קופסאות גפרורים לחתונה

The PERFECT MATCH

קופסאות גפרורים במיתוג אישי

קופסאות גפרורים עם הדפס לוגו צבעוני הן גימיק נהדר לעסקים ומוסדות המחפשים גימיקים פרסומיים ואביזרים ליחסי ציבור או סתם למזכרת. ניתן להזמין קופסאות גפרורים במיתוג אישי לכל צורך ולכל מטרה. קופסאות הגפרורים מגיעות בגדלים סטנדרטיים או בקופסה גדולה ובולטת, הכל לפי ההזמנה האישית שלכם. קופסאות הגפרורים הממותגות מאפשרות לכם להדפיס את העיצוב שלכם בשלושה צדדים ולקבל חשיפה ברורה ומעולה למותג שלכם.

למי מתאים קופסאות גפרורים ממותגות?

כל אחד יכול לעשות שימוש יצירתי בקופסאות הגפרורים, רק צריך דמיון ותעוזה ותמצאו את הדרך לנצל אותם לצרכים שלכם. קופסאות גפרורים ממותגות מתאימות ללקוחות פרטיים כמו גם ללקוחות מוסדיים ועסקיים. עסקים קטנים וגדולים יכולים להזמין קופסאות גפרורים מעוצבות לפי המיתוג שלהם ולהשתמש בהם לצורכי יחסי ציבור וקידום מכירות. ניתן לחלק אותם באירועים עסקיים, תערוכות או בתור מתנה בנקודות המכירה.

ועדי עובדים וארגונים אשר רוצים לתת מתנה או מזכרת לחברים יכולים גם הם להזמין קופסאות גפרורים במיתוג אישי ולהשתמש בהם באירועים שהם עורכים או לתת אותם במתנה לאורחים. למשל ניתן גם לצרפם למארזי חג בשילוב של שוקולדים ושאר הפתעות. למשל ניתן להעניק קופסאות גפרורים ממותגות עם ברכה מיוחדת בחג החנוכה בתור חלק ממארז החג.

בעלי מקצועות שונים יכולים להשתמש בקופסאות הגפרורים לצרכים פרסומיים; למשל צלם או תקליטן יכולים לחלק אותם במתנה לאורחי החתונה שבהם הם מצלמים או מנגנים בתור סוג של כרטיס ביקור. גם בתי מלון יכולים להזמין קופסת גפרורים ממותגת ולהשאיר לאורחים בחדר לשימושים או בשביל שייקחו בתור מזכרת מהחופשה.

גם לקוחות פרטיים יכולים ליהנות מקופסאות גפרורים ממותגות וניתן להזמין אותם בתור גימיקים לחתונה, בר מצווה או כל אירוע אחר. על הקופסה ניתן להדפיס תמונות או כיתוב המשמש בתור מזכרת נחמדה מהאירוע אותה האורחים יכולים לקחת הביתה. למשל אם זו חתונה תוכלו להדפיס את שמות החתן והכלה ואת התאריך שבו התקיים האירוע.

מאפיינים עיקריים

  • גודל סטנדרטי או קופסה גדולה 110x65x19 מ״מ
  • הדפס על שלושה צדדים
  • ניתן להדפיס כל עיצוב בצבע
  • מעולה בתור מתנה לעובדים, גימיק שיווקי, מזכרת לאורחים
  • גימיק שימושי
  • חשיפה טובה למותג