים לנקות את המכונה היא קלה מאוד לניקוי ואינה דורשת תחזוקה מיוחדת.

למי מתאימה מכונת פופקורן?

מכונה להכנת פופקורן בעיצוב רטרו היא מתנה מעולה המתאימה לכולם. ניתן לתת מתנה לרווקים, כך הם יכולים להציע לאורחים כיבוד מהיר שאינו דורש הכנה מסובכת. אך זוהי יכולה להיות גם מתנה למשפחה אשר רוצה לבלות יחדיו עם הילדים; ניתן לשבת יחדיו מול הטלוויזיה ולראות סרטים בליווי פופקורן ממש כמו בקולנוע (רק בלי להיכנס לחובות). מה גם שעדיף לתת להם פופקורן מאשר חטיפים קנויים אחרים שבדרך כלל מלאים בכמויות גדולות של שמן או סוכר. גם במשרד ניתן להחזיק מכונת פופקורן; מסתבר שזהו חטיף מאוד פופולרי ובמשרדים רבים מכינים אותו משקית פופקורן להכנה במיקרוגל; בעזרת מכונה זו ניתן ליהנות מפופקורן איכותי ובריא יותר שמכינים מגריעים טבעיים ולא משקיות תעשיתיות.

מאפיינים עיקריים

  • מכונת פופקורן ביתית במראה רטרו
  • כוללת מנורת חימום לשמירה על החום
  • מידות: גובה 47 ס"מ, רוחב 24 ס"מ, עומק 27 ס"מ
  • תוך דקות בודדות מקבלים פופקורן טרי וטעים
  • פשוטה להפעלה וקלה לניקוי
  • מעולה בתור מתנה לבית או מתנה לרווקים
  • בעלת אישור מכון התקנים