משלוחי מנות לפורים

משלוחי מנות לפורים 2020 במגוון תקציבים - מתנות לחג לעובדים / לילדים. ניתן לשלב במארזים גאדג'טים מדליקים בסמלי החג, מסכות, רעשנים, נשפנים מדליקים ועוד המון הפתעות. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולהתאים לכם משלוחי מנות לפורים בהתאם לתקציב הדרוש.

מתנות לפוריםמארזים לפוריםכרטיסי ברכה לפורים

התקשרו עכשיו: 03-6833633 
או השאירו פרטים בלחיצה על הכפתור ונחזור אליכם בהקדם
המחירים מתייחסים להזמנה של מינימום 50 מארזי משלוחי מנות לפורים

משלוחי מנות לפורים

חג פורים מזוהה מאוד עם תחפושות ועדלאידע אך ישנה עוד מסורת חשובה בחג והיא משלוחי מנות לפורים. משלוחי המנות הם מנהג בו כל איש מעניק לרעהו מארז עם הפתעות טעימות ומוטיבים של חג הפורים. מקובל מאוד לעשות זאת בבתי הספר אך גם למבוגרים מותר ליהנות ולחגוג את חג הפורים. בהשראת משלוחי המנות לפורים ישנן גם ערכות שי לחג המתאימות יותר בתור משלוחי מנות לפורים לעובדים, אך כמובן שגם הילדים וכל המשפחה ייהנו מהן.

מתנות לחג פורים

אם אתם רוצים לפנק את העובדים ולהראות להם שאכפת לכם מהם, הזמינו עבורם משלוחי מנות מעוצבים לפורים. אל תסתפקו בקופסה קטנה עם ממתקים, הזמינו ערכות שי יוקרתיות לחג. אצלנו ניתן למצוא ערכות מוכנות וגם להרכיב ערכות בהתאמה אישית וכמובן במיתוג אישי לעסק. בשביל להרכיב ערכת שי יוקרתית לפורים עליכם לבחור את סוג המארז מבין המבחר הגדול שיש לנו ולבחור מה להכניס לערכה. מקובל מאוד להכניס אל תוך מארזים לפורים בקבוקי יין, פותחן יוקרתי ליין,  שוקולדים ומגוון הפתעות לפורים. ניתן להזמין את המארז לחג במיתוג אישי וניתן גם למתג חלק מהמוצרים שבתוכו, כמו למשל מטבעות שוקולד ממותגים. חשוב לשלב דברים טעימים שכולם אוהבים, עם דגש על אריזות יוקרתיות לצד מוטיבים של חג הפורים - כמו למשל אוזני המן ורעשנים.

הפתיעו את העובדים עם מארזי שי לפורים

מארזי שי לעובדים הם תמיד להיט ותמיד כיף ונעים לקבל אותם, במיוחד כאשר הם יפים ומושקעים וכוללים הרבה מאוד דברים טעימים. מארזי שי לעובדים הם מתנה המתאימה לכל חגי ישראל אך כאשר מדובר בפורים יש לתת להם את הנגיעה הפורימית המיוחדת. נגיעה המתבטאת באווירת קרנבל ומוטיבים של חג הפורים. ערכת השי לעובדים היא בסופו של דבר מתנה לכל המשפחה אשר תמיד ישמחו לקבל משלוח מנות מקורי לפורים. כמובן שניתן להזמין חבילות שי לפורים במיתוג אישי ההופך את המתנה למתנה אישית ומכובדת.

רעיונות למשלוחי מנות מקוריים

מידי שנה משנכנס אדר מרבין בשמחה וחוגגים את חג הפורים. לזכר ניצחון היהודים על המן הרשע אשר רצה להשמידנו, אנו חוגגים את החג בשמחה רבה. מנהגי החג הם מתן מתנות לאביונים ומשלוחי מנות מאיש לרעהו, תחפושות, שתייה עדלאידע ומסיבות פורים פרועות. רבים מייחסים משלוחי מנות לפורים כאל עניין של ילדים אבל האמת שזה ממש לא כך. בואו נודה שכל אחד מאיתנו ישמח לקבל הפתעה משלוח מנות לפורים ושאר מתנות לפורים.

משלוחי מנות מעוצבים לפורים - מתנה לכולם

כולם שמחים לקבל מתנות לפורים ובעיקר כאשר מדובר במשלוחי מנות מקוריים לפורים. הילדים יכולים לתת אותם אחד לשני בבתי הספר וגני הילדים; ניתן לתת משלוח מנות לגננת וכמובן משלוחי מנות למבוגרים במסיבות החג ובמקומות העבודה.

אם גם אתם רוצים לשמח את החברים שלכם או העובדים שלכם במתנות לפורים, להלן מספר רעיונות למשלוחי מנות מקוריים לפורים:

משלוח מנות בתוך ספל ממותג - מעולה בתור משלוח מנות לגננת או לכל אחד אחר. ניתן להזמין ספל ממותג עם הלוגו שלכם, שם בית הספר או כל דבר שתרצו להדפיס (כמובן שמומלץ מאוד לשלב מוטיבים ברוח החג). בתוך הספל אתם יכולים לשים הפתעות טעימות ולעטוף הכל בנייר צלופן.

מתנה לפורים בתוך קופסת פח מרובעת - אריזת פח מרובעת יכולה להיות רעיון מעולה עבור משולח מנות מעוצב. ניתן להזמין את הקופסה במיתוג אישי וליהנות מגימיק איכותי במיוחד. בתוך הקופסה שמים שוקולדים ושאר הפתעות לפורים. גם לקופסה עצמה יש הרבה שימוש אחרי שזוללים הכל.

מארזי מתנה שקופים - ניתן להכין חבילות שי לפורים ומשלוחי מנות לעובדים בתוך מארזים שקופים. כמו תמיד ניתן לשלב מיתוג אישי לצד התאמה אישית של התכולה בהתאם לצרכים ולתקציב.

אריזות קרטון יצירתיות - עם רוצים משלוחי מנות מקוריים לפורים מומלץ מאוד להשתמש באריזות קרטון יצירתיות. האריזות מגיעות בסגנון פורימי פרוע במיוחד ומבחר צורות כמו כובעי ליצן, קופסאות עם פרצוף ליצן ואפילו מארזים בצורת אוזני המן.

אצלנו תוכלו למצוא אינספור של מתנות לחג פורים, הכל בהתאמה אישית לפי הגודל, הכמות וההפתעות ששמים בתוך המארז. אנו יכולים להרכיב משלוח מנות מקורי לפורים עבור כל גיל.

מאפיינים עיקריים

  • מבחר של חבילות שי לפורים עבור כל תקציב
  • ניתן לבחור את המארז ואת התכולה
  • מתאים בתור מתנה לעובדים