קעריות הגשה בעיצוב פיסטוק

שתי קעריות, האחת לפיסטוקים והאחת לפסולות, המשתלבות יחדיו לצורת פיסטוק

קעריות הגשה בעיצוב פיסטוק

כאשר מנשנשים פיצוחים כמו פיסטוקים יש תמיד צורך בשתי קערות, האחת להגשת הפיסטוקים והשנייה לקליפות ופסולת. קערית הגשה לפיסטוק לוקחת זאת בחשבון ומעוצבת בהתאם. הקערית היא למעשה שתי קעריות, האחת לפיסטוקים והאחת לפסולות, המשתלבות יחדיו.

האם דרושה הדפסה / מיתוג לוגו *
0.00

ישראלים רבים אוהבים את הפיסטוק, אוהבים להגיש אותו לאורחים ואוהבים שמגישים להם פיסטוק כאשר הם מתארחים. קערית הגשה פיסטוק היא קערית שעוצבה במיוחד לצורך הגשת הפיסטוק לאורחים. פיסטוק חלבי הוא אחד מחטיפי האירוח המקובלים ביותר; מסתבר שישראל היא אחת מצרכניות הפיסטוק הגדולות בעולם.

כאשר מגיעים אליכם אורחים אתם תמיד מוציאים להם משהו לנשנש ומשהו לשתות. גם אם הזמנתם אותם לארוחת ערב מקובל להגיש משהו קטן כמו פיסטוקים ופיצוחים עד שהאוכל יוגש. במקרים רבים, למשל כאשר יושבים החברה לראות כדורגל, כל האירוח מתבסס על פיסטוקים, גרעינים וחטיפים קלים. הגשת פיסטוקים לאורחים מתאימה מאוד לט"ו בשבט, זהו קונספט המשתלב יפה עם מנהג החג של אכילת פירות יבשים.

כאשר מנשנשים פיצוחים כמו פיסטוקים יש תמיד צורך בשתי קערות, האחת להגשת הפיסטוקים והשנייה לקליפות ופסולת. קערית הגשה לפיסטוק לוקחת זאת בחשבון ומעוצבת בהתאם. הקערית היא למעשה שתי קעריות, האחת לפיסטוקים והאחת לפסולות, המשתלבות יחדיו. כחלק מהתחכום העיצובי הן משתלבות לצורת פיסטוק. בעזרת הסט ניתן להגיש כיבוד לאורחים בצורה מכובדת ומסודרת ולשמור על הניקיון של השולחן. חשוב לציין שניתן להשתמש בקערית בכל צורה שתרצו ולאו דווקא להגשת פיסטוק חלבי – באותה המידה היא מתאימה לזיתים, פירות יבשים, גרעינים או כל סוג אחר של חטיפים או פיצוחים.

קערית פיסטוק מגיעה בתוך אריזת קרטון מהודרת ומתאימה מאוד למארז מתנה. זוהי מתנה צנועה אך גם מכובדת אותה ניתן לתת למארחים שלכם. קעריות הגשה לאורחים זה משהו שתמיד אנשים צריכים, תמיד יש להן שימוש ובמיוחד כאשר הן מעוצבות בצורה מיוחדת כמו סט קעריות פיסטוק. סט הקעריות הוא נוח מאוד לשימוש ולניקוי, ניתן אפילו להכניסו למדיח הכלים ללא חשש. עם קעריות הגשה בצורת פיסטוק תוכלו לפנק את האורחים שלכם המגיעים לבקר בחג הט"ו בשבט או סתם לביקור בסוף השבוע.


  • סט 2 קעריות המשתלב יחדיו לצורת פיסטוקים
  • מתאים להגשת כל סוגי הפיצוחים והחטיפים
  • רעיון מדליק להגשת פירות יבשים בט"ו בשבט
  • מגיע באריזת מתנה מהודרת
  • עשוי מלמין איכותי ברמת גימור גבוהה ביותר

מידות כל קערית: אורך 15 ס"מ, רוחב 10 ס"מ, גובה 9 ס"מ

קעריות הגשה בעיצוב פיסטוק
קעריות הגשה בעיצוב פיסטוק