אגרטל מגנטי - סט של 5 יחידות

אגרטל אלומיניום המתמגנט דרך מפת השולחן לבסיס מתכת דק

אגרטל מגנטי - סט של 5 יחידות

אגרטל מגנטי הוא בעצם אגרטל אלומיניום יפייפה שבחלקו התחתון ישנו מגנט חזק במיוחד. ביחד עם האגרטל אנו מקבלים 5 לוחיות פח המיועדות להתמגנט לבסיסו של כל אגרטל. את הלוחיות אנו שמים מתחת למפת השולחן, כך שבלי שרואים האגרטלים עומדים יציב על השולחן.

האם דרושה הדפסה / מיתוג לוגו *
0.00

אגרטל מגנטי הוא בעצם אגרטל אלומיניום המתמגנט דרך מפת השולחן לבסיס מתכת דק. האגרטל בנוי בצורה שונה מאגרטלים אחרים שאנו מכירים. הוא דק ולרוב נכנס בו פרח אחד. הוא בנוי בצורה חזקה ויציבה על אף המראה והרושם הראשוני שנוצר כי הוא יכול ליפול מהרוח.

בתחתית האגרטל ישנו מגנט חזק. עם האגרטל אנו מקבלים לוחית פח המיועדת להתמגנט לבסיס האגרטל, אותה אנו שמים מתחת למפת השולחן, כך שבלי שרואים האגרטל עומד יציב על לוחית הפח.

יתרון השימוש באגרטל המגנטי

  • מראה אלגנטי, מיוחד ויפיפה
  • מבנה דק וחסכוני במקום
  • חזק ויציב על אף מראהו השברירי
  • מתאים לכל אזור בבית ובמיוחד לעיצוב שולחן חג חגיגי במיוחד
  • מתאים הן לפרחים אמיתיים והן לפרחים מפלסטיק
  • שמשתמים בפרחים אמיתיים, ניתן להוסיף מים בתוך האגרטל
  • קיים בשלושה צבעים: כסף, זהב ואדום מטאלי
  • מגיע במארז של 5 אגרטלים ו - 5 בסיסים

אגרטל מגנטי כמתנה ליום הולדת וימי חג

חשיבות מתנת יום הולדת הולכת וגדלה ככל שהאדם לו אתם קונים את המתנה יותר קרוב ללבכם. הטעות הרווחת היא כאשר אנו חושבים שגודל המתנה הוא זה שקובע. הקלישאה אומרת שהמחשבה היא זו שקובעת. אתם לעומת זאת רוצים לתת מתנה שימושית ויקרת ערך. חשוב שתדעו שכל עוד השקעתם מחשבה ודאגה במתנה היא תהיה ראויה לציון והערכה. לפעמים פריטים קטנים בעלי משמעות או חן הם אלה העשויים למצוא חן יותר בעיני המקבל.

מרוב החיפזון אנו שוכחים מהצרכים היומיומיים שלנו

מרוב הרצון למצוא את המתנה המושלמת, אנו שוכחים לגמרי שישנם צרכים יומיומיים לכל אחד ואחת מאתנו. הכרה מעטה את אותו אדם יקר לו אנו קונים את המתנה תעזור למצוא את המתנה המושלמת בעבורו. אחת המתנות המתאימות ביותר כמעט לכל אדם, בכל גיל ולכל שימוש – היא פריט נוי לבית. כך למשל הוא האגרטל המגנטי.

לסיכום: ישנן אפשרויות אינסופיות למתנות מיוחדות ליום ההולדת. מתנות אלו יכולות להיות גדולות או קטנות ובתקציבים שונים. אז אם אתם מתקשים במציאת מתנה ליום ההולדת או מתנה בעבור כל יום חגיגי אחר, אנו ממליצים לכם בחום על אגרטל מגנטי. אגרטל מגנטי הוא מתנה ייחודית, פשוטה ועם זאת – בעלת ערך.

אגרטל מגנטי - 5 יחידות - אדום
אגרטל מגנטי - 5 יחידות - אדום
אגרטל מגנטי - 5 יחידות - זהב
אגרטל מגנטי - 5 יחידות - זהב
אגרטל מגנטי - 5 יחידות - כסוף
אגרטל מגנטי - 5 יחידות - כסוף
אגרטל אלומיניום המתמגנט דרך מפת השולחן לבסיס מתכת דק
אגרטל אלומיניום המתמגנט דרך מפת השולחן לבסיס מתכת דק