שוקולד ממותג

שוקולד ממותג הוא מתנה נפלאה שמתאימה לציבור הרחב ומחמיאה למותג שלכם. כשאתם מעניקים ללקוחות, לעובדים ולאורחים שלכם שוקולד איכותי וטעים זו צורה של הערכה שעוברת בצורה ישירה ובלתי אמצעית. כאן תמצאו מגוון מוצרים איכותיים על טהרת השוקולד שמתאימים לכל אירוע, מטרה או חג. כל המתוקים שלנו כשרים ומיוצרים במיוחד עבורכם לפי הזמנה כך שתקבלו אותם טריים מהמפעל לכל חלקי הארץ.

שוקולד ממותג - מתנה בטוחה לעובדים ולקוחות

כשאתם רוצים להיות בטוחים שהמתנה שלכם מתאימה לכולם, שוקולד הוא הבחירה הנבונה ביותר. יש לנו מגוון מארזים רחב לכל תקציב שמאפשר לכם למצוא את הפתרון המתאים עבורכם מבלי להתפשר על האיכות, הסטייל והמיתוג האיכותי. הלוגו והמסר שלכם יופיע על גבי השוקולד והמארז ויצרו מתנה אלגנטית, מרשימה וכמובן טעימה.

כלי אפקטיבי לקידום מכירות והשקות

שוקולד הוא כלי שיווקי אפקטיבי ובדוק שעובד בשבילכם בכל ימי השנה. שם המשחק הוא בידול במטרה לבלוט מעל המתחרים כדי לתפוס את תשומת הלב של הלקוח, וכאן אתם משיגים את זה ויותר. מארז שוקולד ממותג ומרשים יבטיח כי המסר שלכם יעבור ללא הפרעות ושהשם שלכם ייקשר בהקשר חיובי של הנאה.
כאשר אתם מקדמים את המוצר שלכם על גבי ממתק ממותג משוקולד הוא משמש כ"כרטיס ביקור" שאי-אפשר להתעלם ממנו. זה אומר שההשקעה שלכם היום במסגרת החג או הכנס תניב תמורה בעתיד כשהשם שלכם יעלה.

שוקולד ממותג לכנסים ואירועים

שוקולד הוא הבחירה הקלאסית למתנה לאורחים באירועים וכנסים, דבר שהפך להיות מאוד מקובל בשנים האחרונות וכיום אנשים למדו לצפות לזה כחלק בלתי נפרד מהאירוע. המגוון שלנו מציע עשרות אפשרויות מקוריות וטעימות שיתאימו גם לקהל שלכם, כולם ממותגים בשם שלכם. ניתן להעניק אותם כנגד הרשמה או רכישה כדי לעודד רכישות או לחלק אותם בכנסים בהם תרצו לבלוט.