שעון קיר NEXTIME - טלוויזיה

שעון קיר NEXTIME - טלוויזיה

שעון קיר בעיצוב שקופית הטלוויזיה הנוסטלגית שהופיעה על מסך הערוץ הראשון בסיום השידורים.

האם דרושה הדפסה / מיתוג לוגו *
0.00

ישנן שתי גרסאות של שעוני TV, הגרסה השולחנית בגודל של 20 ס"מ והגרסה לקיר של שעון TV. אהבתם את שעון הטלוויזיה השולחני של NEXTIME? לאור ההצלחה הגדולה של שעון הטלוויזיה השולחני והביקורת החיוביות הם יצרו גרסת קיר גדולה יותר של אותו השעון בדיוק. זוהי מתנה מעולה ואפילו יותר שימושית משעוני שולחן. לא לכל אחד יש מקום לשעון שולחן אבל שעון קיר אפשר לשים על כל חדר בבית. שכון קיר דגם TV מתאים תור מתנה לכל אחד ולכל מקום – השעון יכול להיות המתנה לחבר שקיבל חדר חדש, מתנה לאבא לקידום בעבודה, מתנה לאמא ליום ההולדת, מתנה לארוחת ערב כאשר מזמינים אתכם וסתם מתנה לחברים.

עבור מי שאוהב את שעוני הטלוויזיה ישנה גם גרסה גדולה יותר המיועדת לתלייה על הקיר. הקיר הוא מקום יותר בולט ועבורו עיצבו שעון במידות גדולות יותר המקרין אווירה נוסטלגית על כל החדר. שעון קיר זה מתאים לבית ולמשרד ואפילו ילדים שמעולם לא ראו את השקופית הנוסטלגית מגלים עניין.

למי שלא זוכר השקופית הנוסטלגית הופיעה על המסך בטרם תחילת השידורים וגם בסופם. היא לוותה ברעש צורם מהסוג שמעיר אתכם אם נרדמתם. השקופית הציגה ציור עגול המורכב ממשבצות בגדלים שונים, קווים, גוונים של שחור ולבן וכמה משבצות בצבעים. השקופית נועדה לעזור לכם לכוון את הטלוויזיה בטרם יחלו השידורים. היום היא רק לקישוט השעון. בשעון קיר דגם TV אין צורך לכוון שום דבר ואין שום רעש צורם ומעצבן, להפך ישנו מנגנון פעולה שקט במיוחד. השקופית עם הכיתוב “one moment please” היא היום רק זיכרון נוסטלגי ומשעשע המשתלב עם שעון קיר בעיצוב מדהים.

למי מתאים שעון קיר דגם TV ?
למי לא? זוהי מתנה מושלמת מסוג המתנות שכולם אוהבים. שעון קיר דגם TV מתאים בתור מתנה לבית חדש (מתנה לחנוכת בית) כמו גם כמתנה למשרד חדש; הוא מתאים לגילאים שונים מילדים ונוער ועד למתנה לסבא; מתנה לחגים; מתנה לשחרור ומתנה למי שאוהבים. למרות שלשעון יש פן נוסטלגי, יש לו עיצוב חדשני ואלגנטי ההופך אותו לאטרקטיבי בעיני כולם.

תכונות עיקריות

  • שעון קיר בעיצוב שקופית הטלוויזיה הנוסטלגית TEST PAGE
  • תוצרת חברת NEXTIME ההולנדית
  • מראה עיצובי משעשע
  • מתאים בתור מתנה לבית ולמשרד
  • עובד באמצעות סוללה אחת AA
  • מידות: קוטר 43 ס"מ
  • אחריות: שנה