כלי עבודה ממותגים

כל אחד מאיתנו צריך כלי עבודה בשביל לבצע כל מיני עבודות קטנות ותיקונים. לא צריכים להיות שיפוצניקים ולא צריך להגזים בציוד, אבל כל אחד חייב בבית כמה דברים בסיסיים – לפעמים זה בורג שרוצים להבריג; תיקון קטן ברכב כאשר יש תקלה בדרך ושאר פעולות דומות. אבל במקום להיסחב עם ארגזי כלים כבדים ומסורבלים ישנם פתרונות אחרים – כלי עבודה ממותגים.

כלי עבודה ממותגים

כלי עבודה ממותגים נועדו עבור כל אחד מאיתנו, גם אם הוא לא טכנאי או שיפוצניק, אבל תמיד צריך איזה כלי עבודה בשביל כל מיני דברים קטנים. אותם הדברים הקטנים יכולים להיות קריטיים, אם למשל צריך לבצע איזה תיקון קטן ברכב כאשר נתקעתם בדרך ורק חסר לכם מברג... אם יצאתם לשטח ואתם צריכים לפתוח קופסת שימורים או כל דבר בסגנון. במקום להתחיל להיסחב עם כלי עבודה כבדים ומסורבלים ישנם כלי עבודה ממותגים המרכזים מבחר של כלי עבודה בתוך מארז קומפקטי ומתוחכם אשר אינו תופס מקום ומאפשר לעשות מגוון רחב של פעולות. אלו הם כלי עבודה חכמים!

כלי העבודה מגיעים בצורת אולר או בערכות בעלות אופי דומה ורב שימושי. ניתן למצוא בהן מברגים מסוגים שונים, סכיני חיתוך, משוריות, פלאיירים, פותחני קופסאות ובקבוקים, מספריים ואפילו בוקסות. כלי עבודה אלו יכולים להתאים למגוון מטרות וכל אחד יכול להפיק תועלת מהם. אלו הם מוצרים שיש בהם דגש גדול על קומפקטיות וניתן לקחת אותם לכל מקום, להחזיק בבית, ברכב או במשרד.

כלי עבודה ממותגים יכולים להיות מתנה נהדרת המתאימה לכולם. חניכי תנועות הנוער יכולים להיעזר בהם מאוד בפעילויות התנועה. זוהי יכולה להיות מתנה למתגייסים צעירים אשר יכולים למצוא שימוש לכלי העבודה בטירונות ובמהלך השירות הסדיר. כמו כן מתנה למשתחררים אשר מתכננים את הטיול הגדול ובטוח ימצאו שימוש לכלי העבודה הקטנים במהלך הטרקים בדרום אמריקה או בכל מקום אחר. פשוט מתנה מושלמת לכולם.

כלי עבודה במיתוג אישי

מכיוון שמדובר במוצר כל כך שימושי המתאים לכל אחד, מומלץ מאוד למתג אותם ולהשתמש בהם לקידום מכירות. הדפיסו את הלוגו שלכם ותנו אותם בתור מתנה ללקוחות או מתנה לעובדים – כולם ישמחו לקבל אותם. ניתן להדפיס עליהם את הלוגו שלכם ולהפוך אותם למתנה ייחודית. כלי עבודה ממותגים הם כלי פרסומי לטווח הארוך. הם מחזיקים מעמד שנים רבות ומסייעים לשמירת המותג במודעות לאורך זמן, כלומר יחסית להשקעה הקטנה אתם מקבלים הרבה מבחינת התועלת לעסק.

מאפיינים עיקריים

  • סטים של כלי עבודה רב שימושיים
  • מארזים ניידים וקומפקטיים
  • ניתנים למיתוג אישי
  • כוללים מבחר כלי עבודה
  • מתאימים לחיילים, תנועות נוער, תרמילאים ועוד