פותחן בקבוקי יין פנאומטי

לפתיחת בקבוקי יין באמצעות לחץ אוויר

פותחן בקבוקי יין פנאומטי

פותחן יין פנאומטי עושה שימוש בלחץ אוויר על מנת לפתוח את הפקק. הפותחן מתלבש בצורה פשוטה על צוואר הבקבוק מלמעלה ובאמצעות מחט הפועלת על לחץ אוויר הוא שולף את פקק השעם.

האם דרושה הדפסה / מיתוג לוגו *
0.00

  • פותחן בקבוקי יין פניאומטי מקצועי
  • חולץ פקקים באמצעות לחץ אוויר
  • פתיחה קלה של כל בקבוק יין עם פקק שעם
  • מתנה מעולה לחג לעובדים
  • מגיע באריזת מתנה
  • ניתן למתג את הפותחן עם לוגו חברה
  • קיים בארבעה צבעים: שחור, כחול מטאלי, אדום מטאלי ומוזהב

פותחן יין פנאומטי הוא מתנה מושלמת לחגים. ניתן לתת אותו במתנה לחברים ומשפחה בראש השנה, פסח או סתם כאשר מזמינים אתכם לארוחת ערב אצל קרובי משפחה או חברים. תמיד מקובל להביא איזה משהו קטן ונחמד למארחים ופותחן יין פנאומטי הוא הדבר המושלם – הוא מדליק והוא שימושי מאוד. אם תרצו תוכלו גם לצרף בקבוק יין ביחד איתו בשביל לתת מתנה מרשימה וכיפית.

היין הוא חלק בלתי נפרד מתרבות האירוח שלנו, גם אם איננו שתיינים גדולים בהחלט מקובל להציע איזה כוס יין לאורחים. וכמובן בחגי ישראל בהם אנו עושים קידוש עם יין. ישנם גם אנשים שלא צריכים סיבה מיוחדת לשתות כוס יין. המשותף לכולם הוא הצורך בפותחן בקבוקי יין. אמנם פותחן יין הוא דבר די פשוט אך תתפלאו לשמוע כמה אנשים מתקשים עם אותו בורג החודר אל פקק השעם. לא כל אחד יודע לעשות זאת נכון ואם פקק השעם נשבר לא כולם יודעים איך לחלצו. וכמובן שעוד לא הזכרנו את המשיכה החזקה שצריך לעשות בשביל לפתוח את הפקק. מהסיבה הזו פותחן יין פנאומטי פותר לכם את כל הבעיות.

כיצד עובד פותחן יין פנאומטי?

פותחן יין פנאומטי עושה שימוש בלחץ אוויר על מנת לפתוח את הפקק, כלומר אין צורך לעשות משיכה חזקה אשר גורמת לכמה טיפות יין להכתים את בגדי החג. פותחן יין פנאומטי עובד בצורה פשוטה הרבה יותר, הוא מתלבש בצורה פשוטה על צוואר הבקבוק מלמעלה ובאמצעות מחט הפועלת על לחץ אוויר הוא שולף את פקק השעם. כל מה שאתם צריכים זה ללחוץ כמה פעמים למעלה בשביל לפמפם לחץ אוויר והפקק נשלף בקלות. הפקק יחליק החוצה בקלות. פותחן יין שכזה פשוט משנה את כל החוויה של פתיחת היין והופך אותו לפשוט וקל. הפקק יוצא בשלמותו וניתן לעשות בוא שימוש חוזר בשביל לסגור את היין.

air pressure wine bottle opener
Air Pressure Wine Opener
Air Pressure Wine Bottle Opener