מעמד לבקבוק יין - לאסו

יצירת אומנות המגרה את הדמיון

מעמד לבקבוק יין - לאסו

האם דרושה הדפסה / מיתוג לוגו *
0.00

מחפשים מתנה מקורית להביא לחברים או משפחה כאשר הם מזמינים אתכם לחגים או סתם לאירוח ללא סיבה? מעמד יין הוא תמיד דבר שימושי, אבל מעמד לאסו הוא הרבה יותר משימושיות; מעמד לאסו ליין הוא פשוט יצירת אומנות המגרה את הדמיון.

מעמד ליין לאסו הוא עבודת מופת של עיצוב ומקור לגאווה ישראלית. זהו מוצר ישראלי מקורי בעיצוב Peleg Design אשר הביאו לנו כבר להיטים עיצוביים רבים. מעמד יין זה מעוצב בצורת חבל לאסו המחזיק את הבקבוק באוויר. הוא נראה כמו חבל גמיש המחזיק את הבקבוק כמעשה קסם ושובר את חוקי הפיזיקה. העיצוב המיוחד הושג בזכות מעמד אשר עשוי מתכת והושחל לתוך חבל אמיתי; התוצאה שהתקבלה היא מעמד איכותי וחזק בעל מראה מעורר עניין. המעמד מתאים לכל בקבוקי היין בגדלים הסטנדרטים.

יינות הם חלק מהתרבות שלנו והם מתנה מאוד מקובלת. יינות מזוהים עם חגי ישראל ושמחות אך למעשה הם מתנה המתאימה לכל פעם שמזמינים אתכם להתארח. מעמד יין מרחף יכול להיות מתנה בפני עצמה (מתנה מכובדת בפני עצמה), אך הוא יכול להיות גם מתנה המלווה בבקבוק יין. רק דמיינו את המבט בעיניים של המארח אשר לו תגישו מתנה מיוחדת שכזו. זה פשוט מדליק להציב אותו במקום בולט כי הוא ממש יצירת אומנות.

המעמד מעוצב כמו חבל מתפתל על הרצפה ולפתע מתרומם ואוחז את צוואר הבקבוק המרחף באוויר. זוהי אשליה מעניינת מאוד אשר הפכה את הפריט ללהיט בתחום המתנות. ולא רק להיט בקרב הלקוחות אלא גם פרסים בתחום העיצוב.

את מעמד היין המרחף אתם יכולים להעניק במתנה עבור כל סוגי האירועים: מתנה לאירוח בערב שבת; מתנה לפסח, ראש השנה ושאר חגי ישראל; מתנה לחנוכת בית; מתנה לקידום בעבודה או לכל מאורע חגיגי אותו תרצו לחגוג יחדיו עם חברים ומשפחה. הוא אפילו מתאים בתור מתנה למשרד או מתנה למנהלים.

מאפיינים עיקריים

  • מעמד לבקבוקי יין - לאסו
  • בעל עיצוב הנותן מראה של אשליה
  • מתנה מעולה לחגים ולאירוח
  • מתאים לכל סוגי בקבוקי היין הסטנדרטים
  • עיצוב כחול לבן
  • זכה בפרסי עיצוב רבים