רמקול בעיצוב תפוח

מתנה מדליקה לעובדים לראש השנה

רמקול בעיצוב תפוח 10088154

מופעל באמצעות 3 סוללות AAA, או כבל USB למחשב.

האם דרושה הדפסה / מיתוג לוגו *
0.00

  • רמקול נייד וקומפקטי המעוצב בצורת תפוח
  • צליל איכותי, נקי במיוחד
  • חיבור לרמקול עם כניסה 3.5MM SPL
  • מתאים לטלפון נייד, מחשב, iPod, נגן MP3
  • מופעל ע"י 3 סוללות AAA (לא כלולות)
  • קיים במלאי בצבע לבן
  • מוצר נוח למיתוג בהדפסת לוגו ו/או סלוגן

רמקול בעיצוב תפוח

בשנים האחרונות המתנות הפופולריות ביותר הן גאדג'טים וגימיקים שונים טכנולוגיים. כמעט לכל אחד בבית יש מגוון גאדג'טים ורמקולים שונים למכשירים השונים (מערכות הסטריאו, טלוויזיות, מכשירים סלולריים, מחשבים, טבלטים ועוד). לקראת החגים, רבים מחפשים לשלב בין מתנה חדשנית (באמצעות מתן גאדג'טים שונים שכל כך שימושיים בעולם המודרני) ובין מתנה עם הקשר לאותו החג.

רמקול בצורת תפוח עשוי להיות מתנה כל כך מיוחדת, שימושית ונפלאה לעובדים השונים. הרמקול עשוי כמובן להיות מתנה שימושית לאורך זמן (גם לאחר חג ראש השנה) ואין דבר שיותר מסמל את חג ראש השנה מאשר תפוח עץ.

רמקול בצורת תפוח - מתנה נפלאה לעובדי החברה

חברות שונות מחפשות מדי שנה לקראת החגים והמועדים השונים של המדינה מתנות לעובדים. לכל חברה יש תקציב בו היא צריכה לעמוד על מנת למממן את המתנות המיוחדות והשימושיות ביותר עבור העובדים בחברה. רמקול בצורת תפוח הוא מתנה שימושית ונפלאה שכזאת. הגאדג'ט הפך לכל כך פופולרי וזכה לכל כך הרבה תגובות נפלאות בקרב הרוכשים.

למעשה, את הרמקול בצורת תפוח ניתן לראות בכמה דרכים: אחת היצרניות הגדולות ביותר בעולם של טלפונים חכמים ומכשירים טכנולוגיים חדשניים, Apple מזוהה עם לוגו התפוח. כמובן שהמתנה מיוחדת בשל מועד ראש השנה והיא מתאימה גם לילדים וגם למבוגרים.

תכונות הרמקול בצורת תפוח: הרמקול האיכותי מכיל כמובן לחצן הפעלה וכיבוי. הוא ידוע באיכות שמע מעולה וחדשנית ובעל עיצוב חגיגי במיוחד לכבוד ראש השנה. לרמקול יש מקור מתח בחיבור באמצעות כבל USB וניתן להפעילו גם באמצעות סוללות. את הרמקול ניתן לחבר למכשירים טכנולוגיים שונים : טלפונים ניידים, מחשבים ניידים, טבלטים, נגני MP3

מידות: הרמקול בקוטר של 8.5 ס"מ וניתן לנסוע אותו בקלות לכל מקום. האחריות הניתנת עם רכישת הרמקול בצורת תפוח היא למשך שנה שלמה.