עציץ בפחית - נבטים אורגניים

כל שנה בט"ו בשבט אנשים מחפשים מתנות ברוח החג. אלו יכולות להיות מתנות לחברים או בני המשפחה ואלו יכולות להיות גם מתנות לעובדים. מקובל מאוד בקרב חברות לציין את החג עם מעט פירות יבשים לפי המסורת ולהעניק שי קטן לחג. מפירות יבשים כבר כולנו התייבשנו ולכן רבים מחפשים תחליף השומר על רוח החג. נבטים אורגניים בפחית ממותגת הם הלהיט התורן בתחום המתנות לט"ו בשבט. זוהי מתנה אידיאלית מאוד עבור ארגונים וועדי עובדים מכיוון שניתן להזמינן במיתוג אישי. כלומר ניתן להדפיס על הפחית את שם החברה או כל מסר אחר שתבחרו.

עצית בפחית - נבטים אורגניים

עצית בפחית - נבטים אורגניים

מק"ט: P12010012
 • פחית נבטים לגידול עצמי
 • תוך יומיים נביטה וכשבוע קציר
 • 5 סוגי נבטים אורגניים לבחירתכם
 • נבטי קייל, נבטי ברוקולי, נבטי חרדל, נבטי צנונית, נבטי רוקט
 • ניתן להזמין במיתוג אישי בכל גרפיקה רצויה
 • קל לשימוש
 • מתאים בתור מתנות לט"ו בשבט, לפסח, לראש השנה
 • מתאים לשימוש חוזר
 • פתחי ניקוז בתחתית הפחית
 • סגירה עם מכסה אלומיניום + מכסה פלסטיק
 • תוקף המוצר: חצי שנה
 • מידות הפחית: גובה 8.2 ס"מ, קוטר 8.3 ס"ממהם נבטים (נבטוטים) בפחית ממותגת?

למעשה אין מדובר רק בנבטים אלא במיני ערכה ניידת לגידול נבטים בבית. ממש עציץ בפחית המכיל בתוכו אדמה וזרעים אורגניים של נבטים לשתילה ולגידול עצמי. הפחית משמשת ככלי קיבול בו גדלים נבטוטים טריים. הערכה כוללת הכול ואין צורך בשום תוספות מלבד מעט מים להשקיה. לאחר כמה ימים ינבטו בפחית נבטוטים טריים, טעימים ובריאים מאוד בהם תוכלו להשתמש כתוספת לסלט או לכריכים.

אין להשוות את איכות הנבטים האישיים הגדלים בתוך הפחית לאיכות הנבטים הנמכרים ברשתות השיווק. מדובר בנבטים באיכות גבוהה כמו שתמצאו רק אצל המגדלים המקצועיים המגדלים עבור מסעדות גורמה. זהו מוצר אורגני לחלוטין אשר אינו דורש שימוש בשום מוצרי הדברה.

עציץ נבטים בפחית ממותגת הוא מתנה שכל אחד ישמח לקבל, גם אם אינו חובב גדול של נבטים ותזונה בריאה. הפחית הקטנה מהווה אטרקציה, זוהי לא עוד מתנה ששמים בצד ושוכחים אלא משהו שנותן עניין יום יומי.

אין כמו לראות את הזרעים מתחילים להשריש ולנבוט. זוהי חוויה מאוד מעניינת לראות את הנבטים גדלים ומתפתחים. מי שישים לב לפרטים יראה הבדלים המתרחשים בתוך שעות. אם תרצו ניתן לגדל את הנבטים לנוי בלבד ולא חייבים לאכול.

הוראות שימוש

הפחית מגיעה מראש עם מצע הגידול, מדובר במצע קוקוס איכותי המתאים במיוחד לגידול נבטים. הפחית כוללת גם זרעים וכל שצריך לעשות הוא להוסיף מים. בשלושת הימים הראשונים יש להשקות מידי יום אך להשאיר את המכסה. בתום שלושת הימים הראשונים ניתן להסיר את המכסה. תוך כמה ימים יהיו לכם נבטים טריים וטעימים. ניתן להשתמש שוב בפחית לגידול מחזורים נוספים.

שלבי גידול הנבטים - צעד אחר צעד

יש לשמור על מצע לח לאורך כל שלבי הגידול

 1. מסירים את המדבקה שבתחתית הפחית
 2. פותחים את המכסה העליון של הפחית
 3. מוציאים את שקית הזרעים
 4. מזלפים מעט מים על מצע הקוקוס שבפחית
 5. מפזרים את הזרעים בצורה אחידה על מצע הקוקוס
 6. משקים במים, סוגרים את מכסה הפלסטיק ומניחים בצד ליומיים
 7. לאחר יומיים, משקים שוב וסוגרים ליומיים נוספים
 8. מבעד למכסה כבר ניתן לראות את הנבטים – מסירים את המכסה ומעבירים אותו לתחתית הפחית לאגירת הנוזלים
 9. משקים פעם ביום עד שהנבטים מגיעים לגודל הרצוי
 10. כל מה שנותר זה לחתוך את הנבטים, להוסיף אותם לתפריט וליהנות מטעם נפלא ובריא, עשיר בערכים תזונתיים