מפל שוקולד ביתי

מפל שוקולד למכירה, איכותי וגדול, מתאים להפעלה באירועים, מסיבות, אירוח ועוד.
אטרקציה נהדרת ושדרוג לכל אירוע.

מי מאתנו לא אוהב להשקיע בקינוח? במיוחד במהלך החגים או בערבים בהם אנו מארחים אנו מעוניינים שכל הנושא סביב הסעודה יהיה כמה שיותר יצירתי. מפל שוקולד פונדו עשוי להיות ההפתעה שלכם בזמן האירוח. תארו לכם שבהגשת המנה האחרונה תוכלו להציע לאורחים לטבול את הפירות, המרשמלו, הבייגלה, האגוזים או כל דבר אחר במפל שוקולד איכותי.

אתם בטח שואלים את עצמכם מה מפל שוקולד פונדו מוסיף לארוחה ולאירוח שלכם?

  • יצירתיות – ההתפעלות של הילדים הקטנים המשתתפים בארוחה, היצירתיות וההשקעה שאתם מפגינים בפני האורחים ואפקט ההפתעה הופך את האירוע לכל כך מוצלח וחיובי.
  • טעם – במתקן מפל שוקולד פונדו תוכלו להמיס את כל סוגי השוקולדים השונים, להוסיף ליקרים שאהובים עליכם וליהנות משוקולד מומס שכל שנותר הוא ללקק את האצבעות.
  • אירועים – במידה ויש לכם אירועים מיוחדים, מסיבות, הפעלות או כל דבר אחר, מפל שוקולד פונדו עשוי להיות אטרקציה מרהיבה ואפקט מיוחד שתוכלו להוסיף לאירוע.

מפל שוקולד פונדו – איך זה בדיוק עובד?

המתקן למעשה פשוט במיוחד ויוצר אפקט מרהיב עבור הנוכחים באירוע. כל שיש לעשות הוא להמיס את השוקולד האהוב עליכם, להפעיל את מתג ההפעלה של המתקן, והמתקן כבר יחל להזרים את השוקולד בצורה מרהיבה.

בצדי מתקן מפל שוקולד פונדו יש גוף חימום איכותי שמאפשר לכם לשמור על הטמפרטורה של השוקולד בזמן ההגשה ומאפשר לכם לשמור על האיכות של השוקולד לאורך זמן במהלך האירועים השונים.

המתקן נוח במיוחד לשימוש ועשוי לשאת עד 900 גרם שוקולד. המתקן מאפשר התכווננות על גבי שולחן או כל מקום אחר שתניחו אותו במהלך האירוע ובאמצעותו תוכלו לחלק צלוחיות שוקולד מדהים שמגיעות הישר ממפל השוקולד המרהיב שלכם באירוע.

מפל שוקולד פונדו לאירועים

אנו עושים הכל על מנת להפוך את האירועים לכמה שיותר יצירתיים ושונים משאר האירועים בהם אנו משתתפים במהלך השנה. מפל שוקולד פונדו נפוץ במיוחד באירועים, משתלב היטב ואף מוסיף המון לעיצוב הכולל של האירוע ומאפשר לאורחים ולמשתתפים באירוע ליהנות משוקולד איכותי במיוחד בדיוק במנות האחרונות לקראת סוף האירוע.

  • מידות: גובה 32 ס"מ
  • תכולה: עד 800-900 גרם שוקולד

מפל שוקולד


לכל המוצרים בקטגוריה >>>


להצעת מחיר למוצר זה, השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם:

* אנא הקלידו שם
* אנא הקלידו טלפון
* אנא הקלידו דואר אלקטרוני
אנא הקלידו תוכן ההודעה