שעון קיר גלגלי מוח

שעון מקורי בעיצוב ראש אדם עם גלגלי שיניים נעים בתוכו

שעון קיר גלגלי מוח

שעון גלגלי מוח, בעיצובו של מעצב העל Wil Van Den Bos, הוא גאדג'ט בעיצוב גאוני. מתאים במיוחד כמתנה למשרד ולמנהל.

האם דרושה הדפסה / מיתוג לוגו *
0.00

לפני שנדבר על שעון גלגלי מוח, הרשו לנו להזכיר לכם ששעונים היום הם כבר לא מה שהיה פעם. אם פעם הדגש הגדול היה על הפונקציונאליות של השעון היום הדגש הוא על האמירה העיצובית והאומנותית של השעון.

בואו נודה ששעון קיר ימינו הוא לא ממש הכרחי, לכולם יש שעון יד או טלפון נייד שממנו הם לא נפרדים והוא מראה להם את השעה. אך למרות כל זה שעוני קיר הם עדיין להיט בתחום המתנות ולא נראה שזה הולך להשתנות. הסיבה לכך היא שכולם מעריכים את ערכו העיצובי ותרומתו לסביבת הבית. אם גם אתם רוצים לתת מתנה שעון שהוא בעל ערך עיצובי נסו את זה.

שעון גלגלי מוח מבית INVOTIS בעיצובו של מעצב העל Wil Van Den Bos, הוא הגאדג'ט הכי חם ומתאים בתור מתנה למשרד.

שעון גלגלי מוח הוא עיצוב משעשע ומתוחכם הלוקח את המנגנונים המכניים של השעון ומשלב אותם בשעון בצורת ראש אדם כדימוי למוח האדם. גלגלי השיניים המסתובבים הם לפעמים גם מטאפורה לפעולת המחשבה של האדם וזוהי האמירה האומנותית של השעון. במבט ראשון רואים את השעה ואילו במבט שני רואים מערכת גלגלי שיניים מורכבת ומסובכת המדמה את המורכבת של מוח האדם.

שעון גלגלי שיניים הוא מתנה מעולה למשרד, מנהלים יכולים לקבל השראה ולזכור שהם שם בשביל לחשוב ולקבל החלטות נכונות. הגלגלים הזזים מדמים את פעולת החשיבה שמאחורי רעיונות גדולים.

השעון מגיע בעיצוב מתכתי ומיועד לתלייה על הקיר. גלגלי השיניים מסודרים בצורה תלת ממדית היוצרת עניין רב. גלגלי השיניים אינם עומדים בצורה סטטית, הם מסתובבים ונעים בכיוונים מנוגדים והופכים את השעון ליצירה דינאמית. בזכות הצורה התלת ממדית ניתן להסתכל עליו גם בזווית מהצד ולראות את תנועת גלגלי המוח המהפנטת.

במקום סתם שעון סטנדרטי לבית או למשרד תוכלו לשים שעון אומנותי ומעוצב המספק השראה רבה ומשתלב בעיצוב הבית המודרני. השעון מתאים לכל קיר ולכל חדר בבית.

תכונות עיקריות

  • שעון מקורי בעיצוב ראש אדם עם גלגלי שיניים נעים בתוכו
  • תוצרת חברת INVOTIS ההולנדית
  • בעיצוב מעצב העל Wil Van Den Bos
  • מיועד לתלייה על קיר
  • עיצוב מתכתי מושקע ואיכותי
  • עובד על סוללה אחת C (אינה כלולה)
  • אחריות: שנה

שעון קיר גלגלי מוח - וידאו